fbpx

Mine best nine 2016

Šodien vecgada dienā ir vērts steigties lēnām un starp šampanieša dzirkstīm un mīļo čalām pagūt atskatīties uz aizvadīto gadu, lai papriecātos par to labo un īpašo, ko tas mums devis!

Tāda patīkama kutoņa vēderā par nezināmo kas tikai būs, atceroties 2015. gada nogali un domājot par nākamo!

Šis gads bija bagāts ar kāzām mūsu ģimenē, tajā skaitā mūsu pašu – negaidītām un tik svarīgām! Tā jau saka tās straujākās idejas ir veiksmīgākās, un jā! Bija jāgaida 8 gadi, lai tieši šis cipars būtu tas bezgala liktenīgais. Kādēļ strauji? Jo pēc tik svarīgā “Jā!” plānošanas darbus veicām strauji, lai jau pēc diviem mēnešiem mītu gredzenus debesīs. Vēl tagad pāris soļus virs zemes!

Gads ir nozīmīgiem pavērsiniem bagāts!

Tikai šogad ļāvos hobijiem, lai piepildītu dvēseli. Jā, teiciens par 24h diennaktī, tieši tikpat cik Beyonsei, ir vietā, jo mēs varam pagūt tik cik paši vēlamies un tās lietas, kas silda un priecē es novēlu rast katram.

Atklāju savu blogu, lai ik pa laikam apstātos un savus mazos lielos laimes mirkļus varētu iegrāmatot un dalīties.

Glītos burtos rakstīt, daudz smaidīt, ķert foto mirkļus un baudīt dabu ir tikai daļa no tā, kas man liek darīt vairāk! Ģimene, draugi, vīrs un kaķis to dara ik dienas neatkarībā no gada.

4 gadalaiki. Tie ir mainīgi, labi un slikti. Gaišās dienas un tumšās. Dabas varenība mani iedvesmo, aizrauj un nomierina!

Tie ir tikai skaitļi, tikai vecums, tikai gadi…

Svarīgi ir tas, kā Tu jūties ar ko kopā atrodies un kur vēlies būt!

Lai mums katram nākamajā 2017. gadā atnāk tas par ko neapzināti sapņojam! Lai mūs pārņem tikai pozitīvas domas un piepildās kas neaizmirstams!

Dzirkstošā priekā!

#2016bestnine

@kristine_beit

Andas! ❤️

#skaistākaisziemasrīts #visitsweden #saullēktsziemā #mammuciems #fegensjön #fegen
...

569 6

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

401 12

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1088 29
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga