fbpx

Piedalies soļu izaicinājumā #aktīvaveselamamma!

Soļu izaicinājums ir atpakaļ un šoreiz kopā ar Māmiņu klubu vēl jaudīgāk! 

Kļūstot par mammu, tieši kustība svaigā gaisā ir tas, kas ceļ manu labsajūtu, līdz ar to, joprojām regulāras, garas pastaigas ik dienu lieku kā pirmo prioritiāti savā dienaskārtībā. Apvienoju tās ar Elizabetes miedziņu. Vēlos veltīt izaicinājumu tieši jaunajām māmiņām, jo pati tāda esmu un zinu, cik ļoti brīdis sev palīdz. Tomēr piedalīties var visi, kas vēlas!

Šī izaicinājuma mērķis ir soļu kustību padarīt par ikdienas ieradumu bez satraukumiem, tāpēc tev ir jāsasniedz nedēļas mērķis – 50 000 soļu. Sekojot līdzi savām sajūtām, izdali to uz nedēļas dienām.

Izaicinājums notiks trijās kārtās no aprīļa līdz jūnijam. Papildus motivācijai katru nedēļu tiks izlozētas balvas starp visiem tiem, kuri izpildījuši nedēļas mērķi, kā arī tiksimies kopīgā pasākumā!

Izlasi rakstu līdz galam, lai lejupielādētu kalendāru soļu uzskaitei!

Turpināt iesāktos ieradumus

Atkārtojot kaut ko katru dienu, nemainīgi, neskatoties uz laika apstākļiem un pārvarot slinkumu, izveidojas ieradums, kurš kļūst pašsaprotams. Daudziem no jums pastaigas jau ir ikdiena, un šis ieradums vairs nav jāveido no jauna.

Šī nav pirmā reize, kad soļojam kopā. Mūsu pirmais 25 dienu 10 000 soļu izaicinājums pēc lielas atsaucības pārtapa 100 dienu izaicinājumā, un tad tika pagarināts uz veselām 365 dienām!

Tikāmies kopīgos pasākumos, izlozējām balvas un kopīgi nostiprinājām svarīgu, veselīgu ieradumu – katru dienu būt kustībā, svaigā gaisā, veltīt laiku sev. Un tieši visi kopā mēs spējām motivēt un iedvesmot viens otru zem saukļa #kustiesvairākjūtieslabāk.

Kusties vairāk jūties labāk

Pastaigas ir vienkāršs, lielākajai daļai cilvēku viegli pieejams veids, kā izkustēties un rūpēties par savu veselību. Tam nav nepieciešams īpašs aprīkojums (ja neskaita labus, ērtus apavus) vai dārgs sporta zāles abonements. Un daudzi no jums ir dalījušies, ka pēc tām mēs tiešām jūtamies labāk!

Papildus daudz kur plaši aprakstītajiem fiziskās veselības ieguvumiem, piemēram, sirds un asinsvadu slimību saslimšanas riska samazinājumam, pozitīvai ietekmei uz holesterīna un asinsspiediena rādītājiem, svara kontrolei un daudziem citiem ieguvumiem, pastaigas mums vienkārši liek justies labi arī vistiešākajā veidā.

Reizēm mēs pastaigās ejam kopā ar sev mīļajiem cilvēkiem, reizēm pastaiga nozīmē beidzot veltīt laiku tikai sev, reizēm tā ir iespēja izvēdināt galvu, sakārtot domas un pozitīvi uzlādēties, ko nevar gūt nekur citur.

Papildus motivācija

Ja pastaigas jau tagad ir tava ikdiena, tad kāpēc piedalīties izaicinājumā? Pavisam vienkārši – tā var būt papildus motivācija iziet ārā arī tad, kad ļoti negribas. Bieži vien tieši tad mums pastaigu vajag visvairāk.

Varbūt tā vietā, lai izmestu vieglo, mazo aplīti pa rajonu, sanāks aiziet līdz pat mežam, ezeram vai upei. Kopā mēs varam noiet tālāk, iziet no mājas biežāk, nenobīties no noguruma, sliktiem laikapstākļiem vai vientulības.

Kāpēc vēl piedalīties soļu izaicinājumā?

Lai būtu kopā ar domubiedriem

Šī ir lieliska iespēja būt kopā ne tikai idejiski, ejot uz vienu mērķi un daloties ar to savos sociālajos tīklos, bet pavisam reāli atrast sev kompāniju ar līdzīgām vērtībām. Piemēram, vari pievienoties mūsu kopīgajam Telegram kanālam! https://t.me/aktivaveselamamma

Soļu izaicinājuma ietvaros organizēsim arī klātienes pasākumus. Pirmais kopāgājiens – 23. aprīlī!

Spied uz bildes, lai atvērtu kopā gājiena Facebook lapu.

Pasākums BEZMAKSAS,bet piereģistrējies pasākumam, jo plānojam arī jaukas dāvaniņas dalībniecēm: https://ej.uz/registrejies-kopagajienam

Vairāk informācijas pasākuma Facebook lapā.

Lai motivētu tuvākos

Dažiem cilvēkiem vienkārši patīk sacensties! Pat ja pastaigas jau ir tava ikdiena un sacensību gars neuzrunā tevi pašu, varbūt soļu izaicinājums būs izšķirošais arguments, lai izvilktu no mājas vecākos bērnus vai vīru?

Varbūt šis būs labs iemesls, lai radītu jaunu ģimenes tradīciju vai aicinātu draugus brīvdienu pārgājienā.

Lai iegūtu balvas

Kas gan tas par izaicinājumu bez balvām? Lai radītu vēl papildus motivāciju, reizi nedēļā izlozēsim uzvarētājus foršām balvām.

Klikšķini uz bildes, lai atvērtu ierakstu!

Balvu fonds

Mūsu brīnišķīgie partneri ir sagādājuši ļoti dāsnu balvu fondu ar balvām katru nedēļu!

Nedēļas balvas:

 • Ūdens pudele, dvielītis un auduma soma no Brooks
 • Džemperis, termokrūze vai lietussargs no Azeta
 • Vegan Fox Cosmetics komplekts

Visu izaicinājuma laiku vari izmantot atlaižu kodu KRISTINEBEIT, kas sniegs 20% atlaidi pilnas cenas pirkumiem Vegan Fox Cosmetics internetveikalā.

Mēneša balva:

 • 100 EUR dāvanu karte no Akropole

Izaicinājuma noslēgumā:

 • Sporta apavi no Brooks
 • 60 EUR dāvanu karte no Yellove
 • Forans asinsspiediena mērītājs
 • Apavi no veikala SPB RUN
 • Pārsteiguma balva no Akvile

Lai piedalītos balvu izlozē:

 • Atzīmējies komentārā pie šī ieraksta, ka tu piedalies un uzraksti kāpēc tu vēlies pamēģināt ieviest savā ikdienā šo jauno ieradumu!
 • Veic soļu uzskaiti savā telefonā vai viedpulkstenī (to tev vajadzēs uzrādīt uzvaras gadījumā).
 • Dari to ar prieku! Ieplāno pastaigas jau laicīgi un iesaisti savu ģimeni.
 • Vienreiz nedēļā publicē savā Instagram storijā, kā tev sokas, atzīmē mani @kristine_beit un @maminuklubs, kā arī lieto tēmturi #aktīvaveselamamma.

Un visbeidzot – katru nedēļu nobalso manā (@kristine_beit) Instagram storijā ievietotajā soļu izaicinājuma aptaujā – uzvarētājus izlozēšu starp tiem, kas atzīmēs, ka šonedēļ mērķi sasnieguši!

Izdrukā soļu izaicinājuma kalendāru!

Tieši rakstīšana un atskaite man palīdz radīt jaunu ieradumu un to nostiprināt ilgtermiņā. Esmu izveidojusi īpašu kalendāru, kuru lejupielādējot vari virzīties uz savu mērķi un noturēties izaicinājumā!

Katru dienu pierakstot noietos soļus, prieks par aizvadīto dienu rezultātiem manu acu priekšā piecēla mani no dīvāna arī grūtākajās dienās. Vairāk par to, kāpēc kalendāri ir labs palīgs ieradumu veidošanā, lasi šeit.

Lejupielādē kalendāru aprīļa, maija un jūnija mēnešiem, izdrukā un katru dienu atzīmē pieveiktos soļus. Kalendārā atradīsi arī vietu savām pārdomām un piezīmēm!

Soļu izaicinājuma kalendārs

Ievadi e-pasta adresi un lejupielādē kalendāru aprīlim-jūnijam!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

Kā jūtas Tavs ķermenis gaidību laikā? Vai vajadzētu apmeklēt fizioterapeitu?👀 Tuvojoties trešajam trimestrim, pēc garām pastaigām sajutu velkošas sāpes augšstilbos un iegurnī.🥴

Devos uz @vca_poliklinika “Aura” noskaidrot iemeslus un risinājumu pie sertificētas fizioterapeites Gerdas. Viņa norādīja, ka tieši vingrošana un pašmasāža var atvieglot grūtniecības periodu. Arī dzemdību laikā vajag lielu spēku un izturību, lai spētu bērniņu piedzemdēt. Stiprināsimies!

Es katru dienu dodos aktīvā pastaigā, piedalos savā izaicinājumā #kustiesvairākjūtieslabāk un arī apmeklēju treniņus. Vai man sadzīvot ar sāpēm? Noteikti nē!

Kā es noskaidroju, lai atvieglotu sāpes un velkošo sajūtu muskuļos man var palīdzēt:
✅Regulāra stiepšanās;
✅teipošana;
✅var izmantot mobilitātes vingrojumus, masāžu un pašmasāžu;
✅ūdens procedūras.

Fizioterapeite arī ierādīja konkrētus vingrinājumus, kurus atkārtot mājās, jo kā mēs visi zinām - fizioterapeija nebeidzas fizioterapeita kabinetā!

Mīļās, topošās māmiņas - neaizmirstam par sevi! Mēs esam skaistas un stipras, un lai mēs būtu stipras, mēs nedrīkstam aizmirst, ka mums jābūt fiziski aktīvām. Jārūpējas par sevi, jāvingro un jāsagaida brīnišķīgais brīdis veselīgām un spēcīgām!

Paldies VCA poliklīnikas Aura fizioterapeitei Gerdai par vingrinājumu ierādīšanu un padziļinātu to nozīmes izskaidrošanu. VCA poliklīnikas ir ērti pieejamas visā Rīgā un tajās ir plašs klāsts arī topošajām māmiņām.

Kā jūtas Tavs ķermenis? Vai esi atradusi iespēju sev palīdzēt atvieglot šo gaidību posmu?

#vcapoliklīnikas #apmaksātasadarbība #gaidības #grūtniecība #trešaistrimestris #otraistrimestris #fizioterapija #fizioterapeits #veselība #sports #gaidotmazuli #vcaaura
...

152 8

Nosvinēt to, ka manas krūtis ir atkal tikai manas un skaistu zīdīšanas noslēgšanu! Cik simboliski, bet svarīgi - ar jaunu apakšveļu. Ar skaistu, sievišķīgu, saturīgu, ērtu un NE barošanas!!!

Ak, man nav ne kripatiņas kauna par to runāt, jo pēc gandrīz diviem gadiem, lielākoties tomēr sporta krūšturī, jo tā vienkārši bija ērtāk, es tā izbaudu atkal mežģīnes, maigumu un smalkumu. Es tā izbaudu sevi, savu ķermeni un savas krūtis. Nekad nedomāju, ka tā jutīšos un ka tā priecāšos par šo brīdi.
Nepārprotiet, es no sirds izbaudīju mūsu piena ceļu, bet lai cik skaists un vērtīgs tas bija, es arī no tā noguru. Tagad uz mirkli man ir atelpa, lai jau drīz sagatavotos nākamajam cēlienam. :)

Mīļās sievietes! Sviniet sevi! Ieprieciniet sevi! Apbalvojiet sevi un mazos lielos dzīves notikumus.

Mana izvēle @changelingerie_latvia Es baudu brīdi no ieiešanas veikalā, kur zinoši un laipni konsultanti patiesi strādā, lai palīdzētu, līdz tam, cik ērta un kvalitatīva ir veļa! 🤍

🤍Skaisti mani redz @livasloka
🤍Veļa @changelingerie_latvia

#changelingerielatvia #reklāma
#zīdīšanasnoslēgšana #zīdīšana #krūtis #barošana #sievietesievietei #atkalespati
...

466 8

Mīlestība ir darbības vārds 🤍

🤍 Mirkļus tvēra @livasloka
🤍Vide @mammaspasaule
...

625 17
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga