fbpx

#NeizniekosavulaikuInstagram – Veiksmīga Instagram komunikācija

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs rīks, ar kura palīdzību Tu vari sasniegt kvalitatīvu auditoriju, komunicēt savas vai sava zīmola vērtības un attīstīt biznesu.

Pieteikties 3 mēnešu kursiem – praksei

#NeizniekosavulaikuInstagram – Veiksmīga Instagram komunikācija

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs rīks, ar kura palīdzību Tu vari sasniegt kvalitatīvu auditoriju, komunicēt savas vai sava zīmola vērtības un attīstīt biznesu.

Pieteikties 3 mēnešu kursiem – praksei

#NeizniekosavulaikuInstagram – Veiksmīga Instagram komunikācija

Sākums 19. aprīlis

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs rīks, ar kura palīdzību Tu vari sasniegt kvalitatīvu auditoriju, komunicēt savas vai sava zīmola vērtības un attīstīt biznesu.

Tev nav nemaz jābūt influencerim, un vispār nav nozīmes tam, cik daudz Tev ir sekotāju. Tu vari izmantot sociālo tīklu platformu labākos rīkus, lai veiksmīgi komunicētu un sasniegtu līdzīgi domājošu auditoriju jau šodien! Šobrīd viens no svarīgākajiem sociālajiem tīkliem ir Instagram. Šis kurss ir veltīts tieši tam, bet daudz ieteikumu un informācija, ko apgūsi, varēsi pielāgot arī citām sociālo tīklu platformām.

3 mēnešu kurss, kā strādāt ar sociālajiem tīkliem, lai tie strādātu Tavā labā un sniegtu panākumus!

Trīs mēnešu laikā ne tikai strādāsim ar savu zīmolu, bet arī iedvesmosimies no citiem sekmīgiem piemēriem, kā arī analizēsim neveiksmes.

Ja darbībai neseko rīcība, nekas nemainīsies. Tāpēc šie kursi ir plānoti un organizēti tā, lai Tu to laikā darītu praktiskas lietas, kas dos tūlītēju rezultātu, un pēc 3 mēnešiem Tu jau būsi izdarījis lielāko darbu, lai veicinātu kvalitatīvu Instagram komunikāciju.

Mācības ir izstrādātas un piemērotas Instagram platformai, bet iegūtās zināšanas varēsi pielāgot arī citiem sociālajiem tīkliem.

Mācību periods

Instagram pamati – 1. mēnesis

Platformas apgūšana, profila izveide, sakārtošana, mērķu izvirzīšana, platformas iespēju apzināšana. Praktiskie uzdevumi.

Foto, video veidošanas meistarklase. – 2. mēnesis

Kā radīt Instagram platformai piemērotu foto un video saturu. Konsultācijas gan darbam ar telefonu, gan no profesionāla fotogrāfa skatupunkta. Praktiskie uzdevumi.

Iesaistes veidošana, maksas reklāmu izskatīšana. – 3. mēnesis

Kad profils jau ir izveidots un sakārtots, atliek apgūt iesaistes veidošanu un izvirzīt sadarbību mērķus.

Īpašie viesi

Kursu laikā mūsu zināšanas un prasmes papildinās labākie nozares profesionāļi:

Meistarklase par latviešu valodu un teksta uzbūvi sociālajos tīklos – Aiga Veckalne

Kā pārvarēt bailes un uzlabot pārliecību par sevi – psihoterapeita konsultācija

Sekmīga uzņēmuma pieredze un veiksmes stāsts sociālajos tīklos

 

Iespējamas papildu lekcijas par atsevišķu samaksu.

Mācību norise

Mācības notiks tiešsaistē. Vienu līdz divas reizes nedēļā sazvanīsimies ZOOM platformas tiešraidē 1–1,5 h ilgā nodarbībā ar iespēju noskatīties atkārtojumu Tev ērtā laikā.

Paralēli sazināsimies īpaši izveidotā privātā grupā.

Izmaksas

Piesakoties līdz 1. aprīlim, 89 EUR mēnesī.
Pēc 1. aprīļa – 105 EUR mēnesī.

Maksājot uzreiz par visiem trīs mēnešiem, saņem atlaidi un maksā tikai 250 EUR vai 300 EUR pēc 1. aprīļa par visu kursu saturu.

Pieteikties 3 mēnešu kursiem – praksei

Mans saturs ir mans piemērs

  • 10 gadu pieredze tirdzniecībā un mārketingā
  • 6 gadu pieredze digitālajā mārketingā darbā ar sociālajiem tīkliem uzņēmumiem un privātpersonām
  • 13 000+ sekotāju Instagram
  • 4 gadu pieredze Influenceru mārketingā

Atsauksmes

@kristine_beit

Man patīk apreibināties un es esmu azartiska. Manī ir daudz pagātnes traumu, kuras rada ierobežojošus priekšstatus par dzīvi. Sarežģītas attiecības. Ar ģimeni, sevi, naudu. Vai māku pa īstam uzticēties?

Tajā pašā laikā nemainītu savu pieredzi ne pret ko citu, jo tā ir mani vedusi šodienā un šodiena man patīk vislabāk no līdzšinējās dzīves.

Es katru rītu mostos ar milzīgu pateicības sajūtu par dzīvi, kuru dzīvoju. Par to, kāda ir mana šodiena. Par to, ka mēs varam atļauties izremontēt mājokli, lai radītu vidi, kurā gribu būt visbiežāk, ka es esmu atradusi savu apreibināšanās veidu un tas mani dara absolūti piepildītu, par to, ka neskatoties uz fancy dzīves aksesuāriem, restorāniem, jaunām kleitām un skaistu tējkannu ar ko reizēm sevi ir vieglāk piepildīt, bet bez kurām es mierīgi varētu iztikt, manu īsto piepildījuma sajūtu šodien dod kaut kas, kas ir visiem pieejams un bezmaksas. Dabas vērošana, pieskārieni ūdenim, zālei, mežam. Debesu vērošana. Mīlestība pret vīru. Silto azoti un dziļajām acīm. Mīlestība pret sevi un savu ķermeni. Lūkoties spogulī kailā atspulgā un bez kosmētikas, patikt un ticēt sev. Noglāstīt nule radušās pirmās strijas un būt mīlestībā pret tām. Bez pārmetumiem, šaubām, kritikas un nosodījuma. Es tieku galā un sasodīti baudu procesu. Es negaidu gala rezultātu, jo vai tāds vispār pastāv? Es tikai turpinu iet uz priekšu un katra diena ved mani tur, kur es pat nenojaušu nonākt, bet tieši katras dienas ceļš mani dara par to, kas esmu šodien.

Šī rīta pārdomām iedvesmoja @alisewild un @laurasaulite podkāsta saruna. Mūs katru reibina citi dzīves atklājumi, bet cienu Alisi par viņas atklātumu, izpratni pret līdzcilvēkiem, arī tiem, kuri ir pilni tumsas, brīvums un skatījums uz dzīvi.

Man reizēm šķiet, mēs visu pārāk sarežģījam. Esi vairāk sev. Pa īstam. Kas no Tevis paliek pāri, kad esi kails, viens un palicis domās ar sevi.
...

549 9
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga