fbpx

365 dienas, 10 000 soļu katru dienu

Kustība “Kusties vairāk jūties labāk” gada garumā pulcēja, iedvesmoja un mudināja piedomāt pie sava ikdienas kustību daudzuma vairākus tūkstošus cilvēku. Caur spēli un dažādām balvām katru mēnesi, dienu pie dienas, kopīgiem pārgājieniem un ideju par dzīves kvalitātes uzlabošanu aizsākās garākais Instagram izaicinājums Latvijā.

Līdz ar kopīgu satikšanos šajās brīvdienās Liepājā, gada garākais izaicinājums ir noslēdzies. Mums tas izdevās! 10 000 soļu katru dienu, 365 dienas.

Uz šo mūs atveda instagrams. Mēs satikāmies pavisam nejauši, caur kopīgām interesēm – vēlmi būt vairāk sev. Prioritizēt sevi. Būt kopā ar domubiedriem. Sākām vairāk kā 400 cilvēku, gada laikā mums pievienojās un aizgāja savu ceļu vēl simtiem cilvēku, bet cik neticami, ka aptuveni 30 no mums, kuri sāka 2020. gada 1. jūlijā, neizlaižot nevienu dienu, stiprināja šo ieradumu katru dienu!

Un nav nozīmes dienu vai kopējo kilometru skaitu. Šodien mēs svinam to, ka esam iepazinušās, kļuvušas par labām paziņām un galvenais, piedzīvojušas aizraujošāko gadu dzīvē!

Tas nav par skaļu teikts, jo kad tik daudz stundu velti sev, Tu kļūsti par labāku sevis versiju. Pārvēršot besi, slinkumu, atrunas – kustību enerģijā.

Katra no mums pārvarēja ko savu un tas stiprina. Šodien ar mirdzošām acīm un milzu gandarījumu baudījām kopā būšanu! Satikšanos un jaunu sākumu. Es nezinu, kur tas mūs ved, bet mēs vienojāmies, ka stāstam liekam komatu.

No sirds pateicos atbalstītājiem, kuri pavadīja mūs ar balvām visu šo gadu un arī šo pasākumu. Tikai to labāko!

🦊 https://vegan-fox.com/ Vegāniska un ētiska kosmētika, radīta Latvijā. Mūsu kājas to ir pelnījušas, tikt palutinātas ar piparmētru skrubi un kāju krēmu. Tie atsvaidzina, atjauno un patīkami relaksē.

Pateicoties mūsu draudzībai palutini arī sevi! Ar kodu KristineBeit saņem 20% atlaidi iepērkoties Vegan Fox Cosmetics interneta veikalā.

Paldies par bloga rakstu par soļu kustību! Lasi mūsu stāstu arī šeit.

https://vegan-fox.com/10-000-solu-pretim-kustibu-priekam/

🥧 Divas aizrautīgas, dzīvi mīlošas draudzenes, kuras radīja Latvijas zīmolu un gardu, vērtīgu produktu “Smalkais muslis” mūs stiprināja ar pilnvērtīgu maltīti pēc garās pastaigas. Paldies, ka esat mūsu domubiedru lokā! https://smalkaismuslis.lv/ Arī šeit ar atlaižu kodu “Kustiesvairakjutieslabak”, iepērkoties “Smalkais muslis” interneta veikalā, saņem 20% atlaidi.

🍾Paldies https://www.gardumuti.lv/ par dzirkstošajiem svētku dzērieniem!

🍰 Un kas tie par svētkiem bez svētku tortes, vai sešām! Monika savu ģimenes sāpi par bērniem, kuriem svētkos gāja secen svētku kūkas, jo bērniem ir glutēna nepanesamība pārvērta par savu jauno biznesu, radot gardas, vērtīgas kūkas bez glutēna, laktozes. Tagad arī iespēja pasūtīt interneta veikalā. Garšos visiem!

https://www.dabasdimanti.lv/ vieglās, gardās kūkas ar kodu “kustiesvairāk” 10% atlaide līdz jūlija beigām

🍭Lai top krāsaina vasara kopā ar #TuttiFruttivasara Paldies maniem draugiem no @fazer.latvija par gardumiem. Starp citu, izmanto iespēju piedalīties konkursā un laimēt SUP dēli. Lasi konkursa noteikumus Fazer Latvija Instagram kontā.

💦 Protams, paldies arī Vichy Latvija par ūdens nodrošinājumu mūsu pārgājiena laikā.

Pilnīgi negaidīti mūs pārsteidza Liepājas pusē esošais kempings “Vērbeļnieki”. Tā jau saka, ka māju vērtē pēc mazmājiņas, tad nu ziniet, šeit tās bija glaunākās, kādas kempingos ir piedzīvotas. Ja vēlaties skaistas brīvdienas kurzemes jūras piekrastē, tad Vērbeļnieki būs ērta un skaista kempinga vieta.

📸 Liels paldies Līgai Biņkovskai (@liganakts) par to, ka pievienojies mums Liepājā un tik skaisti iemūžināji šo notikumu!

Kā arī, paldies visiem dalībniekiem par uzticību un iesaisti, tāds tas Instagrams, pilns pārsteigumu, dzīvības, aizraujošu notikumu, ja protam #neizniekotsavulaikuinstagram , bet apvienot ar reālo dzīvi ceļot tās kvalitāti.

Kādas idejas? Kur mūsu kopceļi ved tālāk? 🙂

#kustiesvairākjūtieslabāk

Virtuālā medaļa visiem, kuri bija soļos šo gadu ar mums!

@kristine_beit

#klātesošsrudenim Izaicinājums - apzinātības treniņš labākam noskaņojumam. Piedalies?

Daba rūpējas par to, lai mums vienalga, kur Latvijā mēs atrastos, būtu iespēja sekot līdzi tam, kā sezonas mainās.

🍁Esi klātesošs. Izcel savu rudeni!
Savā ikdienas skrējienā, braucot ar auto, vai steidzoties dienas gaitās ar kājām, piefiksē kādu vietu vai koku, kura izceļ rudens krāsas. Es ticu, ka katrs no mums var pamanīt šādu vietu, dienas gaitās.

🍁Turpmāk katru dienu ejot garām šai vietai - esi klātesošs! Uz mirkli pievērsies šai vietai, kāda tā izskatās šodien? Raksturo to. Nofotogrāfē. Nofilmē. Kāda tā izskatās septembra vidū, mēneša beigās, lietū, saulē, saulrietā? Katru reizi, kad ej garām vērs savu uzmanību un esi klātesošs rudenim.

🍁 Velti labu domu šim mirklim. Piefiksē kādas ir Tavas domas? Kā Tu jūties? Sūti siltu pateicību šim mirklim un skatam.

Lai nesanāk tā, ka Tu pat nepamanīji, kā rudens jau būs paskrējis. Piebremzē. Atpūtini prātu. Esi klātesošs un pateicīgs rudenim! 🧡

🧡 Dalies, lieto tēmturi #klātesošsrudenim , atzīmē mani, iesaisti draugus un ģimeni.

Balvas? Mirkļi, kuros esi klātesošs, būt šeit un tagad, dabas dziednīca un mirklis sev. Sauc kā vēlies, bet es garantēju, ka tas Tev liks sajust rudens skaistumu un palēlinās Tavu ikdienas skrējienu. 🤗

Apraksti komentārā, kura ir tā vieta, kurā praktizēsi šo? Piemini pilsētu un padalies, kādas ir Tavas sajūtas par rudens klātbūtni?

#klātesošsrudenim #rudens #manapilsētaogre
...

1827 23

Nepārstāj ticēt tam, ko Tu ļoti vēlies. Tam, kam Tu tici. Tam, kur ved Tevi Tava sirds.

Jau vienu mēnesi mamma Elizabetei un ne pret ko nemainītu šo jauno pieredzi. ❤️

Mīlestībā!
...

3000 26
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga