fbpx

Kāpēc lietot krāsojamās lapas? Izdrukā savas!

Dalība Kusties vairāk jūties labāk izaicinājumā bija lielisks dzinulis aktīvākai un veselīgākai dzīvei! Tev ir iespēja padarīt savu ikdienu vēl košāku un veselīgāku, izmantojot Elzuko veidotās pieaugušo krāsojamās lapas. Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso!

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Esmu droša, ka šīs lapas nesīs ne tikai vairāk prieka, bet palīdzēs arī vēl turpmāk stiprināt Tavu veselību un labsajūtu.

Krāsojamās lapas mieram un laimei

Pieņemu, ka daudziem no jums pirmā asociācija ar vārdiem “krāsojamās grāmatas” ir bērnība. Un ne velti mūs bērnībā motivēja ar to nodarboties! Krāsošanai ir virkne pozitīvu aspektu, kas palīdz mūsu garīgajai un fiziskajai veselībai. Psihologi un terapeiti gan zīmēšanu, gan krāsošanu izmanto jau gadu desmietiem, lai palīdzētu saviem klientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kā dažus no svarīgākajiem plusiem var minēt:

  • Krāsošana palīdz mazināt stresu un trauksmi. Krāsojot mēs atslābinām smadzenes, tostarp arī tās smadzeņu daļas, kas rada bailes un nemieru. Tā ir gluži vai meditatīva nodarbe, kas veicina apzinātību un mieru.
  • Krāsošana pilnveido smadzeņu darbību. Krāsojot mēs ne tikai atpūšamies, bet arī trenējam abas smadzeņu puslodes. Precīza krāsošana attīsta loģisko smadzeņu puslodi, kamēr krāsu izvēle un kombinēšana darbina smadzeņu radošo pusi.
  • Krāsošana uzlabo miega kvalitāti. Tā vietā, lai pirms miega vērtos ekrānos, kas, kā zināms, negatīvi ietekmē miega kvalitāti un ilgumu, krāsojamo grāmatu krāsošana ir relaksējoša nodarbe, kas nemazinās ķermeņa miega hormona limeņus.
  • Krāsošana palīdz stiprināt koncentrēšanās spējas. Krāsojot mēs attīstām savas spējas koncentrēties uz konkrēto uzdevumu. Kā jau teicu, tas palīdz atslābināties, bet arī uzlabo mūsu spēju koncentrēties uz citiem darbiņiem nākotnē.
  • Krāsošana mūs priecē. Krāsot un radīt kaut ko skaistu tieši tādā veidā, kā tu to gribi, ir brīnišķīgi. Mūsos prieku rada gan process, gan gala rezultāts. Ja izdodas padalīties ar savu sniegumu ar ģimeni vai draugiem, tad vispār ir perfekti.

Es reizēm aizdomājos, ka mums biežāk vajadzētu ieklausīties savā iekšējā bērnā. Ar “Kusties vairāk jūties labāk” izaicinājumu mēs atguvām bērniem tik tuvo kustībprieku. Ar krāsošanu ir tieši tāpat – tas atsauks to pašu prieku un piepildījumu, ko jutām bērnībā.

Šeit ir ideja garajiem ziemas vakariem – kad atgriezies no garas pastaigas, uzvāri tēju, paņem kādu veselīgu našķi un izkrāso kādu no @elzuk_o veidotajām krāsojamajām lapām!

Es garantēju, ka tavs vakars būs izdevies! Priecāšos redzēt, kā Tu to dari, tāpēc parādi instagramā, ietago mani @kristine_beit un liec #kustiesvairākjūtieslabāk.

Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso! ​

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

289 12

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1057 29

@makslasmuzejs izstāde Vērtību zīmes. Monētas, kuras stāsta, atklāj un pārsteidz! Unikāli dizaini, kuri simbolizē mūsu tautas svarīgākos notikumus, vērtības, cilvēkus. Skaisti un atmiņu rosoši! Paldies!

#mākslasmuzejs #latvijasnacionālaismākslasmuzejs #vērtībuzīmes
...

350 7
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga