Par mani

Es sevi mēdzu dēvēt par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti. Man patīk iepazīt jaunus cilvēkus, garšas, vietas un lietas. Dzīvi tvert ar garšu un ļauties iespējām, ko mums sniedz ikdiena! Es dzīvoju ārpus Rīgas un man tas ļoti patīk. Daba mani pozitīvi uzlādē un ceļot pa Latviju ir mans hobijs. Es mīlu ceļot, mani aizrauj sports, īpaši skriešana un es praktizēju veselīgu un laimīgu dzīvesveidu. Stāsts nav par liekajiem kilogramiem, bet par dzīvi saskaņā ar sevi. Harmoniju! Paldies, ka esi manā lokā! Dodamies kopīgā ceļojumā!

Es ticu, ka dzīve ārpus galvaspilsētas neapstājas. Es dzīvoju Ogrē, man tas patīk un šeit ir daudz ko redzēt un piedzīvot!

Es vēlos iedvesmot cilvēkus ceļot. Ceļot savā pilsētā, blakus pilsētās, iepazīt apkārtni un izbaudīt ko tā sniedz.

Es runāju par ikdienas mazajām lietām, kuras veido lielas lietas. Iepazīt savas pilsētas vēsturi, kulturu un skaistākās saulrieta vietas.

@kristine_beit

Ātri, viegli un garšīgi man patīk gatavot, jo atzīstos, ka virtuvē atrasties biežāk tikai mācos un katrai maltītei, kuru pati gatavoju ir jābūt patiesi vērtīgai, lai veltītu tam savu laiku! Tāds šobrīd mans stāvoklis, mācoties šo arodu! Vīrs saka, ka man izdodas un nesaprotu, vai tas ir tāds triks, lai man būtu motivācija gatavot biežāk, vai izdodas tiešām? 😁

Katrā gadījumā es šogad esmu totāls “bļodu” ēdienu fans un šī manis adaptētā recepte, kuru iedvesmojos no @rimi.latvija atvija recepšu sadaļas mājaslapā, man sanāca lieliski un atkārtošanas vērti!

Mērcei:

✅ Grieķu jogurts
✅ Pētersīļi
✅ Sāls, pipari
✅ Ķiploks (nepārspīlējiet 😁)
✅ Mazliet vai ļoti čilli, pēc gaumes

Bļodā:

✅ Mans atklājums! @rimi.latvija “GreatLife” zīmola, saldēta kvinoja ar dārzeņiem, pagatavo 6 minūtēs
✅ Burkāns
✅ Gurķis
✅ Avokado
✅ Spināti
✅ Lasis
✅ Citrona sula
✅ Pipari un sāls pēc garšas
✅ Ingvers

Bet principā improvizācija! Kopumā garšoja izcili, gatavosim vēl! Šajās “bļodu” variācijās man patīk tieši tas, ka ir dažāda un pilnvērtīga maltīte.

Padalies, kāda ir Tava iecienītākā bļodas variācija?

❗️Starp citu, pērkot #Labākaidzīvei produktus RIMI, piedalies loterijā! Labas balvas un es ticu veiksmei! Vairāk info Rimi mājaslapā.

#beitikagatavo #rimilatvija #labākaidzīvei #veselīgasreceptes #lašabļoda #sadarbība
...

331 7
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga