Apgūsti Instagram

Mani sauc Kristīne Beitika un man patīk komunicēt. Iepazīties. Uzzināt kaut ko jaunu. Tā ir bijis kopš es sevi atceros. Mamma stāstīja, ka bērnībā es stāvēju pie mūsu dārziņa žoga un sveicināju visus, kuri gāja garām. Kafejnīcās mēdzu pieiet pie svešiem cilvēkiem parunāties. Augot pašai, interese auga augumā un aizrāvos ar bērnu, vēlāk tīņu žurnāliem. Es abonēju visus iespējamos žurnālus un biju no tām meitenēm, kura katru rītu sāka ar pasta kastītes apmeklējumu. Tās bija manas mīļākās dienas stundas izlasīt visu žurnālu no vāka līdz vākam.

Vēstuļdraugi

Vai atceries, bērnu žurnālos, bija “sludinājumu sadaļas” . Man bija vēstuļdraugi. Mēs nekad nesatikāmies, bet mēs dalījāmies kopīgās interesēs, par aktuālajiem mūziķiem, par to kāds laiks, par to, kas iepriecina un kāda dienasgaita. Man bija ļoti daudz vēstuļdraugu, no visas Latvijas, ļoti iespējams, kāds no Jums, kas šodien šo lasa 🙂 Atceros, kā pirmās vēstules man palīdzēja rakstīt mamma. Vēlāk nāca plakātu ēra, mēs krājām aktuālo mūziķu materiālus un mainījāmies ar tiem.

Vēstulēm sekoja pirmais mobilais telefons ar polifoniskajām melodijām un sms funkciju. Nokia 3310 bija vērtība! Pēc skolas pielipu pie TV ekrāna, lai cītīgi skatītos ZTV mūzikas raidījumu un iepazītos ar kādu ZTV TV čata laikā. Tam sekoja realitātes šovi un TVnet čats, draugiem.lv , twitter. 2013. gads – sveiks Instagram.

5 gadi Instagramā

Šodien Instagram vieno vairāk kā 1 billionu aktīvu lietotāju katru mēnesi, vairāk kā 500 miljonu aktīvu lietotāju instagram katru dienu un mēs esam vieni no tiem. Un zini, kas ir unikālais? Tu esi unikāls! Mēs katrs esam unikāls un varam veidot savu stāstu kādu vēlamies. Novērot, dalīties, izcelt savas intereses, notikumus vai stāstu veidā, kādā Tu to redzi. Pulcēt sev apkārt līdzīgus cilvēkus saņemot no viņiem un dodot daļu no sevis. Let’s be connected!

Ja esi Instagram, lai saņemtu

Kā Tu pavadi savu laiku Instagram? Cik ilgi? Kam Tu seko? Vai šie cilvēki, kam Tu seko Tev kaut ko dod?

1. Definē savas intereses

Vai ir profili, kuriem seko ar prieku? Kuri Tevi iedvesmo un iepriecina? Kuros Tu rodi, ko vērtīgu sev? – Turpini viņiem sekot. Meklē līdzīgos. Ja esi komunikabls un Tevi tas nemulsina, nekautrējies rakstīt komentārus, uzdot cilvēkiem jautājumus, kuri Tevi interesē. Instagram ir par komunikāciju, par iesaisti, par domu apmaiņu un stāstiem. Īsta latvieša dabā ir būt mazāk pamanāmam un noklusēt, ja vien runa nav par Delfi rakstu komentētājiem. Bet es esmu vairākkārtīgi apstiprinājusi sev, ka tieši sperot pirmo soli uz komunikāciju paveras jaunas durvis un iespējas.

2. Revidē sarakstu, kam Tu seko

Lai ietaupītu Tavu laiku, neiznieko to pa tukšo, skrollējot cauri informācijai, kura Tevi nebagātina. Cītīgi izrevidē savu sarakstu, kam Tu seko, kas ir Tavā cilvēku lokā, kur Tu velti savu uzmanību. Tu vienmēr varēsi šim cilvēkam atsākt sekot, kad noilgosies. Ja noilgosies. Dod vietu jauniem cilvēkiem un jaunām domām. Intereses mainās, mēs maināmies un tas ir okay.

3. Sakārto savu profilu

Lai komunicētu un veidotu cieņpilnu komunikāciju, cilvēki ir pelnījuši Tevi redzēt. Ievieto profila bildi ar savu seju, uzraksti mazu aprakstu par sevi, kas Tu esi un kādas ir Tavas intereses, izveido savu vizītkarti. Tieši tā, Instagram mūsdienās ir kā vizītkarte un pavisam iespējams Tavs topošais darba devējs vai mīlestība aplūkos Tavu profilu.

Piesakies individuālajai konsultācijai, kuras laikā apgūsi platformu un kopīgi radīsim stratēģiju kā Tavu tēmu attīstīt veiksmīgi

Pieteikšanās forma

@kristine_beit

Mani rezonēja @leldecerina teiktais, ka viņa ir noņēmusi savam viedpulkstenim visus paziņojumus, jo regulārie paziņojumi dara nemierīgu. Kaut kāda trauksme pēdējā laikā mani pavada. Arvien biežāk izslēdzu paziņojumus pulkstenī un telefonā.

Kārtējo reizi izraujoties izskrieties mežā un ieplānojot papildus treniņu es saprotu, ka tie ir brīži, kad atslēdzos no interneta. Cik labi ir tie brīži, ievilkt garāku elpu.

Mana ikdiena cieši ir saistīta ar sociālajiem tīkliem un pieķeru sevi pie domas, ka pirmais pamostoties ir paskatīties telefonā un tur pazūd laiks un mans radošums. Es gribu pagūt atbildēt visiem, apskatīt jaunumus un taču tik daudz aplikācijas. Vienā brīdī saproti, ka esi apburtajā lokā un patērētais laiks sociālajos tīklos tikai pieaug.

Jūtu iekšēju protestu. Es ļoti mīlu komunikāciju ar cilvēkiem, dalīties un iedvesmoties. Būt online, bet ar mēru, kuru esmu pārkāpusi. Atkal caur sportu to pamanu un mācos robežas. Atvainojos par neatbildētām ziņām, es tās izlasu, bet manis nepietiek atbildēt.

Kā ir ar Tevi? Vai jūti, kad patērētais laiks internetā rada trauksmi un nemieru? Vai spēj atslēgties, kad ir par daudz? Varbūt kādi ieteikumi tiem, kuriem grūti ar robežām 🙏

Sliecos atslēgt paziņojumus pavisam. Ja kaut kas ļoti dedzīgs, tad vienkārši zvani man, labi? Pārējo, kad tam pietiks enerģija. ❤️

📸 Paldies par skaisto foto @liganakts @gaisanakts
#mazākinternetuvairāksevis #neizniekosavulaikuinstagram #manasdomasirmanaenerģija
...

629 43
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga