Par mani

Es sevi mēdzu dēvēt par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti. Man patīk iepazīt jaunus cilvēkus, garšas, vietas un lietas. Dzīvi tvert ar garšu un ļauties iespējām, ko mums sniedz ikdiena! Es dzīvoju ārpus Rīgas un man tas ļoti patīk. Daba mani pozitīvi uzlādē un ceļot pa Latviju ir mans hobijs. Es mīlu ceļot, mani aizrauj sports, īpaši skriešana un es praktizēju veselīgu un laimīgu dzīvesveidu. Stāsts nav par liekajiem kilogramiem, bet par dzīvi saskaņā ar sevi. Harmoniju! Paldies, ka esi manā lokā! Dodamies kopīgā ceļojumā!

Es ticu, ka dzīve ārpus galvaspilsētas neapstājas. Es dzīvoju Ogrē, man tas patīk un šeit ir daudz ko redzēt un piedzīvot!

Es vēlos iedvesmot cilvēkus ceļot. Ceļot savā pilsētā, blakus pilsētās, iepazīt apkārtni un izbaudīt ko tā sniedz.

Es runāju par ikdienas mazajām lietām, kuras veido lielas lietas. Iepazīt savas pilsētas vēsturi, kulturu un skaistākās saulrieta vietas.

@kristine_beit

Kādas 3 īpašības Tu cilvēkos vērtē visaugstāk?

Sirsnība, c i l v ē c ī b a un cieņa - Tas, kas mani neatstāj vienaldzīgu cilvēkos! To var pamanīt pa gabalu un tas sasilda! Liek justies kā cilvēkam, aizmirstot mantiskās vērtības un augstās ambīcijas. Dienas beigās vienkārši sajust otru, ieklausīties, justies cienītam. Nolikt ego malā. Izkāpt no es, man, gribu.

Cēsis manī atstāja šo sajūtu un raisīja domu! Pilsēta var lepoties ar krietniem ļaudīm, manis satiktie bija tādi! Gan Terēze, gan Sigita, gan “Zaļā Zāle” apkalpojošais personāls (ak,dieniņ, kā es augstu vērtēju vietas, kur notiek draudzīga un ieinteresēta, laipna apkalpošana! Tas ir tik nozīmīgi, lai kafejnīcas pieredze būtu izdevusies! Noteikti! Noteikti turp atgriezīsimies!)
Cilvēki rada vietas, atmosfēras, pasākuma un vides dvēseli, pirmo iespaidu un kopējo tēlu! Kārtējo reizi par to pārliecinos.

Kāda ir Tava attieksme? Vai tā šodien bija pietiekami laba pret apkārtējiem? 🤍

#cieņā #pateicībā
...

550 34
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga