Mana pilsēta Ogre

Ir tāds mānīgs uzskats, ka dzīve ārpus Rīgas apstājas. Mazākās un mazajās pilsētās nekas jau nenotiek un, lai pievērstos tam, kas Tev tiešām patīk jāmēro ceļš uz galvaspilsētu.

Jau gadu dzīve mani apgriezusi un atgriezusi pilnībā bērnības takās mazpilsētā ar manis apzinātu lēmumu.

Šeit es dzīvoju visu savu mūžu un jūtos droši. Es zinu, kur visskaistāk riet saule, kur ir garšīgākā virtuve, pie kāda skolotāja labāk skolot bērnus un kā sauc manus kaimiņus. Šeit ir manas mājas un es jūtos labi.

Ogre ir ļoti zaļa un  skaista pilsēta, tikai 36 km attālumā no Rīgas. Tā izvietojusies Daugavas labajā krastā pie Ogres upes ietekas. Ogre ir viena no zaļākajām Latvijas pilsētām. Vairāk par pusi no pilsētas klāj meži vai parki, ko var just ik uz soļa.

ogre3

Es esmu laimīga dzīvot Ogrē un izmantot tās sniegtās iespējas, lai strādātu, atpūstos, sportotu un baudītu.

Es vēlos dalīties savā pieredzē  un emocijās, lai iespējams, arī Tevi iedvesmotu palūkoties sev apkārt, izvērtēt vai tur, kur Tu dzīvo Tu jūties labi un kādas iespējas šī vieta Tev sniedz! Tava dzīve būs tieši tāda, kādu Tu to izlemsi veidot, ar vienu nosacījumu, dari to, kas Tev sagādā prieku, satiecies ar tiem cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo un esi tuvāk dabai.

Atrodot harmoniju sevī, harmonija iestājas Tev apkārt.

ogre2

@kristine_beit

Varbūt man “nelasās”, jo izvēlos nepareizās grāmatas?

Paldies @lindakuze par “Ieraduma Spēks” grāmatas atklāšanu, burtiski ievelku to ar vienu elpas vilcienu, katrā lapā atzīmējot man svarīgās atziņas, paralēli rakstot jaunus ieradumus, kurus vēlos izveidot un atskāršu - es vadu savu dzīvi pēc ieradumiem.

Manī ir spēcīgi sliktie ieradumi, kuri veidojušies manā neapzinātajā dzīves posmā un es ticu, ka vēl spēcīgāki jaunie ieradumi, kurus esmu pati attīstījusi pēdējo gadu laikā. Tā es, kā tā žurka eksperimentā pēc šokolādes, skrienu pa savu dzīvi ik pa laikam paslīdot atpakaļ vecajos ieradumos.

Es vienmēr esmu zinājusi, ka manī ir slinkums, bet tāds, kurš veicina produktivitāti. Izrādās esmu ar smadzenēm uz vienu roku, tāpēc man tik veiksmīgi izdevies pašai atklāt sev neapzinātā stāvoklī, šo vairāk nekā 300 zinātnieku un uzņēmumu vadītāju pētījumu par ieraduma spēku.

Viņi saka, ka izprotot ieradumu mehānisma būtību, ikviens var mainīt savu dzīvi, biznesu un pat apkārtējo sabiedrību.

Čārlzs Duhigs “Ieraduma Spēks” (The Power of Habit) Es domāju, ka šī grāmata mani tā aizrāva, jo to vieno viss, kas mani aizrauj - kā ieradumus izmanto mārketingā, veiksmīgu uzņēmumu vadītāji un tie ir zinātniski pamatoti.

Padalies iespaidos, ja esi lasījusi? Neatceros, kad pēdējo reizi būtu bijusi tik aizrauta ar grāmatu un man tā patīk šī sajūta! ⚡️

#beidzotlasugrāmatas #ieradumaspēks #ieradumi #ieradums #grāmatas
...

505 37
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga