Kusties vairāk jūties labāk krekli

#Kustiesvairakjutieslabak kopiena apvieno līdzīgi domājošus domubiedrus. Caur šiem mākslinieces Elzas kreklu dizainiem vienosimies mūsu kustības elementā.

Elza ir jaunais talants, jaunā māksliniece un rada ko unikālu, Latvijā neredzētu un tik jautru! Vai nav oriģināla ideja? Viens krekls – dažādi izskati. Katra kabatiņa ietver stāstu, ir unikāla un tik radoši radīta! Gaumīgs humors apvienojumā ar klasiku!

Katram kreklam kabatas vietā ir iestrādāta pašlīmējoša lenta. Ja vēlies nomainīt dizainu – vienkārši noplēs kabatiņu un nākamo dizainu piestiprini iepriekšējās kabatiņas vietā. Maini kabatiņas atkarībā no garastāvokļa un tērpa, kas Tev mugurā. Visas kabatiņas ir lietojamas atkārtoti.

Paldies @elzuk_o ! Tu esi jaunais talants, kuram ir jāmirdz! Lai Tev viss izdodas!

#Latviešivar

🦄 vai 🍉 ?

#kustiesvairākjūtieslabāk īpašo kreklu vari pasūtīt rakstot instagramā @elzuk_o personīgi!

Krekla cena 14 Eur, kabatiņas 10,90 Eur

📸Meistarīgie foto @liganakts

@kristine_beit

Man nav ne kripatiņas iemesla šajā brīdī sūkstēties par savu dzīvi. Es dzīvoju to tādu, kurā šobrīd jūtos labi. Kādu pati esmu veidojusi ar savām rīcībām. “Nekas nemainīsies, ja nekas nemainīsies” ir mans dzīves moto un tas mani mudina katru dienu pavirzīties ar mazu solīti tuvāk savu sapņu virzienā. Pat ja tās ir mazas lietas, kuras aizņem galvu, sākot no tā, kā labiekārtot dzīvesvietu, līdz mācībām par apzinātību un jauniegūtās profesijas spodrināšanu. Bet vairs neieslīgt darbaholismā, nepazaudējot šo brīdi. Brīdis šeit un tagad ir pats svarīgākais!

Es turpinu attīstīties un man ļoti patīk pārmaiņu process. Tam nav beigu datuma.

Es esmu atvērta pasaulei un manā dzīvē ienāk cilvēki, kurus es apbrīnoju labā nozīmē, iespējas, kurām grūti noticēt un darbs, kurš sagādā baudu!

Jā, protams, arī man ir sadzīviskas likstas un uznāk nogurums. Ir dienas, kad izdzīvoju visas emocijas un ļauju sev izraudāties. Bet šodien vērojot saulrietu, mulsinoši saskatoties ar pretīm nākošo prezidentu (😅tas bija neveikli) uz tās pašas pastaigu nots un ieskatoties cieši, cieši saulē - es izjutu milzīgu pateicības, esības un laimes sajūtu. To nevar nopirkt ne par kādu naudu! Šī sajūta dziedē un dara mani par labāku cilvēku! Iztaisnojos. Dziļi ieelpoju. Smaidu. ❤️
...

718 2

Cik daudz Tu sevī apslāpē baidoties sastapties ar kritiku no citiem cilvēkiem?

Es esmu nonākusi šodien tur, kur es esmu, jo man nav bail par to, ko par mani padomās citi cilvēki! Mani motivē pamatota kritika no autoritātēm un nozares profesionāļiem. Es šobrīd dzīvoju tādu dzīvi, kurā ceļos agri :) un ar prieku! Kurā es vienkārši esmu laimīga, kur esmu šodien un kas ar mani notiek.

Pats svarīgākais cilvēks, kurā es ieklausos visupirms - esmu es pati. Mani vada iekšējs spēks un milzīga ticība sev! Jā, es esmu kāpusi uz vairākiem grābekļiem un noteikti vēl uzkāpšu, jo tāda ir dzīve, bet es vienmēr zināšu, ka savas dzīves izvēles esmu izdarījusi es pati. Mani nemocīs sirdsapziņas pārmetumi, šaubas vai nepārliecība, jo tas ir mans pārliecinošs lēmums par kuru man nav kauns.

Es nezinu no kurienes manī tāds spēks, bet šodienas sabiedrībā es arvien vairāk novērtēju sevī šo drosmi. Uzsākot atkal darbu ar klientiem es cilvēkos sajūtu bailes par to, ko par viņiem padomās citi. Ja sastapšos ar kritiku un negatīvo, vai spēšu ar to tikt galā! Drošāk ir būt savā komforta zonā un neriskēt.

Bet es Tevi aicinu tomēr, riskēt un spert lielu soli uz sava sapņa realizēšanu! Lielu, jo tas prasa drosmi.

Pēdējā psihoterapijas seansā manī dzima ļoti laba doma, ko vēlos nodot arī Tev! Kas ir tas, ko es sevī apslāpēju un kā tas man liek justies?

Neapslāpē sevi dēļ bailēm. Kritika būs, bet cik pamatota un kā ar to tikt galā ir Tavs kritiskās domāšanas treniņš, bet tie ieguvumi, kurus Tu iegūsi realizējot savu dzīvi tādu, kura Tevi piepilda un dara laimīgu būs tas, ko Tu atcerēsies vecumdienās! ❤️
...

532 55
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga