Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgi

Šī mājas lapa kristinebeitika.com (turpmāk tekstā – Mājas lapa), kur Tu tagad atrodies, ir “Kristīnes Beitikas” interneta vietne. To pārvalda “Kristīnes Beitikas” komanda (tuprmāk tekstā – mēs).

Uzsākot Mājas lapas lietošanu, izmantojot tajā norādīto informāciju vai ar tās starpniecību sniegto informāciju, Tu piekrīti ievērot šos Lietošanas noteikumus.

2. Informācijas raksturs

Visai Mājas lapā ievietotajai informācijai, neatkarīgi no tās satura vai formas, ir tikai informatīvs raksturs, ja vien nav norādīts pretējais. Mēs negarantējam, ka Mājas lapā ietvertā informācija vienmēr ir precīza un pilnīga un mums ir tiesības jebkurā brīdī bez brīdinājuma mainīt, izņemt vai grozīt Mājas lapā ietverto informāciju.

Mājas lapā izklāstītā informācija mūsu uztverē ir gūta no uzticamiem avotiem, taču tas neizslēdz katras personas pienākumu patstāvīgi izvērtēt Mājas lapā izklāstīto informāciju un tās lietderību.

3. Intelektuālā īpašuma tiesības

Mājas lapa satur tekstu, fotogrāfijas, attēlus, logotipus un citus materiālus, kurus aizsargā autortiesības un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības. Mēs paturam īpašumtiesības, autortiesības un visas pārējās nemateriālās tiesības uz šo Mājas lapu un tās atsevišķiem elementiem vai arī esam saņēmušu šo tiesību īpašnieku atļauju izmantot materiālus Mājas lapā.

Mājas lapas satura pilnīga vai daļēja publicēšana, reproducēšana, nodošana vai glabāšana ir aizliegta, ja vien īpašumtiesību, autortiesību vai citu intelektuālo īpašumtiesību turētājs nav devis savu rakstisku piekrišanu šādai darbībai. Šis aizliegums neattiecas uz satura glabāšanu datorā vai izdrukāšanu vienīgi personīgai lietošanai. Saturu ir atļauts citēt saskaņā ar piemērojamajiem autortiesības regulējošiem tiesību aktiem, norādot tā avotu.

Ja Tu vēlaties izmantot šīs Mājas lapas saturu, pārpublicēt tās saturu vai atsevišķus elementus vai veikt jebkuras citas darbības, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu kristine@kristinebeitika.com.

4. Saites uz trešo personu mājas lapām

Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. Mēs neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies to apmeklējuma rezultātā. Mēs nepārbaudām trešo personu tīmekļa vietņu satura patiesumu, precizitāti, pamatotību, ticamību vai pilnīgumu.

5. Personas datu apstrāde

Šajā Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes un tiek vākti un apstrādāti dati saskaņā ar Mājas lapā publicēto Privātuma politiku. Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti Mājas lapas Privātuma politikai.

6. Partnerprogrammas

Mūsu veidotais saturs var saturēt partnermārketinga saites, kas nozīmē, ka, atverot saiti un iegādājoties produktus no partnera mājaslapas, mēs saņemam komisiju. Tas nekādā veidā nepaaugstina cenu, ko Tu maksā par partnera produktu. Mūsu Mājas lapā esošajos ierakstos tekstā ir skaidri norādīts, ja tie satur partnermārketinga saites. Saišu atvēršana un protuktu iegadāšanās ir lietotāja brīvprātīga izvēle.

Tāpat mūsu Mājas lapā var būt publicēti ieraksti, kas veidoti sadarbībā ar citiem uzņēmumiem, un šīs sadarbības ietvaros mēs saņemam atlīdzību uzņēmuma produktu vai naudas izteiksmē. Šādos ierakstos tekstā ir skaidri norādīts, ka tie ir sadarbības projekti, par kuriem mēs saņemam atlīdzību.

7. Atbildība

Mēs neesam atbildīgi par personas veselības stāvokli un tā izmaiņām, dzīvē lietojot Mājas lapā publicēto saturu (pemēram, vingrojumu kompleksus, ieteikumus, receptes). Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas radušies jebkādā veidā saistībā ar Mājas lapas apmeklēšanu vai izmantošanu.

Mēs esam veikuši visas darbības, lai nodrošinātu drošu Mājas lapas lietošanu, tomēr mēs neuzņemamies atbildību, ja, izmantojot Mājas lapu vai Mājas lapā ievietotās saites uz trešo personu interneta vietnēm, Jūsu ierīcē saņems vīrusa programmatūru un nodarīs tai kaitējumu.

8. Noteikumu grozīšana

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt Lietošanas noteikumu saturu, par to nekādā veidā Tevi iepriekš nebrīdinot. Tādēļ tā ir Tava atbildība periodiski apmeklēt mūsu Mājas lapā publicētos Lietošanas noteikumus, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas, un rūpīgi iepazīties ar šiem noteikumiem pirmo reizi apmeklējot mūsu Mājas lapu.

9. Jurisdikcija

Šīs Mājas lapas darbību un tajā iekļauto paziņojumu par šīs Mājas lapas Lietošanas noteikumiem reglamentē Latvijas Republikas tiesību akti. Visu strīdu risināšana, kuri izriet no Mājas lapas Lietošanas noteikumiem vai radušies saistībā ar šiem Lietošanas noteikumiem, ir tikai un vienīgi Latvijas Republikas tiesu jurisdikcijā. Strīda risināšanai tiks piemērotas Latvijas Republikā saistošās materiālo un procesuālo tiesību normas.

Lietošanas noteikumi pēdējoreiz rediģēti 2020. gada 27. jūlijā.

@kristine_beit

Man nav ne kripatiņas iemesla šajā brīdī sūkstēties par savu dzīvi. Es dzīvoju to tādu, kurā šobrīd jūtos labi. Kādu pati esmu veidojusi ar savām rīcībām. “Nekas nemainīsies, ja nekas nemainīsies” ir mans dzīves moto un tas mani mudina katru dienu pavirzīties ar mazu solīti tuvāk savu sapņu virzienā. Pat ja tās ir mazas lietas, kuras aizņem galvu, sākot no tā, kā labiekārtot dzīvesvietu, līdz mācībām par apzinātību un jauniegūtās profesijas spodrināšanu. Bet vairs neieslīgt darbaholismā, nepazaudējot šo brīdi. Brīdis šeit un tagad ir pats svarīgākais!

Es turpinu attīstīties un man ļoti patīk pārmaiņu process. Tam nav beigu datuma.

Es esmu atvērta pasaulei un manā dzīvē ienāk cilvēki, kurus es apbrīnoju labā nozīmē, iespējas, kurām grūti noticēt un darbs, kurš sagādā baudu!

Jā, protams, arī man ir sadzīviskas likstas un uznāk nogurums. Ir dienas, kad izdzīvoju visas emocijas un ļauju sev izraudāties. Bet šodien vērojot saulrietu, mulsinoši saskatoties ar pretīm nākošo prezidentu (😅tas bija neveikli) uz tās pašas pastaigu nots un ieskatoties cieši, cieši saulē - es izjutu milzīgu pateicības, esības un laimes sajūtu. To nevar nopirkt ne par kādu naudu! Šī sajūta dziedē un dara mani par labāku cilvēku! Iztaisnojos. Dziļi ieelpoju. Smaidu. ❤️
...

718 2

Cik daudz Tu sevī apslāpē baidoties sastapties ar kritiku no citiem cilvēkiem?

Es esmu nonākusi šodien tur, kur es esmu, jo man nav bail par to, ko par mani padomās citi cilvēki! Mani motivē pamatota kritika no autoritātēm un nozares profesionāļiem. Es šobrīd dzīvoju tādu dzīvi, kurā ceļos agri :) un ar prieku! Kurā es vienkārši esmu laimīga, kur esmu šodien un kas ar mani notiek.

Pats svarīgākais cilvēks, kurā es ieklausos visupirms - esmu es pati. Mani vada iekšējs spēks un milzīga ticība sev! Jā, es esmu kāpusi uz vairākiem grābekļiem un noteikti vēl uzkāpšu, jo tāda ir dzīve, bet es vienmēr zināšu, ka savas dzīves izvēles esmu izdarījusi es pati. Mani nemocīs sirdsapziņas pārmetumi, šaubas vai nepārliecība, jo tas ir mans pārliecinošs lēmums par kuru man nav kauns.

Es nezinu no kurienes manī tāds spēks, bet šodienas sabiedrībā es arvien vairāk novērtēju sevī šo drosmi. Uzsākot atkal darbu ar klientiem es cilvēkos sajūtu bailes par to, ko par viņiem padomās citi. Ja sastapšos ar kritiku un negatīvo, vai spēšu ar to tikt galā! Drošāk ir būt savā komforta zonā un neriskēt.

Bet es Tevi aicinu tomēr, riskēt un spert lielu soli uz sava sapņa realizēšanu! Lielu, jo tas prasa drosmi.

Pēdējā psihoterapijas seansā manī dzima ļoti laba doma, ko vēlos nodot arī Tev! Kas ir tas, ko es sevī apslāpēju un kā tas man liek justies?

Neapslāpē sevi dēļ bailēm. Kritika būs, bet cik pamatota un kā ar to tikt galā ir Tavs kritiskās domāšanas treniņš, bet tie ieguvumi, kurus Tu iegūsi realizējot savu dzīvi tādu, kura Tevi piepilda un dara laimīgu būs tas, ko Tu atcerēsies vecumdienās! ❤️
...

532 55
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga