fbpx

Izdzīvo rudeni!

Šķiet vasara ir kā nedēļas nogale, kas paskrien nemanot. Tādēļ man ļoti patīk rudens, jo baterijas ir uzlādētas uz maksimumu un tagad ir laiks, lai sakārtotu domas, vēlmes un sāktu darīt! Darīt to, ko visvairāk gribās!

Rudens ir viens no maniem četriem mīļākajiem gadalaikiem!
Lūk, mani 9 ieteikumi iz dzīves, lai rudens aizrautu vēl kripatiņu vairāk!
 • Veselība

Veselība vienmēr pirmajā vietā! Rudens, nešpetnais, ir arī ļoti mānīgs, it kā silti, it kā auksti, it kā mēteli, it kā ādas jaka būs ok! Velkam ārā šalles, atklājam tēju sezonu un profilaksei apēdam kādu vitamīnu augļu, ingvera vai ķiploka izskatā. Atbilstošs apģērbs, vitamīni un kvalitatīvs miegs katru dienu labai veselībai!

 • Atrodi aizraušanos!

Varbūt jau sen vēlējies blogot tā, ka acis mirdz? 🙂 Tagad ir īstais brīdis, lai sāktu to, ko jau sen esi vēlējies!

 • Nepadarītie darbi

Vasara paskrēja vieglprātīgā vāveres ritenī un daudz garlaicīgu, bet svarīgu darbiņu noteikti ir palikuši nepadarīti. Lietainie un vējainie vakari ir kā radīti, lai beidzot pabeigtu lasīt iesākto grāmatu, sakārtotu virtuves skapīti un noskatītos visas sērijas iemīļotajam seriālam pēc kārtas.

 •  Ej ciemos! Aicini ciemiņus!

Vai jau sen plāno satikties ar sen neredzētu draugu? Uzaicini ciemos! Piesakies ciemos! Komunikācija dzīvē ir forši un vajadzīgi.

 • Saplāno savu kultūras dzīvi

Kino, izstādes, teātris, koncerti! Ah, kas tik nenotiek šodien un šoruden!

Sanda, kāda ļoti iedvesmojoša sieviete reiz padalījās ar savu recepti gaidīšanas priekam. Viņas aizraušanās ir ceļošana un ikreiz, kad atgriežas no tā, nopērk biļeti jau nākamajam. Un jā, tā ir milzīga laimes sajūta, ka Tu zini, ka jau drīz ir gaidāms, kas foršs.

Ar mani ir līdzīgi, es ik pa laikam meklēju, plānoju un rezervēju kādu pasākumu. Tā sajūta, ka pēc mēneša vai diviem būs jāiet uz koncertu vai teātri ir milzu daļa no pasākuma. Gaidīšanas brīdis saviļņo!
 •  Iemācies ko jaunu! 

Šodien ir tik daudz iespēju mācīties – youtube, semināri, vebināri, grāmatas un iedvesmojoši cilvēki.

 • Pārkārto skapi!

Ah, protams! Rudens garderobe! Beidzot mēteļi ir sagaidījuši savu iznācienu un ja Tev vēl nav tavs ideālais rudens mētelis, tad ir pēdējais laiks to iegādāties! Gājiens cauri rudenim košā un skaistā mētelī cels tā vērtību viennozīmīgi :))

 • Kustība

Kustība ir dzīvība. Ieplāno kustības savā ikdienā. Mans jaunais moto ir jebkura mazā kustība ir vairāk kā nekas! 🙂

 • Daba

Mēs esam laimīgi dzīvot Latvijā. Mums ir 4 gadalaiki un kā Rainis ir teicis, pastāvēs, kas mainīsies. Daba mainās, ej ielās un ķer mirkli. Zelta rudens mainās katru dienu, baudīsim!

Un kādas ir Tavas attiecības ar rudeni? Padalies komentāros ar to, kas Tevi uzmundrina un iedvesmo rudenī!

@kristine_beit

Andas! ❤️

#skaistākaisziemasrīts #visitsweden #saullēktsziemā #mammuciems #fegensjön #fegen
...

565 6

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

401 12

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1087 29
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga