fbpx

Tavi sasniegumi Tavu acu priekšā! Sienas kalendārs ikdienas ieradumu veidošanai

Sienas kalendārs — plānotājs palīdz veidot vērtīgos ikdienas ieradumus. Ikdienas darbiem, projektiem un uzdevumiem lietoju plānotāju — kladi, kuru ērti paķert līdzi un aizpildīt esot dīvānā.

Bet tas nestrādāja maniem individuālajiem mērķiem, jo labs tautas teiciens, kas no acīm ārā, no sirds laukā.

Gadiem lietoju sienas kalendāru un vēlējos to personalizēt. Lai tajā būtu pietiekami daudz vietas piefiksēt svarīgāko, mērķi un arī iedvesmoties no sasniegtā. Nu jau otro gadu lietošu #KustiesVairākJūtiesLabāk 10 000 soļu izaicinājuma kalendāra dizainu, kas man atgādina atvēlēt laiku sev. Arī Tu vari iegādāties kalendāru 2022. gadam:

Kāpēc pašizaugsmei ir vajadzīgs īpašs kalendārs? Vienkāršā patiesība ir tāda, ka lietas, kas ir jāizdara obligāti, manā dienaskārtībā vietu atradīs pašas. Vai tā būtu rēķinu apmaksa, rūpes par bērnu, referāta sagatavošana vai darba pienākumu veikšana — tam visam piemīt apbrīnojama prasme nekur nepazust pat vislielākajā haosā. Tas, kas cietīs, būs laiks, ko atvēlu sev — savai izaugsmei, atpūtai, sportam, veselīgam uzturam un citiem labiem ieradumiem.

Sienas kalendārs kā rīks laika plānošanai un sevis motivēšanai

Tās vienkāršākās lietas nereti ir tās labākās. Kalendārā — plānotājā satiekas divas svarīgas ikdienas šķautnes — KO es gribu izdarīt un KAD es to gribu izdarīt. Viena bez otras tās reti aizvedīs pie rezultāta.

 • Kalendāru lietošana ir viegla, lēta un ērta. Katrā datorā un viedtālrunī ir pa bezmaksas kalendāram, ko var pielāgot savām vēlmēm. Sienas kalendāri visbiežāk ir daudz lētāki par plānotāju kladēm, un no tiem grūtāk izvairīties.

Kladi var atstāt somā, uz darba galda, vai noslēpt zem dīvāna spilveniem, bet kalendārā nāksies ieskatīties kaut vai tikai garāmejot, lai saprastu, kas par dienu ir 18. novembris.

 • Kalendāri mazina trauksmi. Visu saplānojot pa dienām, rodas pārskatāms grafiks. Nav jāuztraucas, ka kaut ko aizmirsīšu, nepaspēšu vai palaidīšu garām.
 • Kalendāri palīdz prioritizēt. Mēs nevaram paveikt visu. Diemžēl nereti es sev uzlieku pārāk lielus mērķus un šaustu sevi par neizdošanos. Ar kalendāra palīdzību es redzu, ko varu un ko nevaru paspēt. Tas ļauj prioritizēt svarīgāko un bez pārdzīvojumiem palaist vaļā pārējo.
 • Kalendārs uzlabo informācijas apmaiņu. Vai nu tas ir sienas kalendārs, vai kopīgots digitālais kalendārs, visiem ģimenē vienmēr būs skaidrs, ko es plānoju vai vēlos paveikt konkrētajā dienā. Brīnišķīgs rīks pret pārpratumiem.
 • Kalendārs uzlādē. Mūsu smadzenēm ļoti patīk pabeigt darbus un redzēt rezultātus. Ieraksti kalendārā darāmo un izsvītro, kad mērķis ir sasniegts vai uzdevums ir izpildīts. Vai tieši otrādi — nospraud konkrētu dienas mērķi kaut kam, ko gribi sasniegt, un katru dienu ieraksti rezultātu aizgājušās dienas lauciņā. Pozitīvas emocijas ir garantētas!

Ieraduma spēks — ieplānot, lai ieviestu ikdienā

Man svarīgākais kalendāra pluss ir iespēja noteikt manus veselīga dzīvesveida un pašizaugsmes mērķus. Ikdienas riksī atcerēties un parūpēties par sevi ir izaicinājums. Kalendārs palīdz sasniedzamo mērķu noteikšanā un plānošanā.

Jau tas vien, ka pielāgoju savu kalendāru kādam konkrētam mērķim, noliek šo mērķi manā dienaskārtībā, nevis mūžīgajā “gribētos” un “vajadzētu” ailītē manā galvā. Un, lai arī no sākuma man tas ir īpaši jāieplāno, pamazām tas pārvēršas par ieradumu.

Gan man, gan citiem kustības #KustiesVairākJūtiesLabāk dalībniekiem šī pieeja deva nepieciešamo enerģiju, lai spētu katru dienu piedalīties 10 000 soļu izaicinājumā. Katru dienu pierakstīju noietos soļus, un prieks par aizvadīto dienu rezultātiem manu acu priekšā piecēla mani no dīvāna arī grūtākajās dienās. Un to pašu vari darīt ar citiem mērķiem pašizaugsmes, veselīga dzīvesveida, attiecību un citās jomās.

 • Vairāk lasīt? — skaiti lapaspuses!
 • Apgūt valodu? — skaiti mācībām veltītās stundas un nedēļas beigās pieraksti jaunos vārdiņus!
 • Izmēģināt vismaz vienu jaunu recepti nedēļā? — aiziet!
 • Noskriet 30 km nedēļā? — skaiti kilometrus!
 • Satikt vismaz trīs draugus nedēļā? — kāpēc nē?

Pasūti sienas kalendāru — plānotāju 2022. gadam un aizpildi pats!

Jaunas lietas nenāk ātri un viegli. Regulāra kalendāra lietošana ikdienā arī ir ieradums, kas ir jāveido un jākopj. Man pašai nebija viegli sākt, un it īpaši atrast tādu kalendāru, kas atbilstu manām vajadzībām un mērķiem.

Tāpēc gribēju Tev nedaudz atvieglot dzīvi. Jau 2021. gadu aizvadu ar pašas izstrādātu kalendāru, kurš ir lielisks palīgs manu personīgo pašizaugsmes un veselīga dzīvesveida mērķu īstenošanai. Man vajadzēja vizuāli pievilcīgu, tukšu kalendāru ar brīvu vietu maniem pierakstiem. Kalendārā gribēju atstāt vārda dienas, kā arī svētku un piemiņas dienas.

Izstrādājot šo kalendāra dizainu, paturēju prātā veiksmīgas mērķu sasniegšanas pamatelementu — ieradumu veidošanu un pastāvīgu ievērošanu. Katras dienas apakšā ir iespēja atzīmēt noietos soļus, izlasītās lapaspuses vai ko citu, ko gribas sasniegt. Kalendārā vari veikt ierakstus pie katras dienas un nedēļas, kā arī ieskicēt galvenās mēneša laikā gūtās atziņas — gan to, kas palīdzējis, gan traucējis virzīties uz mērķi. Kalendāri pieejami divās krāsās — rozā vai zaļi.

Rotaļīgais kalendāra dizains papildināts ar talantīgās Elzuko ilustrācijām. Šajā sezonā tām ir jauna tematika — īpašs veltījums visām māmiņām. Ilustrācijas ir speciāli atstātas melnbaltas, lai gan mums, gan mūsu bērniem būtu dalības prieks tās krāsojot. Kā mēs zinām, tik vienkārša lieta kā krāsošana ir ļoti meditatīvs process.

Ja arī Tu vēlies pievienoties mūsu plānotāju pulciņam 2022. gadā, pasūti šeit:

Viena kalendāra cena: 20 EUR

@kristine_beit

Kā Tu varētu pārkārtot šodienu, lai tajā atrastu brīdi sev? 🤔🤍

#Aukstumapeldes #ziemaspeldes #ziemaspeldēšana #rudens #daba #esidabā #kustiesvairākjūtieslabāk #aktīvaveselamamma #pateicībā
...

260 6

Ieliec komentārā 🤍, ja saproti par ko es runāju?

#veselaaktīvamamma #kustiesvairākjūtieslabāk #soļukustība #pastaigas #pastaigasvaigāgaisā #laikssev #katrudienuradiprieku
...

395 38

Konkurss! Laimē profesores Jacino lelli sava mazuļa rotaļām! 🤍

Lai piedalītos konkursā:
✅ Apskati @profesorejacino_official mājaslapu un ieraksti komentārā, kuru no grāmatām par dažādu ražošanas veidu procesiem jums ģimenē būtu visaizraujošāk iepazīt?
✅ Esi mans un @profesorejacino_official sekotājs

Laimīgo lelles ieguvēju izlozēsim jau pēc nedēļas 30. Septembrī.

#apmaksātssaturs #profesorejacino
#konkurss #lelle #manapirmālelle
...

377 52

Par fizisku un emocionālu nogurumu ar @rozite . Kāpēc ieviest veselīgu dzīvesveidu ir tik grūti un kā nemānīt sevi ar atrunām? 😩

Paldies, ka noklausījies! ❤️ Padalies ar atgriezenisko saiti, par to, kā ir Tev! Kādā dzīves posmā atrodies šobrīd savās attiecībās ar uzturu.

#uzturs #Balansstavāšķīvī #uzturaspeciālists #saruna #prioritātes #manaveselība
...

229 6

Atlaižu kods zemāk! ⬇️ Rudens ir pārmaiņu laiks. 🍂🍁Ne tikai dabā, bet arī mūsos ar katru sezonas maiņu, mainās kāda kārta. Kas jauns ienāk mūsos!

Šajā sezonā uzsāku sadarbību ar tiešsaistes internetveikalu @boozt.com , kurā ir plašs sortiments tieši skandināvu preču zīmoliem un tie mums dikti tīk. Augsta kvalitāte, ilgtspējība. Zemes toņi, maigās krāsas dominē.

Meitiņa aug un garderobe mainās visu laiku. Priecāšos jūs iepazīstināt ar Boozt piedāvājumu caur savu skatu punktu.

Saglabā šo ierakstu un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE20” Labā ziņa‼️ Atlaides summējas!! 🤩
Kods darbojas pirkumiem virs summas 79 Eur. Derīgs tikai 3 dienas, līdz 22. septembrim.

#boozt #apmaksātssaturs #apģērbi #rudens #jaunasezona #kovilkt #atlaides
...

162 6
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga