fbpx

Rezervē individuālo konsultāciju!

1.
līmenis

Esošā Instagram profila analīze un ieteikumi sociālo mediju attīstībai rakstiski un prezentācijas formā tiks nosūtīts Tavā e-pastā 100 EUR

2.
līmenis

Esošā Instagram profila analīze un ieteikumi sociālo mediju attīstībai + individuāla konsultācija klātienē vai zoom (60 minūtes) 180 EUR

3.
līmenis

Tava zīmola stratēģija, kopīgs “brainstorm”, konsultācija un satura plāns vienam mēnesim 700 EUR

Konsultācijas

Saturs ir karalis! To dzirdēsi no manis ne reizi vien, arī savos kursos #neizniekosavulaikuinstagram to akcentēju un bieži atgādinu satura veidotājiem. Nākamais solis ir ar šo radītā satura palīdzību nodibināt ilgtermiņa attiecības ar sekotājiem un iegūt uzticību un lojalitāti. Piekritīsi, ka izklausās reizē vienkārši un grūti, tomēr ar ko sākt? Kas ir tie stūrakmeņi, ar kuru palīdzību gūt panākumus sociālo mediju mārketingā?

Instagram un citi sociālie mediji ir mana aizraušanās, par ko deg manas acis un ir nerimstoša interese. Radot sociālo mediju saturu uzņēmumiem un zīmoliem, veiksmīgi piemērojot katrai nozarei atbilstošu satura stratēģiju, pulcinot ap sevi komandu, kurai uzticos, vēlos šo enerģiju sniegt arī Tev un Tavam biznesam vai hobijam.

Radīsim kopā un parādīsim uzņēmuma/zīmola būtību un vērtības plašākai auditorijai!

@kristine_beit

‼️ Saglabā manu atlaižu kodu @thegegebaby Beitika10 ‼️
Tagad pasūti kopā - Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un mūsu pašu zīmola @thegegebaby foršās autiņbiksītes!

Rīta mīļākās ainiņas! 🫶🤍

Aiz kadra @livasloka 🤗

#thegegebaby #reklāma #elibeit #mansrīts #butparmammupirmoreizi #dekrētaatvaļinājums #autiņbiksītes #kafija #rītakafija #labrīt
...

155 3

Kas Tev ir svarīgi izvēloties naktsmītni atpūtai? Vai gatavojiet paši? Vai dod priekšroku viesnīcai vai namiņiem?

Brīvdienas pavadījām @silazari_klapkalnciems , liels paldies par uzaicinājumu, izbaudījām! #reklāma

Ak, laimīgie jūras krasta iedzīvotāji! Tik skaisti ir dzīvot pie jūras. Tas gaiss, mežs un jūras klātbūtne burtiski nomierina. Tāda miera osta!

#klapkalnciems #jūra #mežs #kuraizbraukt #kuraizbrauktarbērniem #lāčupītesdendrārijs #lāčupīte #nakšņošana #beitikiceļolatvijā #silazari
...

513 6

@boozt.com Melnā piektdiena! 🖤 Atlaides sumējas ‼️ un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE10”, spēkā līdz 26.11., iepērkoties vismaz par 99 Eur.

Pārskatīt esošo situāciju skapī un izveidot iepirkumu sarakstu! Izmantot atlaides, lai sarūpētu Ziemassvētku dāvanas. Sagatavoties ziemas aukstumam un iepirkties pārdomāti.

Es priecājos, ka ziema mūs jau pārsteidza, lai novērtētu mūsu (ne)gatavību pavadīt aktīvas dienas ārā un novērtētu, kas mums vēl trūkst pilnvērtīgai ziemas prieku baudīšanai.

Melnās Piektdienas atlaides ir īstais laiks izdevīgiem pirkumiem. Iepērcies Boozt - Black Friday atlaides līdz 50% gandrīz visam un atlaides sumējas!

#reklāma #Boozt #Melnāpiektdiena #melnāspiektdienasatlaides #atlaides
...

275 11
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga