fbpx

Par mani

Es sevi mēdzu dēvēt par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti. Man patīk iepazīt jaunus cilvēkus, garšas, vietas un lietas. Dzīvi tvert ar garšu un ļauties iespējām, ko mums sniedz ikdiena! Es dzīvoju ārpus Rīgas un man tas ļoti patīk. Daba mani pozitīvi uzlādē un ceļot pa Latviju ir mans hobijs. Es mīlu ceļot, mani aizrauj sports, īpaši skriešana un es praktizēju veselīgu un laimīgu dzīvesveidu. Stāsts nav par liekajiem kilogramiem, bet par dzīvi saskaņā ar sevi. Harmoniju! Paldies, ka esi manā lokā! Dodamies kopīgā ceļojumā!

Es ticu, ka dzīve ārpus galvaspilsētas neapstājas. Es dzīvoju Ogrē, man tas patīk un šeit ir daudz ko redzēt un piedzīvot!

Es vēlos iedvesmot cilvēkus ceļot. Ceļot savā pilsētā, blakus pilsētās, iepazīt apkārtni un izbaudīt ko tā sniedz.

Es runāju par ikdienas mazajām lietām, kuras veido lielas lietas. Iepazīt savas pilsētas vēsturi, kultūru un skaistākās saulrieta vietas.


UZZINI VAIRĀK:


Podkāsts Patīk.

Kopā ar fotogrāfi, dārza, mājas un ceļojumu satura radītāju, un jaunas lauku sētas saimnieci Līgu Nakts klausītājiem atklājam, kas notiek influenceru ikdienā, viņu personīgajā dzīvē, kā arī informējam par jaunumiem sociālajos tīklos un izklaidējoši paskaidrojam šo pagaidām ne tik ļoti saprasto un jauno nozari. Klausies Spotify!


Generation Famous | #60 Kristīne Beitika par profesijas maiņu, influenceriem, #kustiesvairākjūtieslabāk un Body Positive
AKROPOLE Māmiņu rīti ar Gundegu Rozi | “Ņemt dzīvi savās rokās”
LAMPA | Diskusija “Demogrāfiskā krīze: vai tiešām sievietes atbildība?”

Pieturzīmes | Izteikties latviski sociālajos tīklos
Tirgziņu Tērzes | Ikdienas komunikācija ar influenceriem
@kristine_beit

Man ir nosliece uz lieko svaru un es mēdzu “apēst stresu”. Ar maziem bērniem stress ir nepārtraukts un šorīt pēc pilnvērtīgām, garšīgām, pietiekamām brokastīm es apēdu pusi šokolādes, jo vienkārši plkst. 10.00 no rīta abu meitu būšana mājās jau manu nervu sistēmu pārslogoja. Es sev nepārmetu. Es zinu, ka darbs ar sevi nav ne viegls, ne ātrs. Ka notiek atmetiens atpakaļ. Ka sperot divus lielus soļus uz priekšu, viens solis būs atpakaļ. Jā, mans svars nekūst tik ātri kā gribētos. Treniņi un regulāras ēdienreizes prasa disciplīnu. Ir jāpievērš uzmanība tam, kā es guļu un jūtos kopumā.
Bet man ir skaidrs mans mērķis. Es vēlos izskatīties tā, lai skatoties spogulī sev patiktu. Es vēlos justies tā, lai varu turēt līdzi savām meitām un atbrīvoties no liekā svara, kas nenāk par labu manai veselībai.

Esmu pusceļā un dienās, kad šķiet, ka progresa nav, ir vērts atskatīties uz sevi!

Kā Tu jūties savā ķermenī? Vai ir kas tāds, ko vēlies mainīt? Vai jūties enerģiski? Vai rūpējies par sevi? 🙏

Paldies maniem ceļa mentoriem, iedvesmotājiem un atbalstītājiem. Es no sirds novērtēju, ka neesmu viena un varu dalīt savus grūtumus un vājumus ar jums! @madara.meiere @monta_priede @musufitness @viktorija.stikane 🙏🤍

#būtparmammu #mammaspiezīmes #tievēt #kustiesvairākjūtieslabāk #aktīvaveselamamma #liekaissvars
...

1213 35

Kas ir tas, kur es saņemu no iziešanas pastaigā? Lai tas nav pienākuma pēc, bet sagādā to īpašo, labo sajūtu! Es meklēju jaunus veidus, kā pacelt izaicinājumu nākamajā līmenī sev. Pastaigas mežā, vīra kompānijā ir mans ieguvums no šī izaicinājuma, ceru, ka šī kopābūšana būs uz palikšanu mūsu ikdienas rutīnā. ❤️

Kā Tev sokas? Iečekojies ar savu rezultātu par otro nedēļu komentārā!

Aizkadrā gatavojos jums drīzumā izziņot par kādu foršu kopāgājienu. Ceru, ka tiksimies, lai ietu kopā! 🤍

#kustiesvairākjūtieslabāk #soļuizaicinājums
...

208 49
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga