fbpx

Kāpēc lietot krāsojamās lapas? Izdrukā savas!

Dalība Kusties vairāk jūties labāk izaicinājumā bija lielisks dzinulis aktīvākai un veselīgākai dzīvei! Tev ir iespēja padarīt savu ikdienu vēl košāku un veselīgāku, izmantojot Elzuko veidotās pieaugušo krāsojamās lapas. Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso!

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Esmu droša, ka šīs lapas nesīs ne tikai vairāk prieka, bet palīdzēs arī vēl turpmāk stiprināt Tavu veselību un labsajūtu.

Krāsojamās lapas mieram un laimei

Pieņemu, ka daudziem no jums pirmā asociācija ar vārdiem “krāsojamās grāmatas” ir bērnība. Un ne velti mūs bērnībā motivēja ar to nodarboties! Krāsošanai ir virkne pozitīvu aspektu, kas palīdz mūsu garīgajai un fiziskajai veselībai. Psihologi un terapeiti gan zīmēšanu, gan krāsošanu izmanto jau gadu desmietiem, lai palīdzētu saviem klientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kā dažus no svarīgākajiem plusiem var minēt:

  • Krāsošana palīdz mazināt stresu un trauksmi. Krāsojot mēs atslābinām smadzenes, tostarp arī tās smadzeņu daļas, kas rada bailes un nemieru. Tā ir gluži vai meditatīva nodarbe, kas veicina apzinātību un mieru.
  • Krāsošana pilnveido smadzeņu darbību. Krāsojot mēs ne tikai atpūšamies, bet arī trenējam abas smadzeņu puslodes. Precīza krāsošana attīsta loģisko smadzeņu puslodi, kamēr krāsu izvēle un kombinēšana darbina smadzeņu radošo pusi.
  • Krāsošana uzlabo miega kvalitāti. Tā vietā, lai pirms miega vērtos ekrānos, kas, kā zināms, negatīvi ietekmē miega kvalitāti un ilgumu, krāsojamo grāmatu krāsošana ir relaksējoša nodarbe, kas nemazinās ķermeņa miega hormona limeņus.
  • Krāsošana palīdz stiprināt koncentrēšanās spējas. Krāsojot mēs attīstām savas spējas koncentrēties uz konkrēto uzdevumu. Kā jau teicu, tas palīdz atslābināties, bet arī uzlabo mūsu spēju koncentrēties uz citiem darbiņiem nākotnē.
  • Krāsošana mūs priecē. Krāsot un radīt kaut ko skaistu tieši tādā veidā, kā tu to gribi, ir brīnišķīgi. Mūsos prieku rada gan process, gan gala rezultāts. Ja izdodas padalīties ar savu sniegumu ar ģimeni vai draugiem, tad vispār ir perfekti.

Es reizēm aizdomājos, ka mums biežāk vajadzētu ieklausīties savā iekšējā bērnā. Ar “Kusties vairāk jūties labāk” izaicinājumu mēs atguvām bērniem tik tuvo kustībprieku. Ar krāsošanu ir tieši tāpat – tas atsauks to pašu prieku un piepildījumu, ko jutām bērnībā.

Šeit ir ideja garajiem ziemas vakariem – kad atgriezies no garas pastaigas, uzvāri tēju, paņem kādu veselīgu našķi un izkrāso kādu no @elzuk_o veidotajām krāsojamajām lapām!

Es garantēju, ka tavs vakars būs izdevies! Priecāšos redzēt, kā Tu to dari, tāpēc parādi instagramā, ietago mani @kristine_beit un liec #kustiesvairākjūtieslabāk.

Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso! ​

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

Kā Tu varētu pārkārtot šodienu, lai tajā atrastu brīdi sev? 🤔🤍

#Aukstumapeldes #ziemaspeldes #ziemaspeldēšana #rudens #daba #esidabā #kustiesvairākjūtieslabāk #aktīvaveselamamma #pateicībā
...

259 6

Ieliec komentārā 🤍, ja saproti par ko es runāju?

#veselaaktīvamamma #kustiesvairākjūtieslabāk #soļukustība #pastaigas #pastaigasvaigāgaisā #laikssev #katrudienuradiprieku
...

395 38

Konkurss! Laimē profesores Jacino lelli sava mazuļa rotaļām! 🤍

Lai piedalītos konkursā:
✅ Apskati @profesorejacino_official mājaslapu un ieraksti komentārā, kuru no grāmatām par dažādu ražošanas veidu procesiem jums ģimenē būtu visaizraujošāk iepazīt?
✅ Esi mans un @profesorejacino_official sekotājs

Laimīgo lelles ieguvēju izlozēsim jau pēc nedēļas 30. Septembrī.

#apmaksātssaturs #profesorejacino
#konkurss #lelle #manapirmālelle
...

377 52

Par fizisku un emocionālu nogurumu ar @rozite . Kāpēc ieviest veselīgu dzīvesveidu ir tik grūti un kā nemānīt sevi ar atrunām? 😩

Paldies, ka noklausījies! ❤️ Padalies ar atgriezenisko saiti, par to, kā ir Tev! Kādā dzīves posmā atrodies šobrīd savās attiecībās ar uzturu.

#uzturs #Balansstavāšķīvī #uzturaspeciālists #saruna #prioritātes #manaveselība
...

229 6

Atlaižu kods zemāk! ⬇️ Rudens ir pārmaiņu laiks. 🍂🍁Ne tikai dabā, bet arī mūsos ar katru sezonas maiņu, mainās kāda kārta. Kas jauns ienāk mūsos!

Šajā sezonā uzsāku sadarbību ar tiešsaistes internetveikalu @boozt.com , kurā ir plašs sortiments tieši skandināvu preču zīmoliem un tie mums dikti tīk. Augsta kvalitāte, ilgtspējība. Zemes toņi, maigās krāsas dominē.

Meitiņa aug un garderobe mainās visu laiku. Priecāšos jūs iepazīstināt ar Boozt piedāvājumu caur savu skatu punktu.

Saglabā šo ierakstu un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE20” Labā ziņa‼️ Atlaides summējas!! 🤩
Kods darbojas pirkumiem virs summas 79 Eur. Derīgs tikai 3 dienas, līdz 22. septembrim.

#boozt #apmaksātssaturs #apģērbi #rudens #jaunasezona #kovilkt #atlaides
...

162 6
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga