fbpx

Piedalies soļu izaicinājumā #aktīvaveselamamma!

Soļu izaicinājums ir atpakaļ un šoreiz kopā ar Māmiņu klubu vēl jaudīgāk! 

Kļūstot par mammu, tieši kustība svaigā gaisā ir tas, kas ceļ manu labsajūtu, līdz ar to, joprojām regulāras, garas pastaigas ik dienu lieku kā pirmo prioritiāti savā dienaskārtībā. Apvienoju tās ar Elizabetes miedziņu. Vēlos veltīt izaicinājumu tieši jaunajām māmiņām, jo pati tāda esmu un zinu, cik ļoti brīdis sev palīdz. Tomēr piedalīties var visi, kas vēlas!

Šī izaicinājuma mērķis ir soļu kustību padarīt par ikdienas ieradumu bez satraukumiem, tāpēc tev ir jāsasniedz nedēļas mērķis – 50 000 soļu. Sekojot līdzi savām sajūtām, izdali to uz nedēļas dienām.

Izaicinājums notiks trijās kārtās no aprīļa līdz jūnijam. Papildus motivācijai katru nedēļu tiks izlozētas balvas starp visiem tiem, kuri izpildījuši nedēļas mērķi, kā arī tiksimies kopīgā pasākumā!

Izlasi rakstu līdz galam, lai lejupielādētu kalendāru soļu uzskaitei!

Turpināt iesāktos ieradumus

Atkārtojot kaut ko katru dienu, nemainīgi, neskatoties uz laika apstākļiem un pārvarot slinkumu, izveidojas ieradums, kurš kļūst pašsaprotams. Daudziem no jums pastaigas jau ir ikdiena, un šis ieradums vairs nav jāveido no jauna.

Šī nav pirmā reize, kad soļojam kopā. Mūsu pirmais 25 dienu 10 000 soļu izaicinājums pēc lielas atsaucības pārtapa 100 dienu izaicinājumā, un tad tika pagarināts uz veselām 365 dienām!

Tikāmies kopīgos pasākumos, izlozējām balvas un kopīgi nostiprinājām svarīgu, veselīgu ieradumu – katru dienu būt kustībā, svaigā gaisā, veltīt laiku sev. Un tieši visi kopā mēs spējām motivēt un iedvesmot viens otru zem saukļa #kustiesvairākjūtieslabāk.

Kusties vairāk jūties labāk

Pastaigas ir vienkāršs, lielākajai daļai cilvēku viegli pieejams veids, kā izkustēties un rūpēties par savu veselību. Tam nav nepieciešams īpašs aprīkojums (ja neskaita labus, ērtus apavus) vai dārgs sporta zāles abonements. Un daudzi no jums ir dalījušies, ka pēc tām mēs tiešām jūtamies labāk!

Papildus daudz kur plaši aprakstītajiem fiziskās veselības ieguvumiem, piemēram, sirds un asinsvadu slimību saslimšanas riska samazinājumam, pozitīvai ietekmei uz holesterīna un asinsspiediena rādītājiem, svara kontrolei un daudziem citiem ieguvumiem, pastaigas mums vienkārši liek justies labi arī vistiešākajā veidā.

Reizēm mēs pastaigās ejam kopā ar sev mīļajiem cilvēkiem, reizēm pastaiga nozīmē beidzot veltīt laiku tikai sev, reizēm tā ir iespēja izvēdināt galvu, sakārtot domas un pozitīvi uzlādēties, ko nevar gūt nekur citur.

Papildus motivācija

Ja pastaigas jau tagad ir tava ikdiena, tad kāpēc piedalīties izaicinājumā? Pavisam vienkārši – tā var būt papildus motivācija iziet ārā arī tad, kad ļoti negribas. Bieži vien tieši tad mums pastaigu vajag visvairāk.

Varbūt tā vietā, lai izmestu vieglo, mazo aplīti pa rajonu, sanāks aiziet līdz pat mežam, ezeram vai upei. Kopā mēs varam noiet tālāk, iziet no mājas biežāk, nenobīties no noguruma, sliktiem laikapstākļiem vai vientulības.

Kāpēc vēl piedalīties soļu izaicinājumā?

Lai būtu kopā ar domubiedriem

Šī ir lieliska iespēja būt kopā ne tikai idejiski, ejot uz vienu mērķi un daloties ar to savos sociālajos tīklos, bet pavisam reāli atrast sev kompāniju ar līdzīgām vērtībām. Piemēram, vari pievienoties mūsu kopīgajam Telegram kanālam! https://t.me/aktivaveselamamma

Soļu izaicinājuma ietvaros organizēsim arī klātienes pasākumus. Pirmais kopāgājiens – 23. aprīlī!

Spied uz bildes, lai atvērtu kopā gājiena Facebook lapu.

Pasākums BEZMAKSAS,bet piereģistrējies pasākumam, jo plānojam arī jaukas dāvaniņas dalībniecēm: https://ej.uz/registrejies-kopagajienam

Vairāk informācijas pasākuma Facebook lapā.

Lai motivētu tuvākos

Dažiem cilvēkiem vienkārši patīk sacensties! Pat ja pastaigas jau ir tava ikdiena un sacensību gars neuzrunā tevi pašu, varbūt soļu izaicinājums būs izšķirošais arguments, lai izvilktu no mājas vecākos bērnus vai vīru?

Varbūt šis būs labs iemesls, lai radītu jaunu ģimenes tradīciju vai aicinātu draugus brīvdienu pārgājienā.

Lai iegūtu balvas

Kas gan tas par izaicinājumu bez balvām? Lai radītu vēl papildus motivāciju, reizi nedēļā izlozēsim uzvarētājus foršām balvām.

Klikšķini uz bildes, lai atvērtu ierakstu!

Balvu fonds

Mūsu brīnišķīgie partneri ir sagādājuši ļoti dāsnu balvu fondu ar balvām katru nedēļu!

Nedēļas balvas:

 • Ūdens pudele, dvielītis un auduma soma no Brooks
 • Džemperis, termokrūze vai lietussargs no Azeta
 • Vegan Fox Cosmetics komplekts

Visu izaicinājuma laiku vari izmantot atlaižu kodu KRISTINEBEIT, kas sniegs 20% atlaidi pilnas cenas pirkumiem Vegan Fox Cosmetics internetveikalā.

Mēneša balva:

 • 100 EUR dāvanu karte no Akropole

Izaicinājuma noslēgumā:

 • Sporta apavi no Brooks
 • 60 EUR dāvanu karte no Yellove
 • Forans asinsspiediena mērītājs
 • Apavi no veikala SPB RUN
 • Pārsteiguma balva no Akvile

Lai piedalītos balvu izlozē:

 • Atzīmējies komentārā pie šī ieraksta, ka tu piedalies un uzraksti kāpēc tu vēlies pamēģināt ieviest savā ikdienā šo jauno ieradumu!
 • Veic soļu uzskaiti savā telefonā vai viedpulkstenī (to tev vajadzēs uzrādīt uzvaras gadījumā).
 • Dari to ar prieku! Ieplāno pastaigas jau laicīgi un iesaisti savu ģimeni.
 • Vienreiz nedēļā publicē savā Instagram storijā, kā tev sokas, atzīmē mani @kristine_beit un @maminuklubs, kā arī lieto tēmturi #aktīvaveselamamma.

Un visbeidzot – katru nedēļu nobalso manā (@kristine_beit) Instagram storijā ievietotajā soļu izaicinājuma aptaujā – uzvarētājus izlozēšu starp tiem, kas atzīmēs, ka šonedēļ mērķi sasnieguši!

Izdrukā soļu izaicinājuma kalendāru!

Tieši rakstīšana un atskaite man palīdz radīt jaunu ieradumu un to nostiprināt ilgtermiņā. Esmu izveidojusi īpašu kalendāru, kuru lejupielādējot vari virzīties uz savu mērķi un noturēties izaicinājumā!

Katru dienu pierakstot noietos soļus, prieks par aizvadīto dienu rezultātiem manu acu priekšā piecēla mani no dīvāna arī grūtākajās dienās. Vairāk par to, kāpēc kalendāri ir labs palīgs ieradumu veidošanā, lasi šeit.

Lejupielādē kalendāru aprīļa, maija un jūnija mēnešiem, izdrukā un katru dienu atzīmē pieveiktos soļus. Kalendārā atradīsi arī vietu savām pārdomām un piezīmēm!

Soļu izaicinājuma kalendārs

Ievadi e-pasta adresi un lejupielādē kalendāru aprīlim-jūnijam!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

289 12

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1057 29

@makslasmuzejs izstāde Vērtību zīmes. Monētas, kuras stāsta, atklāj un pārsteidz! Unikāli dizaini, kuri simbolizē mūsu tautas svarīgākos notikumus, vērtības, cilvēkus. Skaisti un atmiņu rosoši! Paldies!

#mākslasmuzejs #latvijasnacionālaismākslasmuzejs #vērtībuzīmes
...

350 7
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga