fbpx

Kāpēc lietot krāsojamās lapas? Izdrukā savas!

Dalība Kusties vairāk jūties labāk izaicinājumā bija lielisks dzinulis aktīvākai un veselīgākai dzīvei! Tev ir iespēja padarīt savu ikdienu vēl košāku un veselīgāku, izmantojot Elzuko veidotās pieaugušo krāsojamās lapas. Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso!

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Esmu droša, ka šīs lapas nesīs ne tikai vairāk prieka, bet palīdzēs arī vēl turpmāk stiprināt Tavu veselību un labsajūtu.

Krāsojamās lapas mieram un laimei

Pieņemu, ka daudziem no jums pirmā asociācija ar vārdiem “krāsojamās grāmatas” ir bērnība. Un ne velti mūs bērnībā motivēja ar to nodarboties! Krāsošanai ir virkne pozitīvu aspektu, kas palīdz mūsu garīgajai un fiziskajai veselībai. Psihologi un terapeiti gan zīmēšanu, gan krāsošanu izmanto jau gadu desmietiem, lai palīdzētu saviem klientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kā dažus no svarīgākajiem plusiem var minēt:

  • Krāsošana palīdz mazināt stresu un trauksmi. Krāsojot mēs atslābinām smadzenes, tostarp arī tās smadzeņu daļas, kas rada bailes un nemieru. Tā ir gluži vai meditatīva nodarbe, kas veicina apzinātību un mieru.
  • Krāsošana pilnveido smadzeņu darbību. Krāsojot mēs ne tikai atpūšamies, bet arī trenējam abas smadzeņu puslodes. Precīza krāsošana attīsta loģisko smadzeņu puslodi, kamēr krāsu izvēle un kombinēšana darbina smadzeņu radošo pusi.
  • Krāsošana uzlabo miega kvalitāti. Tā vietā, lai pirms miega vērtos ekrānos, kas, kā zināms, negatīvi ietekmē miega kvalitāti un ilgumu, krāsojamo grāmatu krāsošana ir relaksējoša nodarbe, kas nemazinās ķermeņa miega hormona limeņus.
  • Krāsošana palīdz stiprināt koncentrēšanās spējas. Krāsojot mēs attīstām savas spējas koncentrēties uz konkrēto uzdevumu. Kā jau teicu, tas palīdz atslābināties, bet arī uzlabo mūsu spēju koncentrēties uz citiem darbiņiem nākotnē.
  • Krāsošana mūs priecē. Krāsot un radīt kaut ko skaistu tieši tādā veidā, kā tu to gribi, ir brīnišķīgi. Mūsos prieku rada gan process, gan gala rezultāts. Ja izdodas padalīties ar savu sniegumu ar ģimeni vai draugiem, tad vispār ir perfekti.

Es reizēm aizdomājos, ka mums biežāk vajadzētu ieklausīties savā iekšējā bērnā. Ar “Kusties vairāk jūties labāk” izaicinājumu mēs atguvām bērniem tik tuvo kustībprieku. Ar krāsošanu ir tieši tāpat – tas atsauks to pašu prieku un piepildījumu, ko jutām bērnībā.

Šeit ir ideja garajiem ziemas vakariem – kad atgriezies no garas pastaigas, uzvāri tēju, paņem kādu veselīgu našķi un izkrāso kādu no @elzuk_o veidotajām krāsojamajām lapām!

Es garantēju, ka tavs vakars būs izdevies! Priecāšos redzēt, kā Tu to dari, tāpēc parādi instagramā, ietago mani @kristine_beit un liec #kustiesvairākjūtieslabāk.

Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso! ​

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

Kā jūtas Tavs ķermenis gaidību laikā? Vai vajadzētu apmeklēt fizioterapeitu?👀 Tuvojoties trešajam trimestrim, pēc garām pastaigām sajutu velkošas sāpes augšstilbos un iegurnī.🥴

Devos uz @vca_poliklinika “Aura” noskaidrot iemeslus un risinājumu pie sertificētas fizioterapeites Gerdas. Viņa norādīja, ka tieši vingrošana un pašmasāža var atvieglot grūtniecības periodu. Arī dzemdību laikā vajag lielu spēku un izturību, lai spētu bērniņu piedzemdēt. Stiprināsimies!

Es katru dienu dodos aktīvā pastaigā, piedalos savā izaicinājumā #kustiesvairākjūtieslabāk un arī apmeklēju treniņus. Vai man sadzīvot ar sāpēm? Noteikti nē!

Kā es noskaidroju, lai atvieglotu sāpes un velkošo sajūtu muskuļos man var palīdzēt:
✅Regulāra stiepšanās;
✅teipošana;
✅var izmantot mobilitātes vingrojumus, masāžu un pašmasāžu;
✅ūdens procedūras.

Fizioterapeite arī ierādīja konkrētus vingrinājumus, kurus atkārtot mājās, jo kā mēs visi zinām - fizioterapeija nebeidzas fizioterapeita kabinetā!

Mīļās, topošās māmiņas - neaizmirstam par sevi! Mēs esam skaistas un stipras, un lai mēs būtu stipras, mēs nedrīkstam aizmirst, ka mums jābūt fiziski aktīvām. Jārūpējas par sevi, jāvingro un jāsagaida brīnišķīgais brīdis veselīgām un spēcīgām!

Paldies VCA poliklīnikas Aura fizioterapeitei Gerdai par vingrinājumu ierādīšanu un padziļinātu to nozīmes izskaidrošanu. VCA poliklīnikas ir ērti pieejamas visā Rīgā un tajās ir plašs klāsts arī topošajām māmiņām.

Kā jūtas Tavs ķermenis? Vai esi atradusi iespēju sev palīdzēt atvieglot šo gaidību posmu?

#vcapoliklīnikas #apmaksātasadarbība #gaidības #grūtniecība #trešaistrimestris #otraistrimestris #fizioterapija #fizioterapeits #veselība #sports #gaidotmazuli #vcaaura
...

152 8

Nosvinēt to, ka manas krūtis ir atkal tikai manas un skaistu zīdīšanas noslēgšanu! Cik simboliski, bet svarīgi - ar jaunu apakšveļu. Ar skaistu, sievišķīgu, saturīgu, ērtu un NE barošanas!!!

Ak, man nav ne kripatiņas kauna par to runāt, jo pēc gandrīz diviem gadiem, lielākoties tomēr sporta krūšturī, jo tā vienkārši bija ērtāk, es tā izbaudu atkal mežģīnes, maigumu un smalkumu. Es tā izbaudu sevi, savu ķermeni un savas krūtis. Nekad nedomāju, ka tā jutīšos un ka tā priecāšos par šo brīdi.
Nepārprotiet, es no sirds izbaudīju mūsu piena ceļu, bet lai cik skaists un vērtīgs tas bija, es arī no tā noguru. Tagad uz mirkli man ir atelpa, lai jau drīz sagatavotos nākamajam cēlienam. :)

Mīļās sievietes! Sviniet sevi! Ieprieciniet sevi! Apbalvojiet sevi un mazos lielos dzīves notikumus.

Mana izvēle @changelingerie_latvia Es baudu brīdi no ieiešanas veikalā, kur zinoši un laipni konsultanti patiesi strādā, lai palīdzētu, līdz tam, cik ērta un kvalitatīva ir veļa! 🤍

🤍Skaisti mani redz @livasloka
🤍Veļa @changelingerie_latvia

#changelingerielatvia #reklāma
#zīdīšanasnoslēgšana #zīdīšana #krūtis #barošana #sievietesievietei #atkalespati
...

466 8

Mīlestība ir darbības vārds 🤍

🤍 Mirkļus tvēra @livasloka
🤍Vide @mammaspasaule
...

625 17
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga