fbpx

365 dienas, 10 000 soļu katru dienu

Kustība “Kusties vairāk jūties labāk” gada garumā pulcēja, iedvesmoja un mudināja piedomāt pie sava ikdienas kustību daudzuma vairākus tūkstošus cilvēku. Caur spēli un dažādām balvām katru mēnesi, dienu pie dienas, kopīgiem pārgājieniem un ideju par dzīves kvalitātes uzlabošanu aizsākās garākais Instagram izaicinājums Latvijā.

Līdz ar kopīgu satikšanos šajās brīvdienās Liepājā, gada garākais izaicinājums ir noslēdzies. Mums tas izdevās! 10 000 soļu katru dienu, 365 dienas.

Uz šo mūs atveda instagrams. Mēs satikāmies pavisam nejauši, caur kopīgām interesēm – vēlmi būt vairāk sev. Prioritizēt sevi. Būt kopā ar domubiedriem. Sākām vairāk kā 400 cilvēku, gada laikā mums pievienojās un aizgāja savu ceļu vēl simtiem cilvēku, bet cik neticami, ka aptuveni 30 no mums, kuri sāka 2020. gada 1. jūlijā, neizlaižot nevienu dienu, stiprināja šo ieradumu katru dienu!

Un nav nozīmes dienu vai kopējo kilometru skaitu. Šodien mēs svinam to, ka esam iepazinušās, kļuvušas par labām paziņām un galvenais, piedzīvojušas aizraujošāko gadu dzīvē!

Tas nav par skaļu teikts, jo kad tik daudz stundu velti sev, Tu kļūsti par labāku sevis versiju. Pārvēršot besi, slinkumu, atrunas – kustību enerģijā.

Katra no mums pārvarēja ko savu un tas stiprina. Šodien ar mirdzošām acīm un milzu gandarījumu baudījām kopā būšanu! Satikšanos un jaunu sākumu. Es nezinu, kur tas mūs ved, bet mēs vienojāmies, ka stāstam liekam komatu.

No sirds pateicos atbalstītājiem, kuri pavadīja mūs ar balvām visu šo gadu un arī šo pasākumu. Tikai to labāko!

🦊 https://vegan-fox.com/ Vegāniska un ētiska kosmētika, radīta Latvijā. Mūsu kājas to ir pelnījušas, tikt palutinātas ar piparmētru skrubi un kāju krēmu. Tie atsvaidzina, atjauno un patīkami relaksē.

Pateicoties mūsu draudzībai palutini arī sevi! Ar kodu KristineBeit saņem 20% atlaidi iepērkoties Vegan Fox Cosmetics interneta veikalā.

Paldies par bloga rakstu par soļu kustību! Lasi mūsu stāstu arī šeit.

https://vegan-fox.com/10-000-solu-pretim-kustibu-priekam/

🥧 Divas aizrautīgas, dzīvi mīlošas draudzenes, kuras radīja Latvijas zīmolu un gardu, vērtīgu produktu “Smalkais muslis” mūs stiprināja ar pilnvērtīgu maltīti pēc garās pastaigas. Paldies, ka esat mūsu domubiedru lokā! https://smalkaismuslis.lv/ Arī šeit ar atlaižu kodu “Kustiesvairakjutieslabak”, iepērkoties “Smalkais muslis” interneta veikalā, saņem 20% atlaidi.

🍾Paldies https://www.gardumuti.lv/ par dzirkstošajiem svētku dzērieniem!

🍰 Un kas tie par svētkiem bez svētku tortes, vai sešām! Monika savu ģimenes sāpi par bērniem, kuriem svētkos gāja secen svētku kūkas, jo bērniem ir glutēna nepanesamība pārvērta par savu jauno biznesu, radot gardas, vērtīgas kūkas bez glutēna, laktozes. Tagad arī iespēja pasūtīt interneta veikalā. Garšos visiem!

https://www.dabasdimanti.lv/ vieglās, gardās kūkas ar kodu “kustiesvairāk” 10% atlaide līdz jūlija beigām

🍭Lai top krāsaina vasara kopā ar #TuttiFruttivasara Paldies maniem draugiem no @fazer.latvija par gardumiem. Starp citu, izmanto iespēju piedalīties konkursā un laimēt SUP dēli. Lasi konkursa noteikumus Fazer Latvija Instagram kontā.

💦 Protams, paldies arī Vichy Latvija par ūdens nodrošinājumu mūsu pārgājiena laikā.

Pilnīgi negaidīti mūs pārsteidza Liepājas pusē esošais kempings “Vērbeļnieki”. Tā jau saka, ka māju vērtē pēc mazmājiņas, tad nu ziniet, šeit tās bija glaunākās, kādas kempingos ir piedzīvotas. Ja vēlaties skaistas brīvdienas kurzemes jūras piekrastē, tad Vērbeļnieki būs ērta un skaista kempinga vieta.

📸 Liels paldies Līgai Biņkovskai (@liganakts) par to, ka pievienojies mums Liepājā un tik skaisti iemūžināji šo notikumu!

Kā arī, paldies visiem dalībniekiem par uzticību un iesaisti, tāds tas Instagrams, pilns pārsteigumu, dzīvības, aizraujošu notikumu, ja protam #neizniekotsavulaikuinstagram , bet apvienot ar reālo dzīvi ceļot tās kvalitāti.

Kādas idejas? Kur mūsu kopceļi ved tālāk? 🙂

#kustiesvairākjūtieslabāk

Virtuālā medaļa visiem, kuri bija soļos šo gadu ar mums!

@kristine_beit

Es nevarēju iedomāties, ka satikšanās ar mazuli un dzīves pārkārtošana tam ir tik milzīgs darbs ar sevi. Ka bērniņa satraukumi, kuri iepazīstot pasauli ir normāli, ka tādi ir - tik ļoti satrauks arī mani. Bet. Lai bērniņu nomierinātu mans stress nāks tikai par sliktu. Viņa jūt. Un viņa spoguļo mani. Līdzēs mammas miers. Un tāds spēcīgs miers, kurš nesalūzt, kad ir stress. Bet kā noturēt manu mieru?

Šis ir absolūts nākamais līmenis manai pašizaugsmei, iemācīties saglabāt mieru augstā stresa brīdī.

Turēt bērnu klēpī un saglabāt mieru potes laikā, ja vēl tikko pati ģību nododot asinsanalīzes. Mosties naktī sešas reizes un uzreiz būt formā sniegt emocionālu atbalstu. Pārdzīvot bērna satraukumus un raudas, nesākot psihot līdzi pašai, bet saglabāt mieru.

Un jā! Es cenšos. Praktizēju to, kas mani nomierina. Eju gulēt jau 19.00, lai izgulētos. Paēdu, piesaistu palīdzību. Mācos Laimīgo mammu skolā.. citudien, aizbēgu darbos. Es cenšos cik spēka, bet man ir bail, ka tā cenšoties nesadegu. Un tas prāts. Visu laiku griežas.

Mana emocionālā ēšana svin savu uzvaras gājienu. Es nebrīnos par tām rindām uz alkohola veikalu mūsu rajonā. Bāc. Kā reizēm gribās padoties vieglākajam sevis uzmudrināšanas/aizmiršanās scenārijam. Vienkārši nolikt sevi malā un eksistēt šo brīdi.

Man nav ne jausmas, kur tas mani ved. Bet ir skaidrs, es vairs nekad nebūšu tāda, kāda es biju un esmu tagad. Pārmaiņu virpulis ir iegriezies tik strauji, ka mani mazliet biedē. Mīļās, mammas. Saudzēsim sevi! Mūsu vajag tik daudz un vēlams pie veselā saprāta! ❤️

Un tas nav par Elizabeti. Tas ir par mani. Cik labi, ka darbu pie sava “katliņa” sāku jau agrāk. Tas vārās. Bet vēl nesadeg. Mēs tiksim galā. Es zinu. Tikai gribēju pateikt, ka mācos mieru. To īsto!

#kāsaglabātmieru #mansmiers #būtparmammu #mammasirsupervaroņi
...

1450 32
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga