fbpx

Ilgas pēc ezeriem.. Brīvdienas Latgalē.

Šovasar alkām Latgales puses, neizdevās laicīgi ieplānot galamērķus tādēļ ļāvāmies avantūrai. Paldies visiem, kuri dalījās pieredzē, tā noderēja!

Pirmo dienu pavadījām Zolvas ezera krastos, viesmīlīgā atpūtas bāzē, kura pēc garo gadu vēstures, joprojām uzņem atpūtniekus. Gultas vieta omulīgā mājiņā par 6 eur no cilvēka ir pavisam ekonomiska un gala rezultātā mūsu favorītvieta. Laivojām un izbaudījām skaistāko saulrietu šovasar līdz šim! Zivis neķērās, bet iedegums gan!:)

Sārtiem vaigiem izbraucam Aglonu, Čortaku – divas tik pretēji spēcīgas vietas.

Daugavpils. Noteikti katram vienu reizi dzīvē tur jāiegriežas, lai aplūkotu otro lielāko pilsētu Latvijā. Un jā izjustu blakus esošās Krievu zemes iespaidu.
Mūsu ekspektācijas par romantisku vakaru beidzās brīdī, kad sapratām, ka tieši mūsu viesnīcā šajā vakarā norit kāzu svinības. “Rūgts” un salūts uz jaunā pāra veselību all night long! Mums nelūgta līdzdalība no 2. stāva numuriņa. 🙂 (nākotnei, pārliecināties par naktsmājām un varbūt labāk neizmantot booking, ja atcelt vairs nevar:))

Vakarā izstaigājām Daugavpils “Jomas ielu” un apmeklējām Marka Rotko mākslas centru. To ir vērts redzēt, pa ja neesi mākslas cienītājs.

Bet ja vasaras plaukumā sanāk Koknese pa ceļam, tad noteikti jāpiestāj pie “Liliju vectētiņa”. Vecs lāga onkulis ar jūru bagātiem liliju ziediem audzētiem ar mīlestību.

Mums tagad smaržo visa māja pēc lilijām un Latgales brauciena!

IMG_8818IMG_8830

IMG_8832

Nekad saules skaistuma man nepietiks. Bauda ikdienas, bet esot uz ezera spoguļtēls rada dubultprieku. 

IMG_8848

4:43 rīta cope un romantika

IMG_8891IMG_8897

IMG_8910

Greznā svētnīca Aglonas Bazilika

IMG_8936

Instagram cienīga bilde Velnezera krastā

IMG_8960

Vēsturisks fotouzņēmums uz 20.gs. sākuma Dvinskas fona Marka Rotko Daugavpils mākslas centrā un vienīgā kopbilde ar vīru brauciena laikā! 🙂

IMG_8964

Meklē Facebook “Vectētiņa puķes”

@kristine_beit

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

207 9

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1019 29

@makslasmuzejs izstāde Vērtību zīmes. Monētas, kuras stāsta, atklāj un pārsteidz! Unikāli dizaini, kuri simbolizē mūsu tautas svarīgākos notikumus, vērtības, cilvēkus. Skaisti un atmiņu rosoši! Paldies!

#mākslasmuzejs #latvijasnacionālaismākslasmuzejs #vērtībuzīmes
...

349 7
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga