fbpx

Mana pilsēta Ogre

Ir tāds mānīgs uzskats, ka dzīve ārpus Rīgas apstājas. Mazākās un mazajās pilsētās nekas jau nenotiek un, lai pievērstos tam, kas Tev tiešām patīk jāmēro ceļš uz galvaspilsētu.

Jau gadu dzīve mani apgriezusi un atgriezusi pilnībā bērnības takās mazpilsētā ar manis apzinātu lēmumu.

Šeit es dzīvoju visu savu mūžu un jūtos droši. Es zinu, kur visskaistāk riet saule, kur ir garšīgākā virtuve, pie kāda skolotāja labāk skolot bērnus un kā sauc manus kaimiņus. Šeit ir manas mājas un es jūtos labi.

Ogre ir ļoti zaļa un  skaista pilsēta, tikai 36 km attālumā no Rīgas. Tā izvietojusies Daugavas labajā krastā pie Ogres upes ietekas. Ogre ir viena no zaļākajām Latvijas pilsētām. Vairāk par pusi no pilsētas klāj meži vai parki, ko var just ik uz soļa.

ogre3

Es esmu laimīga dzīvot Ogrē un izmantot tās sniegtās iespējas, lai strādātu, atpūstos, sportotu un baudītu.

Es vēlos dalīties savā pieredzē  un emocijās, lai iespējams, arī Tevi iedvesmotu palūkoties sev apkārt, izvērtēt vai tur, kur Tu dzīvo Tu jūties labi un kādas iespējas šī vieta Tev sniedz! Tava dzīve būs tieši tāda, kādu Tu to izlemsi veidot, ar vienu nosacījumu, dari to, kas Tev sagādā prieku, satiecies ar tiem cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo un esi tuvāk dabai.

Atrodot harmoniju sevī, harmonija iestājas Tev apkārt.

ogre2

@kristine_beit
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga