When in doubt, visit Estonia

Kad līdz lielākam ceļojumam jāpaciešas, tad iedvesmai un garšai apciemot kaimiņzemi ir tieši laikā! Divreiz!

Ja Latvija jau kādam laikam gana apceļota, un kārojas jaunas garšas, piedāvājums iepazīt tuvāk vienu no trim Baltijas valstīm un doties piedzīvojumos uz Ziemeļiem bija tieši laikā.

Ja vēlies iekarot Igaunijas galvaspilsētu Tallinu ar tūrista acīm, tad pirmais uzdevums ir obligāti dodies uz tuvāko informācijas centru, lai apzinātu interesantākās iespējas pilsētā. Mūsu starta paka ir sagatavota un varam baudīt!

image

Noteikti izmanto Tallinas kartes iespējas, ja plāno apmeklēt muzejus, apskates vietas, izmantot sabiedrisko transportu pilsētā un citus piedāvājumus. Ērti un lētāk. Par karti vairāk šeit Tallinn card – Visit Tallinn

image

Doors of Tallinn

image

Must – have vieta un skatu laukums smukai instagram bildei 🙂

Processed with VSCO with s2 preset

Paberzējām pogu veiksmei, viss saprotami kaimiņzemē

image

Vecpilsētas prieki

Kur nakšņot?

Iespējas ir daudz un dažādas, atkarīgs no vēlmēm un iespējām, vai apvienot ar SPA ārpus galvaspilsētas, vai tieši pretēji izbaudīt pilsētas dzīvi tieši tās sirdī

Mums patika Swisssotel Hotel Tallinn pašā pilsētas centrā un jo augstāk, jo labāk. 22. stāvs ar baudpilnu skatu uz pilsētas kņadu

image

Skats no viesnīcas loga, 22. stāvs

image

Pa ceļam uz SPA zonu. Plašs baseina komplekss iekļauts cenā

image

Ja lustīgs prāts tad jautri brīži garantēti Labor bārā. Dzert kokteiļus no mēģenēm ir reāli stilīgi :)))

image

Vecpilsētas pastaigās noteikti iekļaujiet ķīmijas stundu atkārtošanu iegriežoties Labor Bar  

Tradicionālās garšas baudīt iesakām gaumīgā restorānā Tallinā, kur ik sezonu tiek īpaši piemeklēta ēdienkarte izceļot tradicionālās garšas mūsdienīgā izpratnē.

Mūsu ceļi ved arī smelties dabas

imageimageimageimage

Processed with VSCO with hb1 preset

Keila ūdenskritums

īsts dabas parks atrodas Harju apriņķa Keilas pagastā, Keila-Joa ciemā uz Keilas upes. Ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats, gana iespaidīgi! Ja ceļu mērojiet ar auto, tad atpakaļ iesaku izmest mazu līkumu braucot pa “veco šoseju” gar jūru. Zvejnieku ciemi un mājiņas piedod šarmu mājupceļam.

Processed with VSCO with f2 preset

Sasmēlušies lādiņa

Processed with VSCO with a5 preset

Ceļojuma garšai ir vērts pacelties mākoņos!

Lai tikai apskatītu mājīgāko lidostu Eiropā ir vērts taupīt laiku un uz Igauniju lidot ar lidmašīnu. 50 min lidojums un esam jau mājās!

Mums patika un noteikti dosimies vēl! Kaimiņos ir forši!

Kādas ir Tavas must have vietas un lietas ko redzēt un baudīt Igaunijā? Padalies!

@kristine_beit

Vienvārdsakot, piešāvām brīvdienām asumiņu! Absolūti brīnišķīgs piedzīvojums un īstais laiks, lai noķertu zelta rudeni no putna lidojuma! Wow! Esmu vēl pāris soļus virs zemes! Kur bailes, mijās ar pārsteigumu, satraukumu un prieku!!! Mīļie, dariet dullas lietas!!! #esmuzērglī @sigulda_adventures #sadarbība ...

450 22

Šonedēļ aprit tieši gads, kā es regulāri apmeklēju trenažieru zāli, bez ilgiem pārtraukumiem (ilgākiem par nedēļu) trenējos trenera pavadībā.

Paskatoties uz savu ķermeni šodien un pirms gada, es vizuāli lielas izmaiņas neredzu. Vai maz ir noticis progress un ieguldītais laiks un nauda atmaksājas? Jā. Dažās bildēs es pamanu muskuļu reljefu, kurus iepriekš nebiju manījusi, bet mans prāts ir tik viltīgs sakot, ka tā jau bija, vai tiešām tās ir izmaiņas?! Vai vispār ir jāmēra redzamās izmaiņās?

Pirms uzsāku treniņus regulāri, neregulāri meklēju sevi dažādos sporta veidos un atrast savu īsto sporta veidu un vēl treneri ar kuru saprasties ilgtermiņā nav viegli. Es pilnīgi saprotu manas iepriekšējās padošanās, jo es vienkārši nebiju tam vēl gatava.

Šodien Matīsam jautāju, kā viņš vērtē, kā es esmu mainījusies šī gada laikā. Un nē. Šeit runa nav par svara izmaiņām, vai lieliem fitnesa panākumiem. Būsim godīgi, 2-3x nedēļā ir kustību minimums!

Šī gada laikā ir augusi izturība, spēks un attieksme. Lai kā es sevi nestu “pa dzīvi” - trenažieru zālē ir grūti noslēpt savu “nevaru, negribu”. Mazie “tarakāni” izlien un tas ir īstākais, fizisks darbs ar sevi. Tas mani saista treniņos.

Pēc šī gada es esmu definējusi, ka nevis nevaru, bet negribu, bet tomēr varu. Ir augusi mana fiziskā izturība, esmu palikusi spēcīgāka, mans ķermenis mainās un attieksme! Tas ir milzīgs kompliments un sajūtu gandarījumu.

Ko tālāk? Man nevienā brīdī nav domas pārtraukt. Mēs turpinām, jo tas ir tikai sākums. Regulāras fiziskas aktivitātes uzlabo manu ikdienu, noskaņojumu, attieksmi pret dzīvi un naktsmieru! Tā ir mana labsajūtas formula 🙏

Paldies @matissbitans 💪🏻
...

566 22

Ceļojumi nebeidzas. Mēs nešķirojam gadalaikus un sezonas. Ceļojam Latvijā jau gadiem un kopīgas brīvdienas ārpus mājām ir mūsu labākais laiks viens otram! Randiņš, ceļojums sauciet kā vēlaties - mums tas strādā! Laiks, kurš pilns uzmanības, jaunu sajūtu, mīlestības! (Šoreiz nedaudz caur pēc pārgājiena muskuļu sāpēm, bet tāds prieks, ka izdzīvojam šo kopā!)

Lai gan esam totālā Cēsu pilsētas šarmā, pirmo reizi nakšņojam Valmierā, kas ir pavisam netālu un par maz novērtēti no mūsu puses.

Ja izvēlamies nakšņot ārpus mājām, vietai ir jābūt īpašai, ar pievienoto vērtību, tāpēc meklējot vietas, pievēršam uzmanību detaļām. Šoreiz vanna un karaliska gulta bija prioritāte, to un vairāk atradām @vpapartamentivalmiera

✅Saglabā sev šo vietu, kad apceļosi šo pusi! Mazliet šķiet, ka esam citā valstī, detaļas atgādina Londonā piedzīvoto, viss tik kvalitatīvs un baudāms!

Mīļie, ko vēl redzēt un piedzīvot Valmierā, ja saņemsimies izlīst no migas? 😁

#beitikiceļolatvijā #valmiera #visitvalmiera #atklaj #atklajlatvijunojauna #naktsmītnesvalmierā
...

645 41

Kā es veidoju savas afirmācijas?
(“Afirmācija” no latīņu valodas - nostiprināt, atsaukties (par kaut ko) pozitīvi, padarīt stabilu)

Man dzīvē bieži ir realizējies domu spēks, gan uz labo pusi, gan uz slikto. Vai tā ir mana zemapziņa, intuīcija, patiešām domas, vai vienkārši veiksme, bet tajā notiek sakritības. Es uztveru nopietni savas domas un kur tās mani ved. Īpaši tas aktualizējas bailēs un neziņā, stresā. Reizēm šķiet, ka nomācu un burtiski iznīcinu sevi ar savu iekšējo balsi, kritiķi! Reizēm mostos naktī no murgiem, par kaut ko, kas dienas laikā mani darījis nemierīgu. Statistika ir graujoša! Mūsu ikdienā, mūs vada domas, kuras līdz pat 80% ir negatīvas.

Afirmāciju praktizēšana to apslāpē un palīdz man “atvērt acis” realitātei. Nenovirzīties no mana ceļa uz baiļu ceļa. Bailēs es varu tik daudz NEizdarīt, paliekot turpat savā komforta zonā, bet NElaimīgi. Es gribu tikt ārā pati no savām domām!

Personalizē savas afirmācijas:

✅ Izveido nemiera lapu! Izraksti visu, kas Tevi satrauc. Ko kāds par Tevi ir teicis, kas Tev ir iesēdies galvā un neliek mieru. Izraksti savu satraukumu, bailes, neziņu, baiļu vārdus par Tevi, gan ko Tu pati par sevi domā, gan, ko citi ir teikuši.

“Man ir bail”, “Tev nesanāks”, “Ar to Tu neko nenopelnīsi”, “Tu par daudz ēd, paliksi resna”, “Tev nav pietiekama izglītība, pieredze”, “Tu tur apmaldīsies”, “Citi ir labāki”..

✅ Veido personalizētas afirmācijas - atskaties uz to, kas Tevī raisa nemieru un izveido tam pretēju, pozitīvu, spēcinošu afirmāciju. Veido to tagadnes formā

“Man ir bail” - “Es ticu savām spējām un man ir pārliecība par sevi”

✅ Novieto tās sev redzamā vietā!

✅ Atkārto regulāri! Skaļi, rakstot, izveidojot paroles no tām, lasot (uzraksti un novieto redzamā vietā)

✅ Praktizē

Vai esi tik atklāta, lai padalītos komentārā ar savu afirmāciju? Iedvesmosim viena otru!

#manasdomasirmanaenerģija
...

771 19
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga