fbpx

365 dienas, 10 000 soļu katru dienu

Kustība “Kusties vairāk jūties labāk” gada garumā pulcēja, iedvesmoja un mudināja piedomāt pie sava ikdienas kustību daudzuma vairākus tūkstošus cilvēku. Caur spēli un dažādām balvām katru mēnesi, dienu pie dienas, kopīgiem pārgājieniem un ideju par dzīves kvalitātes uzlabošanu aizsākās garākais Instagram izaicinājums Latvijā.

Līdz ar kopīgu satikšanos šajās brīvdienās Liepājā, gada garākais izaicinājums ir noslēdzies. Mums tas izdevās! 10 000 soļu katru dienu, 365 dienas.

Uz šo mūs atveda instagrams. Mēs satikāmies pavisam nejauši, caur kopīgām interesēm – vēlmi būt vairāk sev. Prioritizēt sevi. Būt kopā ar domubiedriem. Sākām vairāk kā 400 cilvēku, gada laikā mums pievienojās un aizgāja savu ceļu vēl simtiem cilvēku, bet cik neticami, ka aptuveni 30 no mums, kuri sāka 2020. gada 1. jūlijā, neizlaižot nevienu dienu, stiprināja šo ieradumu katru dienu!

Un nav nozīmes dienu vai kopējo kilometru skaitu. Šodien mēs svinam to, ka esam iepazinušās, kļuvušas par labām paziņām un galvenais, piedzīvojušas aizraujošāko gadu dzīvē!

Tas nav par skaļu teikts, jo kad tik daudz stundu velti sev, Tu kļūsti par labāku sevis versiju. Pārvēršot besi, slinkumu, atrunas – kustību enerģijā.

Katra no mums pārvarēja ko savu un tas stiprina. Šodien ar mirdzošām acīm un milzu gandarījumu baudījām kopā būšanu! Satikšanos un jaunu sākumu. Es nezinu, kur tas mūs ved, bet mēs vienojāmies, ka stāstam liekam komatu.

No sirds pateicos atbalstītājiem, kuri pavadīja mūs ar balvām visu šo gadu un arī šo pasākumu. Tikai to labāko!

🦊 https://vegan-fox.com/ Vegāniska un ētiska kosmētika, radīta Latvijā. Mūsu kājas to ir pelnījušas, tikt palutinātas ar piparmētru skrubi un kāju krēmu. Tie atsvaidzina, atjauno un patīkami relaksē.

Pateicoties mūsu draudzībai palutini arī sevi! Ar kodu KristineBeit saņem 20% atlaidi iepērkoties Vegan Fox Cosmetics interneta veikalā.

Paldies par bloga rakstu par soļu kustību! Lasi mūsu stāstu arī šeit.

https://vegan-fox.com/10-000-solu-pretim-kustibu-priekam/

🥧 Divas aizrautīgas, dzīvi mīlošas draudzenes, kuras radīja Latvijas zīmolu un gardu, vērtīgu produktu “Smalkais muslis” mūs stiprināja ar pilnvērtīgu maltīti pēc garās pastaigas. Paldies, ka esat mūsu domubiedru lokā! https://smalkaismuslis.lv/ Arī šeit ar atlaižu kodu “Kustiesvairakjutieslabak”, iepērkoties “Smalkais muslis” interneta veikalā, saņem 20% atlaidi.

🍾Paldies https://www.gardumuti.lv/ par dzirkstošajiem svētku dzērieniem!

🍰 Un kas tie par svētkiem bez svētku tortes, vai sešām! Monika savu ģimenes sāpi par bērniem, kuriem svētkos gāja secen svētku kūkas, jo bērniem ir glutēna nepanesamība pārvērta par savu jauno biznesu, radot gardas, vērtīgas kūkas bez glutēna, laktozes. Tagad arī iespēja pasūtīt interneta veikalā. Garšos visiem!

https://www.dabasdimanti.lv/ vieglās, gardās kūkas ar kodu “kustiesvairāk” 10% atlaide līdz jūlija beigām

🍭Lai top krāsaina vasara kopā ar #TuttiFruttivasara Paldies maniem draugiem no @fazer.latvija par gardumiem. Starp citu, izmanto iespēju piedalīties konkursā un laimēt SUP dēli. Lasi konkursa noteikumus Fazer Latvija Instagram kontā.

💦 Protams, paldies arī Vichy Latvija par ūdens nodrošinājumu mūsu pārgājiena laikā.

Pilnīgi negaidīti mūs pārsteidza Liepājas pusē esošais kempings “Vērbeļnieki”. Tā jau saka, ka māju vērtē pēc mazmājiņas, tad nu ziniet, šeit tās bija glaunākās, kādas kempingos ir piedzīvotas. Ja vēlaties skaistas brīvdienas kurzemes jūras piekrastē, tad Vērbeļnieki būs ērta un skaista kempinga vieta.

📸 Liels paldies Līgai Biņkovskai (@liganakts) par to, ka pievienojies mums Liepājā un tik skaisti iemūžināji šo notikumu!

Kā arī, paldies visiem dalībniekiem par uzticību un iesaisti, tāds tas Instagrams, pilns pārsteigumu, dzīvības, aizraujošu notikumu, ja protam #neizniekotsavulaikuinstagram , bet apvienot ar reālo dzīvi ceļot tās kvalitāti.

Kādas idejas? Kur mūsu kopceļi ved tālāk? 🙂

#kustiesvairākjūtieslabāk

Virtuālā medaļa visiem, kuri bija soļos šo gadu ar mums!

@kristine_beit

‼️ Saglabā manu atlaižu kodu @thegegebaby Beitika10 ‼️
Tagad pasūti kopā - Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un mūsu pašu zīmola @thegegebaby foršās autiņbiksītes!

Rīta mīļākās ainiņas! 🫶🤍

Aiz kadra @livasloka 🤗

#thegegebaby #reklāma #elibeit #mansrīts #butparmammupirmoreizi #dekrētaatvaļinājums #autiņbiksītes #kafija #rītakafija #labrīt
...

155 3

Kas Tev ir svarīgi izvēloties naktsmītni atpūtai? Vai gatavojiet paši? Vai dod priekšroku viesnīcai vai namiņiem?

Brīvdienas pavadījām @silazari_klapkalnciems , liels paldies par uzaicinājumu, izbaudījām! #reklāma

Ak, laimīgie jūras krasta iedzīvotāji! Tik skaisti ir dzīvot pie jūras. Tas gaiss, mežs un jūras klātbūtne burtiski nomierina. Tāda miera osta!

#klapkalnciems #jūra #mežs #kuraizbraukt #kuraizbrauktarbērniem #lāčupītesdendrārijs #lāčupīte #nakšņošana #beitikiceļolatvijā #silazari
...

513 6

@boozt.com Melnā piektdiena! 🖤 Atlaides sumējas ‼️ un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE10”, spēkā līdz 26.11., iepērkoties vismaz par 99 Eur.

Pārskatīt esošo situāciju skapī un izveidot iepirkumu sarakstu! Izmantot atlaides, lai sarūpētu Ziemassvētku dāvanas. Sagatavoties ziemas aukstumam un iepirkties pārdomāti.

Es priecājos, ka ziema mūs jau pārsteidza, lai novērtētu mūsu (ne)gatavību pavadīt aktīvas dienas ārā un novērtētu, kas mums vēl trūkst pilnvērtīgai ziemas prieku baudīšanai.

Melnās Piektdienas atlaides ir īstais laiks izdevīgiem pirkumiem. Iepērcies Boozt - Black Friday atlaides līdz 50% gandrīz visam un atlaides sumējas!

#reklāma #Boozt #Melnāpiektdiena #melnāspiektdienasatlaides #atlaides
...

275 11
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga