fbpx

Lai piepildās Ziemassvētku brīnums! Iedvesmo jaunās māmiņas.

Jau vairākus gadus veidoju saturu sev un citiem, un šobrīd šis ir mans pilnas slodzes darbs. Aiz skaistajām Instagram bildēm stāv atklāti cilvēkstāsti un iespējas, par kurām man mirdz acis. Augot auditorijai, attīstās arī sadarbības un iespējas realizēt idejas, kuras vairo ticību labajam.

Kļūstot par mammu, ir pieaugusi arī mana empātija pret citām māmiņām, tāpēc esmu izlolojusi kādu īpašu projektu. Iespējams, tas iedvesmos arī Tevi pārskatīt savus resursus un dot pēc savām iespējām. Mēs katrs veidojam tādu sabiedrību, kurā paši vēlamies būt, un es esmu pārliecināta, ka darot labos darbus tie pārtop gaišā enerģijā.

Galvenais šī projekta mērķis ir Ziemassvētku dāvana kādam, kam tā ir ļoti vajadzīga. Esmu uzrunājusi kādu ģimeni, kurai šobrīd neklājas viegli. Kādas jaunās māmiņas dzīvi ir satricinājusi gan vīra aiziešana, gan māju zaudēšana, tomēr, neskatoties uz šīm grūtībām, viņa nezaudē sparu un vēlmi dot savai meitiņai visu to labāko.

Kad iepazinos ar šo māmiņu, viņa minēja to, ka brīžiem pat nepietiek līdzekļu, lai iegādātos autiņbiksītes. Tas ir kaut kas, ko nevajadzētu dzirdēt no nevienas māmiņas. Ziemassvētku laiks kaut kā vienmēr liek sajust ģimenes vērtības, novērtēt to, kas mums ir dots, un vai varam palīdzēt līdzcilvēkiem.

Izmantojot mana darba gaišo pusi un sadarbību iespējas kopā ar maniem ilgtermiņa partneriem, esam sarūpējuši pamatīgu dāvanu mazajai meitenītei un viņas mammai.

Un tas vēl nav viss! Lai skaisti nosvinētu un pateiktu paldies sadarbības partneriem par šo laipno soli, veidoju līdz šim lielāko konkursu manā profilā, kurā vienai laimīgajai māmiņai būs iespēja laimēt šo visu iespaidīgo dāvanu arsenālu! 

Ko esam sarūpējuši?

Bez maniem mīļajiem, ilgtermiņa sadarbības partneriem šis labais darbiņš būtu neiespējams. Šo uzņēmumu produktus un pakalpojumus ikdienā lietoju pati un esmu pārliecinājusies par to kvalitāti. Kas tad slēpsies lielajā dāvanu maisā?

Zīdaiņa komplekts

Galvenā lieta Tavam mazajam, lai viņš augtu liels un stiprs, ir mammas mīlestība un pilns puncis. Bet, lai nodrošinātu šīs divas lietas, jābūt apstākļiem, kuros ne par ko citu nav jāuztraucas. Tāpēc esam sarūpējuši četras lietas, kas būtiski atvieglos mammas dzīvi un padarīs mazo dikti priecīgu.

Drēbīšu komplekts no Okaidi

Okaidi drēbīšu komplekts - dāvana un konkursa balva

Okaidi paliks manā sirdī uz mūžu, jo tieši pirmās drēbītes manai meitiņai mēs sarūpējām no šī zīmola. Organiskā kokvilna, kura nespiež un neberž. Ērti piegriezumi, pogājami bodiji un zeķītes, kuras nešļūk nost, bija svarīga pieredze pirmajās zīdainīša ģērbšanas reizēs. Okaidi apģērbu kvalitāte, dizains un cena ir nepārspējami. Šim apgalvojumam piekristu miljoniem bērnu vecāku, kuru mazie ik dienas valkā Okaidi drēbītes visā pasaulē. 


Gultiņa vai kumode no YappyKids

YappyKids gultiņa

Iekārtojot Elizabetes istabu, izvēlējāmies mēbeles no YappyKids. YappyKids pārliecina ar savu kvalitāti, dizainu un prieks par Latvijā radītu zīmolu. Mēbeles ir gan ērtas, gan dizainiski unikālas un kalpo kā skaists istabas elements. Tieši YappyKids kumode un pārtinamā virsma dosies uz mūsu izvēlētās māmiņas mājām, lai mazajam nebūtu jādala skapis ar pārējiem ģimenes locekļiem un būtu vieta, kur droši un ērti mainīt autiņbiksītes un vest ģērbšanas procesu.

Izmanto kodu KRISTINE10, lai iegūtu 10% atlaidi Tavam pirkumam Yappy Kids internetveikalā Atlaide spēkā uz visu pilnas cenas sortimentu un kods ir aktīvs līdz 19.12.


Ergosoma no Livaka

BeSafe ergosoma no Livaka

Ar Livaka man ir īpašas attiecības. Iepazīstot Ilzi, kura stāv aiz šī zīmola, es sapratu, ka pilnībā uzticos Ilzes vērtībām. Man patiesi ir svarīgi, kādi cilvēki stāv aiz zīmola un pat ja tā ir pārdošana, es izvēlos pirkt tur, kur noticu zīmola stāstam. Ilzei ir dvīņi un viņi vēlējās kvalitatīvos TFK ratus,  kuri toreiz nebija pieejami Latvijā apskatei dzīvē. Soli pa solim, Ilze kopā ar ģimeni izveidoja Livaka.lv izstāžu telpu, kur apvieno patiesi izcilus zīmolus bērnu aprūpei.

BeSafe Haven ergosoma ir lielisks kompanjanons pasaules izpētē vai ikdienas gaitās. Mazajam nekas nav labāks kā mammas vai tēta tuvība. Un, ja mazajam nenāk miegs, bet negribas arī dzīvoties pašam, ergosoma ir lielisks risinājums kā mammai apdarīt dažādus darbiņus un mazajam brīnīties par pasauli. Tieši tā to izmantos arī mūsu izvēlētā māmiņa, savus ikdienas darbo ņemot mazo līdzi.


3 mēnešu autiņbiksīšu abonements no The GeGe

The GeGe autiņbiksītes

Domāju, ka katra no mums zina, kā tas ir attapties, kad autiņbiksīšu krājumi ir teju izsmelti. Ar The GeGe autiņbiksīšu abonamentu tev tikai vajag nospiest vienu pogu, lai saņemtu regulāras autiņbiksīšu piegādes līdz savām durvīm. Labākās kvalitātes autiņbiksītes, kas ražotas ar rūpēm pret tavu mazo un mūsu planētu un tas viss tikai viena klikšķa attālumā – lieliska iespēja jebkurai jaunajai māmiņai.

BEITIKA10 sniegs 10% atlaidi The GeGe autiņbiksītēm (kods neattiecas uz abonēšanas maksu).

Prieciņš mammai

Mēs mammas nereti atdodam visu savu laiku un enerģiju mazajiem. Diemžēl šajā mīlestības virpulī sanāk aizmirst parūpēties par sevi. Par laimi mani foršie sadarbības partneri ir sagādājuši arī kaut ko mammas priekam un labsajūtai.

Apakšveļas komplekts no Change Lingerie

Change Lingerie apakšveļas komplekts - dāvana un konkursa balva

Apģērbs ir daļa no sievietes labsajūtas un pārliecības par sevi. Un es piekrītu, ka tas sākas jau ar atbilstošu apakšveļu. Līdz iepazinu Change Latvija zīmolu, tās bija galvassāpes. Lai gan pašai nešķiet, ka XL izmērs būtu deficīts, man bija grūti atrast apakšveļu, kas ir gan piemērota manam izmēram, gan ērta un arī skaista. Iepazīstot šo zīmolu, es atklāju ne tikai jaunu apakšveļas pasauli, bet arī skaistus naktstērpus un mājas tērpus. Vienmēr augstu vērtēju Change Latvija klātienes vai attālināto apkalpošanu – iespēju kopīgi izprast labāko izmēru un piemeklēt man piemērotāko.

Šoreiz Change Lingerie ir parūpējušies, ka jaunajām māmiņām, kuras piedalīsies šai akcijā, būs iespēja laimēt gan krūšturi (barošanas vai parasto), gan biksītes.


Ķermeņa kopšanas līdzekļi no Vegan Fox Cosmetics

Vegan Fox Cosmetics ķermeņa kopšanas komplekts - dāvana un konkursa balva

Maija pirms vairāk kā pieciem gadiem aizgāja no algota darba bankā, lai pievērstos savam sapnim un hobijam – attīstīt ķermeņa kopšanas kosmētikas zīmolu, kas saskan ar viņas vērtībām. Vegānisks, atbalstot dzīvnieku labklājību Latvijā un nesot Latvijas vārdu pasaulē. Neskatoties uz kuplo ģimeni ar pieciem bērniem un mājassoli, viņa to veiksmīgi apvieno ar jaunu produktu radīšanu, interneta veikala attīstīšanu un Vegan Fox Cosmetics zīmola augšupeju. Kafijas skrubis un roku krēmi ir mani TOP produkti no Vegan Fox Cosmetics, un ticu, ka iepriecinās jebkuru sevi mīlošu cilvēku.

Izmanto manu atlaižu kodu KRISTINEBEIT, kas sniegs 20% atlaidi pilnas cenas pirkumiem Vegan Fox Cosmetics internetveikalā.


Fotosesija ar profesionālu fotogrāfi Līgu Nakts

Kristīne Beitika gaidībās, attēlu uzņēmusi Līga Nakts

Kuriozi un vienlaikus neticami šķiet tas, ka vēl pirms pieciem gadiem abas ar Līgu strādājām algotu darbu korporatīvajā uzņēmumā, kafijas pauzē sapņojot par tādu dzīvi, kādu dzīvojam šodien. Šo gadu laikā Līga ir attīstījusi savu personīgo zīmolu un ieņēmusi līdera vietu starp labākajiem fotogrāfiem Latvijā. Viņa talantīgi lūkojas caur fotokameras objektīva kameru, un veido skaistas atmiņas ģimenēm un īpašiem svētku notikumiem.

Esmu pateicīga par to, ka tik daudz man mīļu atmiņu, kā arī kopīgu projektu ir tapuši kopā ar Līgu. Ticu, ka šī dāvana sniegs neaizmirstamas atmiņas abās ģimenēs!

Manuprāt, esam sagatavojuši vienu varenu labumu buķeti divām jaunajām māmiņām. Un visas šīs dāvanas var nonākt arī pie kādas no jums! 

Kā piedalīties konkursā?

Konkursa pieteikšanās ir ļoti vienkārša:

✅ Ja pati esi gaidībās vai jaunā māmiņa, dodies uz manu Instagram profilu un atstāj komentāru zem šī ieraksta, uzrakstot sev labu vēlējumu.

✅ Ja ietago draudzeni, kura ir gaidībās un kurai šī dāvana noderētu – ietago viņu konkursā un uzraksti labu vārdu par viņu (viņai arī ir jāizpilda konkursa nosacījumi).

✅ Lai laimētu, Tev ir jābūt manai un arī labdarības konkursa sadarbības partneru sekotājai (profilus meklē mana Instagram ieraksta aprakstā).

Uzvarētāju izlozēšu un paziņošu 16. decembrī!

Piedaloties šajā konkursā, Tu ļauj piepildīties mūsu izvēlētās jaunās māmiņas svētku brīnumam, un atbalsti uzņēmumus, aiz kuriem stāv sirdscilvēki! Paldies Tev par to!

@kristine_beit

Kā jūtas Tavs ķermenis gaidību laikā? Vai vajadzētu apmeklēt fizioterapeitu?👀 Tuvojoties trešajam trimestrim, pēc garām pastaigām sajutu velkošas sāpes augšstilbos un iegurnī.🥴

Devos uz @vca_poliklinika “Aura” noskaidrot iemeslus un risinājumu pie sertificētas fizioterapeites Gerdas. Viņa norādīja, ka tieši vingrošana un pašmasāža var atvieglot grūtniecības periodu. Arī dzemdību laikā vajag lielu spēku un izturību, lai spētu bērniņu piedzemdēt. Stiprināsimies!

Es katru dienu dodos aktīvā pastaigā, piedalos savā izaicinājumā #kustiesvairākjūtieslabāk un arī apmeklēju treniņus. Vai man sadzīvot ar sāpēm? Noteikti nē!

Kā es noskaidroju, lai atvieglotu sāpes un velkošo sajūtu muskuļos man var palīdzēt:
✅Regulāra stiepšanās;
✅teipošana;
✅var izmantot mobilitātes vingrojumus, masāžu un pašmasāžu;
✅ūdens procedūras.

Fizioterapeite arī ierādīja konkrētus vingrinājumus, kurus atkārtot mājās, jo kā mēs visi zinām - fizioterapeija nebeidzas fizioterapeita kabinetā!

Mīļās, topošās māmiņas - neaizmirstam par sevi! Mēs esam skaistas un stipras, un lai mēs būtu stipras, mēs nedrīkstam aizmirst, ka mums jābūt fiziski aktīvām. Jārūpējas par sevi, jāvingro un jāsagaida brīnišķīgais brīdis veselīgām un spēcīgām!

Paldies VCA poliklīnikas Aura fizioterapeitei Gerdai par vingrinājumu ierādīšanu un padziļinātu to nozīmes izskaidrošanu. VCA poliklīnikas ir ērti pieejamas visā Rīgā un tajās ir plašs klāsts arī topošajām māmiņām.

Kā jūtas Tavs ķermenis? Vai esi atradusi iespēju sev palīdzēt atvieglot šo gaidību posmu?

#vcapoliklīnikas #apmaksātasadarbība #gaidības #grūtniecība #trešaistrimestris #otraistrimestris #fizioterapija #fizioterapeits #veselība #sports #gaidotmazuli #vcaaura
...

152 8

Nosvinēt to, ka manas krūtis ir atkal tikai manas un skaistu zīdīšanas noslēgšanu! Cik simboliski, bet svarīgi - ar jaunu apakšveļu. Ar skaistu, sievišķīgu, saturīgu, ērtu un NE barošanas!!!

Ak, man nav ne kripatiņas kauna par to runāt, jo pēc gandrīz diviem gadiem, lielākoties tomēr sporta krūšturī, jo tā vienkārši bija ērtāk, es tā izbaudu atkal mežģīnes, maigumu un smalkumu. Es tā izbaudu sevi, savu ķermeni un savas krūtis. Nekad nedomāju, ka tā jutīšos un ka tā priecāšos par šo brīdi.
Nepārprotiet, es no sirds izbaudīju mūsu piena ceļu, bet lai cik skaists un vērtīgs tas bija, es arī no tā noguru. Tagad uz mirkli man ir atelpa, lai jau drīz sagatavotos nākamajam cēlienam. :)

Mīļās sievietes! Sviniet sevi! Ieprieciniet sevi! Apbalvojiet sevi un mazos lielos dzīves notikumus.

Mana izvēle @changelingerie_latvia Es baudu brīdi no ieiešanas veikalā, kur zinoši un laipni konsultanti patiesi strādā, lai palīdzētu, līdz tam, cik ērta un kvalitatīva ir veļa! 🤍

🤍Skaisti mani redz @livasloka
🤍Veļa @changelingerie_latvia

#changelingerielatvia #reklāma
#zīdīšanasnoslēgšana #zīdīšana #krūtis #barošana #sievietesievietei #atkalespati
...

466 8

Mīlestība ir darbības vārds 🤍

🤍 Mirkļus tvēra @livasloka
🤍Vide @mammaspasaule
...

625 17
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga