fbpx

Mana pilsēta Ogre

Ir tāds mānīgs uzskats, ka dzīve ārpus Rīgas apstājas. Mazākās un mazajās pilsētās nekas jau nenotiek un, lai pievērstos tam, kas Tev tiešām patīk jāmēro ceļš uz galvaspilsētu.

Jau gadu dzīve mani apgriezusi un atgriezusi pilnībā bērnības takās mazpilsētā ar manis apzinātu lēmumu.

Šeit es dzīvoju visu savu mūžu un jūtos droši. Es zinu, kur visskaistāk riet saule, kur ir garšīgākā virtuve, pie kāda skolotāja labāk skolot bērnus un kā sauc manus kaimiņus. Šeit ir manas mājas un es jūtos labi.

Ogre ir ļoti zaļa un  skaista pilsēta, tikai 36 km attālumā no Rīgas. Tā izvietojusies Daugavas labajā krastā pie Ogres upes ietekas. Ogre ir viena no zaļākajām Latvijas pilsētām. Vairāk par pusi no pilsētas klāj meži vai parki, ko var just ik uz soļa.

ogre3

Es esmu laimīga dzīvot Ogrē un izmantot tās sniegtās iespējas, lai strādātu, atpūstos, sportotu un baudītu.

Es vēlos dalīties savā pieredzē  un emocijās, lai iespējams, arī Tevi iedvesmotu palūkoties sev apkārt, izvērtēt vai tur, kur Tu dzīvo Tu jūties labi un kādas iespējas šī vieta Tev sniedz! Tava dzīve būs tieši tāda, kādu Tu to izlemsi veidot, ar vienu nosacījumu, dari to, kas Tev sagādā prieku, satiecies ar tiem cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo un esi tuvāk dabai.

Atrodot harmoniju sevī, harmonija iestājas Tev apkārt.

ogre2

@kristine_beit

#klātesošsrudenim Izaicinājums - apzinātības treniņš labākam noskaņojumam. Piedalies?

Daba rūpējas par to, lai mums vienalga, kur Latvijā mēs atrastos, būtu iespēja sekot līdzi tam, kā sezonas mainās.

🍁Esi klātesošs. Izcel savu rudeni!
Savā ikdienas skrējienā, braucot ar auto, vai steidzoties dienas gaitās ar kājām, piefiksē kādu vietu vai koku, kura izceļ rudens krāsas. Es ticu, ka katrs no mums var pamanīt šādu vietu, dienas gaitās.

🍁Turpmāk katru dienu ejot garām šai vietai - esi klātesošs! Uz mirkli pievērsies šai vietai, kāda tā izskatās šodien? Raksturo to. Nofotogrāfē. Nofilmē. Kāda tā izskatās septembra vidū, mēneša beigās, lietū, saulē, saulrietā? Katru reizi, kad ej garām vērs savu uzmanību un esi klātesošs rudenim.

🍁 Velti labu domu šim mirklim. Piefiksē kādas ir Tavas domas? Kā Tu jūties? Sūti siltu pateicību šim mirklim un skatam.

Lai nesanāk tā, ka Tu pat nepamanīji, kā rudens jau būs paskrējis. Piebremzē. Atpūtini prātu. Esi klātesošs un pateicīgs rudenim! 🧡

🧡 Dalies, lieto tēmturi #klātesošsrudenim , atzīmē mani, iesaisti draugus un ģimeni.

Balvas? Mirkļi, kuros esi klātesošs, būt šeit un tagad, dabas dziednīca un mirklis sev. Sauc kā vēlies, bet es garantēju, ka tas Tev liks sajust rudens skaistumu un palēlinās Tavu ikdienas skrējienu. 🤗

Apraksti komentārā, kura ir tā vieta, kurā praktizēsi šo? Piemini pilsētu un padalies, kādas ir Tavas sajūtas par rudens klātbūtni?

#klātesošsrudenim #rudens #manapilsētaogre
...

1827 23

Nepārstāj ticēt tam, ko Tu ļoti vēlies. Tam, kam Tu tici. Tam, kur ved Tevi Tava sirds.

Jau vienu mēnesi mamma Elizabetei un ne pret ko nemainītu šo jauno pieredzi. ❤️

Mīlestībā!
...

3000 26
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga