fbpx

Ceļot pa Latviju!

Man ir paveicies. Esmu Voyagerclub ģimenē un kopīgie izbraucieni mums ir jau ierasta tradīcija. Jāņos svinēsim 14 gadu jubileju un šķiet, ka šajos gados noticis ir ļoti daudz, būts un redzēts vēl vairāk.. Bet es zinu un esmu droša, ka Latvijā ir tik daudz ko redzēt, iepazīt, aplūkot un, kur atgriezties vēl un vēl..

Kad visa Latvija izbaudīja saulaino un neticami silto sestdienas dienu, tad mūsu kārtējais izbrauciens bija ieplānots šodien. Mērfija likums visā savā krāšņumā – pelēkais, drūmais un lietainais laiks gan mūs neapturēja, tieši pretēji, pārvērta dienu ekstrēmā ekspedīcijā! Pakojām šalles, siltās zeķes un tostermaizes, lai dotos ceļā.Īstenībā nav pat lielas nozīmes, kur kārtējo reizi dosimies, jo vairums tajā tā nemaz līdz galam neiedziļinās :))), galvenais jau ir tā foršā kopā būšanas sajūta!

Kad līst lietus, laiks apmeklēt pilis!

 

imageimageimage

 

Sekojot līdzi laikapstākļu prognozei, Baskāju taku vienbalsīgi iemainījām pret Cēsu pils apmeklējumu un ne velti.

image

 

 

Cēsis ir jaunā Rīga!

imageimage

 

Šogad, tā mērķtiecīgi, iepazinu Cēsis otro reizi un droši varu apgalvot, ka pilsēta ir ļoti skaista. Un šķiet rudens tur ir īpaši zeltains! Man ir grūti izteikt vārdos, ko es sajūtu esot tur, bet tā noteikti ir vēlme atgriezties vēl un iepazīt šo pilsētu ārpus Rīgas vēl vairāk. Tā aura un tāds šarms, ja vien var tā teikt par pilsētu.

image

 

Tētis joko, cik labi, ka šodien nav tik spoža saule, kā vakar, būtu pārāk karsti mūsu pastaigai līdz Līču – Laņģu klintīm. Jā, es arī par tādām līdz šim nezināju!

image

5,66 km, lai izbristu līkločus un no tiem 2-3 km klāti Līču Laņģu klintīm, maziem avotiem, avotiņiem, alām lielākām un mazākām. Brīžiem veras Gaujas krasti un plašumi, brīžiem taka sašaurinās ekstrēmi šaura.

Jebkurā gadījumā tikko nolijušais lietus piedeva kārtīgu adrenalīna devu mūsu pastaigai! Forša vieta, lai atklātu ko jaunu un aktīvi pavadītu pāris stundas brīvā laika.

imageimage

 

Par šiem kungiem es vēl noteikti pastāstīšu, bet kārtējais izbrauciens aizvadīts aktīvi un pozitīvi! Katrā ziņā mēs forši iepauzējām ikdienas skrējienu un izvēdinājām galvu labam oktobrim!

image

Voyagerclub turētāji, brāļi un vienkārši forši cilvēki!

 

Organizēt braucienus apceļojot Latviju un Baltiju lielākās vai mazākās kompānijās ir super, kā arī neprasa lielus līdzekļus. Mazo ceļojuma sajūtu var noķert, un reizēm, lai redzētu, ko skaistu, nav jālūkojas tālu!

 

 

 

 

 

Komentāri

@kristine_beit

Neļausim traipu dēļ atvadīties no mīļām lietām🛋️ jeb kā es iedevu otro dzīvi mūsu dīvāniņam. @topveikali šobrīd laba cena KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļiem - iesaku!

Ilgu laiku šis saulaini dzeltenais dīvāniņš bija atpūtas stūrī mūsu dzīvoklī, bet tam vairs nebija īsti vietas, kad mājās ienāca lielais izvelkamais dīvāns. Un milzīgais traips tā vien mudināja no tā beidzot atvadīties.

Tik labi, ka šobrīd tomēr atradām tam vietu dārza mājiņā, un vēl labāk, ka atklāju KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļus. Tik efektīvi, viegli un ātri man izdevās no lielā, iestāvējušā traipa atbrīvoties.🥳

Es esmu tik laimīga par savu jauno atpūtas stūrīti vasarnīcā!☕️🌳

Padalies, vai Tev arī ir kāda mīļa lieta un neceļas roka no tās atbrīvoties?

Ieraksts iekļauj reklāmu.
#tīrīšanaslīdzekļi #vasarnīca #atpūta #KH7Latvija #KH7 #reklāma
...

426 19

Iet vienai 22 km vai doties mazo distanci kopā ar kādu no bērniem? 🤔 Biju pārdomu brīdī līdz pēdējam mirklim.

Jā, daļu maršruta nesām, gan @minimeis somā no @livaka.lv , gan vienkārši opā, bet 60% viņa nogāja pati un pārgājiens izvērtās par piedzīvojumu. Mazais @trektours.lv maršuts iekļāva ainaviskākās Kuldīgas vietas no lietus paslēpāmies kafejnīcā uz kafijas pauzi. Izmetām līkumu uzkāpjot jaunajā skatu tornī. Nepilnās 3 stundās pieveicām 9 km distanci, pēc kuras mazais bērns vēl divas stundas nospēlējās laukumiņā. Kuldīga ir draudzīga maziem bērniem!

Paldies @diikeicy un @vitola.eva par izcilo kompāniju! Šis ierakstās pie vienām no zelta mīļām atmiņām! 🥰

Šī nav apmaksāta sadarbība, bet iekļauj sadarbību, līdz ar to ir iekļauta reklāma.

Vai dodaties pastaigās kopā ar mazajiem bērniem? Kā jums veicas?

#trektourskuldiga #trektours2024 #trektourslatvia #kuldigalv
...

525 12

Es saderēju ar @enefitlatvija uz lētāku elektrību un ietaupīšu līdz pat 160€ gadā.⚡️💶Un es jau zinu, kur likšu šo ietaupījumu - vasaras saulaino mirkļu baudīšanai ar ģimeni skaistā izbraucienā.☀️

Ej uz enefit.lv un saderi uz lētāku elektrību arī Tu un noskaidro, kāds būtu Tavas mājsaimniecības ietaupījums elektrības rēķiniem. Ja Enefit Tev nevarēs iedot lētāku elektrības piedāvājumu, tiksi pie kino biļetes.🍿 Stilīgas derības, vai ne?🔥

Kā Tu varētu iztērēt liekus 160€?🤔😍

#enefitlatvija #apmaksātssaturs iekļauta reklāma
...

121 0
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga