fbpx

Pēc romantikas uz Goldingenu. Kurzemes pērle.

IMG_0287Esmu nošarmēta, apburta un iemīlējusies bohēmas, viegluma, romantikas un atmosfēras Kurzemes galvaspilsētas Kuldīgas. Aizmirsties, baudīt un mīlēt. Tādas brīvdienas no sirds novēlu katram!

Iepazīsti Kuldīgu no iedzīvotāja skatu punkta līdz pēdējai niansei sēžoties GOLDINGEN TRAIN . Īsts ceļojums laikā, izzinot, gan pilsētas seno vēsturi, gan mūsdienu garšu! Man patika izbraukt šaurākās ieliņas un privātmāju rajonus iepazīstot Kuldīgu no visām pusēm. Cena 5 EUR , kursē visu gadu.

Kuldīgas muzejs  Būs ko redzēt un izbaudīt visiem vecumiem un gaumēm. Muzejs ir vairākos stāvos un apvieno sevī Kuldīgas vēsturi. Muzejs atrodas blakus Ventas rumbai, Pilsētas dārzā. Ieejas maksa 1,50 EUR

save-new

Sv. Katrīnas baznīca. O, baznīcas tornis! Tas bija mans lielākais brauciena ekstrēms, šaurās,senās baznīcas trepes un sastapties ar baznīcas zvaniem klātienē. Ainava! Miljons vērts skats uz pilsētu no četrām dažādām pusēm!

 

 

Lai vērotu un iemūžinātu ainavu, restes var atvērt. Kā arī, esiet uzmanīgi apaļās stundās – zvani sāk zvanīt automātiski! Mēs pamatīgi nobijāmies! 🙂 Ieeja pret ziedojumu 0,50 centi

Pusdienot un kafijot – 

Goldingen Room  – Itāļu virtuve, restorāns

Pagrabiņš – latviešu virtuve

Kafē Tilts – Skaisti kafijot

save-new

 

Nakšņot – 

Burvīgs, kuldīdzisks, ļoti cozy un mājīgs apartaments pašā Kuldīgas sirdī.

Old Town Cozy Apartament

 

Paldies maniem instagrammeriem, kuri pirms brauciena ieteica pašu pilsētas esenci un iedvesmoja to izbaudīt līdz kripatiņai! Lūk, pāris pērles, domājot par Kuldīgu! 

@Cherry_bo   Pilsēta, kā veco filmu dekorācijas

@Andrissirdna Kuldīga vienmēr pārsteidz. Man patīk agri no rīta, tad var visu izbaudīt tā mierīgi. Fantastiska Latvijas pērle!

@Photostories_by_ieva Kuldīga ir mana mīļākā Latvijas pilsēta jau gadus 10. Tā senatnes aura nav aprakstāma!

@Elinavartina Mana mīļākā Kurzemes pilsēta!

Iespējams pati romantiskākā pilsēta Latvijā. Goldingena. 

save-new

Un kāda ir Tava Kuldīgas garša?

#Dzīveārpusrīgas

Goldingena, Kurzemes pērle

Komentāri

@kristine_beit

Neļausim traipu dēļ atvadīties no mīļām lietām🛋️ jeb kā es iedevu otro dzīvi mūsu dīvāniņam. @topveikali šobrīd laba cena KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļiem - iesaku!

Ilgu laiku šis saulaini dzeltenais dīvāniņš bija atpūtas stūrī mūsu dzīvoklī, bet tam vairs nebija īsti vietas, kad mājās ienāca lielais izvelkamais dīvāns. Un milzīgais traips tā vien mudināja no tā beidzot atvadīties.

Tik labi, ka šobrīd tomēr atradām tam vietu dārza mājiņā, un vēl labāk, ka atklāju KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļus. Tik efektīvi, viegli un ātri man izdevās no lielā, iestāvējušā traipa atbrīvoties.🥳

Es esmu tik laimīga par savu jauno atpūtas stūrīti vasarnīcā!☕️🌳

Padalies, vai Tev arī ir kāda mīļa lieta un neceļas roka no tās atbrīvoties?

Ieraksts iekļauj reklāmu.
#tīrīšanaslīdzekļi #vasarnīca #atpūta #KH7Latvija #KH7 #reklāma
...

426 19

Iet vienai 22 km vai doties mazo distanci kopā ar kādu no bērniem? 🤔 Biju pārdomu brīdī līdz pēdējam mirklim.

Jā, daļu maršruta nesām, gan @minimeis somā no @livaka.lv , gan vienkārši opā, bet 60% viņa nogāja pati un pārgājiens izvērtās par piedzīvojumu. Mazais @trektours.lv maršuts iekļāva ainaviskākās Kuldīgas vietas no lietus paslēpāmies kafejnīcā uz kafijas pauzi. Izmetām līkumu uzkāpjot jaunajā skatu tornī. Nepilnās 3 stundās pieveicām 9 km distanci, pēc kuras mazais bērns vēl divas stundas nospēlējās laukumiņā. Kuldīga ir draudzīga maziem bērniem!

Paldies @diikeicy un @vitola.eva par izcilo kompāniju! Šis ierakstās pie vienām no zelta mīļām atmiņām! 🥰

Šī nav apmaksāta sadarbība, bet iekļauj sadarbību, līdz ar to ir iekļauta reklāma.

Vai dodaties pastaigās kopā ar mazajiem bērniem? Kā jums veicas?

#trektourskuldiga #trektours2024 #trektourslatvia #kuldigalv
...

525 12

Es saderēju ar @enefitlatvija uz lētāku elektrību un ietaupīšu līdz pat 160€ gadā.⚡️💶Un es jau zinu, kur likšu šo ietaupījumu - vasaras saulaino mirkļu baudīšanai ar ģimeni skaistā izbraucienā.☀️

Ej uz enefit.lv un saderi uz lētāku elektrību arī Tu un noskaidro, kāds būtu Tavas mājsaimniecības ietaupījums elektrības rēķiniem. Ja Enefit Tev nevarēs iedot lētāku elektrības piedāvājumu, tiksi pie kino biļetes.🍿 Stilīgas derības, vai ne?🔥

Kā Tu varētu iztērēt liekus 160€?🤔😍

#enefitlatvija #apmaksātssaturs iekļauta reklāma
...

121 0
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga