fbpx

Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgi

Šī mājas lapa kristinebeitika.com (turpmāk tekstā – Mājas lapa), kur Tu tagad atrodies, ir “Kristīnes Beitikas” interneta vietne. To pārvalda “Kristīnes Beitikas” komanda (tuprmāk tekstā – mēs).

Uzsākot Mājas lapas lietošanu, izmantojot tajā norādīto informāciju vai ar tās starpniecību sniegto informāciju, Tu piekrīti ievērot šos Lietošanas noteikumus.

2. Informācijas raksturs

Visai Mājas lapā ievietotajai informācijai, neatkarīgi no tās satura vai formas, ir tikai informatīvs raksturs, ja vien nav norādīts pretējais. Mēs negarantējam, ka Mājas lapā ietvertā informācija vienmēr ir precīza un pilnīga un mums ir tiesības jebkurā brīdī bez brīdinājuma mainīt, izņemt vai grozīt Mājas lapā ietverto informāciju.

Mājas lapā izklāstītā informācija mūsu uztverē ir gūta no uzticamiem avotiem, taču tas neizslēdz katras personas pienākumu patstāvīgi izvērtēt Mājas lapā izklāstīto informāciju un tās lietderību.

3. Intelektuālā īpašuma tiesības

Mājas lapa satur tekstu, fotogrāfijas, attēlus, logotipus un citus materiālus, kurus aizsargā autortiesības un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības. Mēs paturam īpašumtiesības, autortiesības un visas pārējās nemateriālās tiesības uz šo Mājas lapu un tās atsevišķiem elementiem vai arī esam saņēmušu šo tiesību īpašnieku atļauju izmantot materiālus Mājas lapā.

Mājas lapas satura pilnīga vai daļēja publicēšana, reproducēšana, nodošana vai glabāšana ir aizliegta, ja vien īpašumtiesību, autortiesību vai citu intelektuālo īpašumtiesību turētājs nav devis savu rakstisku piekrišanu šādai darbībai. Šis aizliegums neattiecas uz satura glabāšanu datorā vai izdrukāšanu vienīgi personīgai lietošanai. Saturu ir atļauts citēt saskaņā ar piemērojamajiem autortiesības regulējošiem tiesību aktiem, norādot tā avotu.

Ja Tu vēlaties izmantot šīs Mājas lapas saturu, pārpublicēt tās saturu vai atsevišķus elementus vai veikt jebkuras citas darbības, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu kristine@kristinebeitika.com.

4. Saites uz trešo personu mājas lapām

Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. Mēs neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies to apmeklējuma rezultātā. Mēs nepārbaudām trešo personu tīmekļa vietņu satura patiesumu, precizitāti, pamatotību, ticamību vai pilnīgumu.

5. Personas datu apstrāde

Šajā Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes un tiek vākti un apstrādāti dati saskaņā ar Mājas lapā publicēto Privātuma politiku. Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti Mājas lapas Privātuma politikai.

6. Partnerprogrammas

Mūsu veidotais saturs var saturēt partnermārketinga saites, kas nozīmē, ka, atverot saiti un iegādājoties produktus no partnera mājaslapas, mēs saņemam komisiju. Tas nekādā veidā nepaaugstina cenu, ko Tu maksā par partnera produktu. Mūsu Mājas lapā esošajos ierakstos tekstā ir skaidri norādīts, ja tie satur partnermārketinga saites. Saišu atvēršana un protuktu iegadāšanās ir lietotāja brīvprātīga izvēle.

Tāpat mūsu Mājas lapā var būt publicēti ieraksti, kas veidoti sadarbībā ar citiem uzņēmumiem, un šīs sadarbības ietvaros mēs saņemam atlīdzību uzņēmuma produktu vai naudas izteiksmē. Šādos ierakstos tekstā ir skaidri norādīts, ka tie ir sadarbības projekti, par kuriem mēs saņemam atlīdzību.

7. Atbildība

Mēs neesam atbildīgi par personas veselības stāvokli un tā izmaiņām, dzīvē lietojot Mājas lapā publicēto saturu (pemēram, vingrojumu kompleksus, ieteikumus, receptes). Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas radušies jebkādā veidā saistībā ar Mājas lapas apmeklēšanu vai izmantošanu.

Mēs esam veikuši visas darbības, lai nodrošinātu drošu Mājas lapas lietošanu, tomēr mēs neuzņemamies atbildību, ja, izmantojot Mājas lapu vai Mājas lapā ievietotās saites uz trešo personu interneta vietnēm, Jūsu ierīcē saņems vīrusa programmatūru un nodarīs tai kaitējumu.

8. Noteikumu grozīšana

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt Lietošanas noteikumu saturu, par to nekādā veidā Tevi iepriekš nebrīdinot. Tādēļ tā ir Tava atbildība periodiski apmeklēt mūsu Mājas lapā publicētos Lietošanas noteikumus, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas, un rūpīgi iepazīties ar šiem noteikumiem pirmo reizi apmeklējot mūsu Mājas lapu.

9. Jurisdikcija

Šīs Mājas lapas darbību un tajā iekļauto paziņojumu par šīs Mājas lapas Lietošanas noteikumiem reglamentē Latvijas Republikas tiesību akti. Visu strīdu risināšana, kuri izriet no Mājas lapas Lietošanas noteikumiem vai radušies saistībā ar šiem Lietošanas noteikumiem, ir tikai un vienīgi Latvijas Republikas tiesu jurisdikcijā. Strīda risināšanai tiks piemērotas Latvijas Republikā saistošās materiālo un procesuālo tiesību normas.

Lietošanas noteikumi pēdējoreiz rediģēti 2020. gada 27. jūlijā.

@kristine_beit

Katram romantiķim jāpiedzīvo kaut viens saullēkts Ķemeru Tīreļa purva takā, vasaras laikā! 😍🤍

Mīlu šādus rītus. Paldies @elizabete_valujeva @monta_priede un @natalja.anikejeva par organizēšanu! Paldies brīnišķīgajai kompānijai! ❤️

RISE & MOVE. Sekojiet līdzi, meitenes jau šodien izziņos nākamos datumus! 😍

Kas vēl noteikti jāpiedzīvo šovasar? 🤍

#vasara #saullēkts #ķemerulielātīreļalaipa #ķemerutīrelis
...

324 12

Radi atmiņas!🫶🏽 Ievies jaunas tradīcijas ģimenes un draugu lokā. Saglabā šo ideju brīvdienām pie dabas Līgatnes dabas takās.🌳

Ar draugiem esam uzsākuši fantastisku tradīciju reizi mēnesī doties kopīgā ekskursijā pie dabas, jo esmu pārliecināta, ka tieši tā rodas tās dziļākās un jaukākās bērnības atmiņas.🥹 Sākam ar kopīgu aktivitāti un tai seko pikniks. Hotdogi un zefīri ugunskurā jau ir mūsu klasika! 😁

Ieplānojām datumu, sapulcējāmies un nogājām 7 km ar varžu kori un putnu dziesmām fonā. Novērtēju @ligatnesdabastakas skaisto dabu, paldies par bezmaksas ieeju bērniem līdz 5 gadu vecumam.
Īpaši novērtēju @andritocoffee kafiju, un labiekārtotās labierīcības ar ģimenēm piemēroto zemo izlietni un visu nepieciešamo mazuļa pārtīšanai. Tur bija pat mīkstās mantiņas!!

Dodies piedzīvot!☀️Pārsūti draugiem šo brīvdienu ideju!

Kur vēl lieliski galamērķi brīvdienām?

#beitikiceļolatvijā #LīgatnesDabasTakas #pārgājiens #pastaigumaršruts #visitLīgatne #kustiesvairākjūtieslabāk #aktīvaveselamamma
...

228 3

Kas ir pirmā lieta, kuru nopirkām savam jaunajam īpašumam?☀️Lai skaistās terases mēbeles vēl uzgaida, jo paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks - esam gatavi vasaras piknikiem sezonai mūsu vasarnīcā!🔥

Visu nepieciešamo grila sezonai atradām @ksenukai_latvia un ar pievilcīgām atlaidēm -40%. Vai zināji, ka ir pieejami grili, kuriem blakus var vārīt zupu vai taisīt wok?!🍲🥘Jau noskatījām arī visu ugunskura vietai.

Tu jau atklāji grilēšanas sezonu? Padalies ar kādām gardām ēdienu receptēm, ar ko mēs varētu pacienāt mūsu viesus sālsmaizes ballītē?

Saturs iekļauj reklāmu sadarbībā ar K SENUKAI

#dzīvevasarnīcā #pikniks #grilasezona #grils #ksenukai #atlaides #vasarnīca
...

318 20
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga