Katrā no mums mīt supersieviete!

Viens no maniem 2015. gada spilgtākajiem notikumiem bija dzīvesveida apzināta maiņa, sevis iemīlēšana un jaunu interešu apgūšana. Decembrī saņēmu negaidītu pārsteigumu, iespēju būt uz žurnāla “Shape” vāka, kopā vēl ar 4 iedvesmojošām sievietēm!
Šodien joprojām parakstos zem katra sava vārda, tādēļ vēlos dalīties.

Par mani un maniem mērķiem. Intervija no žurnāla “Shape” 10 gadu jubilejas numura.

Kad man bija 18 gadu, sāku strādāt savu pirmo darbu par pārdevēju uz pusslodzi. Jau pēc gada biju veikala vadītāja uz pilnu slodzi. Un tā manā dzīvē notiek nemitīgi. Kāpēc? Jo veltu sevi tikai tam, kas man tiešām patīk. Es gan nekad apzināti neesmu domājusi par sevi kā mērķtiecīgu sievieti, drīzāk ir tā: ja ar kaut ko aizraujos un iedegos, mani nekas nevar apturēt. Par visiem 180% iešu uz mērķi, kam ticu.
Protams, ne viss ir skaisti un gludi – veidojot karjeru, aizmirsu pati par sevi un darba stresu nereti apēdu mājās pie ledusskapja, līdz kādā mirklī svēru jau 102 kg. Man nepatika spogulī un fotogrāfijās redzētais, un tas bija klikšķis, kad sapratu – laiks pievērsties sev.

Tāpēc kopš 2015. gada janvāra esmu pievērsusies aktīvākam dzīvesveidam, izmēģinājusi kaudzi dažādu sporta veidu un nodarbību, joprojām meklējot īsto. Man nepārtraukti vajag izmēģināt jaunas lietas, vietas, aktivitātes, lai justos tonusā. Tas ir mans ritms – ik pa dažiem mēnešiem pilnībā nomainīt aktivitātes veidu – tā sevi motivēju un padaru dzīvi dažādu. Atrodot ko jaunu, motivācija pat nav jāmeklē – tad vienkārši gribas iet un darīt. Nekad gan neesmu ievērojusi diētas – no sirds žēl pakļaut sevi kam tik drastiskam. Un galvenais – man patīk ēst skaisti.

Esmu atradusi savu veiksmes atslēgu – ja dienā aizeju kaut uz vienu sportiņu, jūtos piepildīta, laimīga un zinu, ka man negribēsies našķoties. Neskaitu arī naudu, ko tērēju par sporta nodarbībām, ieguldīt sevī un savā veselībā taču ir svarīgi. Man gribas iet un teikt cilvēkiem, lai viņi sporto un dzer ūdeni. Tas taču ir veselības un laba izskata pamats! Tik vienkārši! Dažreiz pat dusmas uznāk, ka draudzenes neklausās, ko saku, bet arī saprotu – katram pašam jāsaprot, kas ir svarīgi un kas ne.
Esmu pamanījusi: ja kaut ko ārkārtīgi vēlos un daru, lai to īstenotu, nepārtraukti parādās jaunas iespējas, kā to ātrāk panākt. Nepārtraukti atvērsies jaunas durvis un būs jaunas motivācijas. Šaubos, vai būtu šajā žurnālā, ja nebūtu mērķtiecīgi pievērsusies sportam ar domu padarīt sevi labāku. Kādreiz pat esmu skatījusies uz žurnālu vākiem un vēlējusies tur būt. Smieklīga ideja, vai ne? Bet tad man atnāk vēstule un piedāvā nobildēties vākam! Dažreiz pat bail kļūst no saviem sapņiem, jo bieži vien uz tiem esmu gājusi, pašai to nemaz neapzinoties.

Ik dienas pārdomāju privātas pateicības par cilvēkiem apkārt un iespējām, ko dod dzīve. Pamēģiniet – tas vairo enerģiju un uzlādē.
Es nepārtraukti izdzīvoju brīžus. Cilvēki, emocijas un vide nepārtraukti mainās – kā ir tagad, tā nebūs vairs nekad. Un tas man dod milzīgu spēku un enerģiju izdzīvot katru dienu līdz maliņām. Izjust, izsāpēt, izpriecēt. Brīžiem, iespējams, krītu apkārtējiem uz nerviem ar savu sajūsmu par skaisto ziemu, debesīm un mākoņiem, bet ir tik svarīgi izdzīvot katru skaisto momentu, novērtēt un uzlādēties no tā.

Ir cilvēki, kas domā, ka esmu ļoti mākslīga un savu dzīvesprieku tēloju. Bet zinu, ka problēma nav manī, tā ir viņos. Vienmēr jau vieglāk kritizēt citus un tikai tad paskatīties uz sevi. Mēģinu iet pa ielu un nekritizēt citus – tā taču pavisam cita dzīvošana! Negatīvo sev nelaižu klāt – tas ir visapkārt un no tā neizbēgt, bet kultivēt gan to nevajag. Ja kāds jau no paša rīta man mašīnā sāks stāstīt sliktas lietas, es palūgšu, lai neturpina. Kam tas vajadzīgs? Kāpēc cepties un ņemties par to, ko nav iespējams ietekmēt un mainīt? Ir jāatlaiž. Jāpieņem situācija. Mācos atlaist ne vien negatīvas domas, bet arī cilvēkus, kas mani ietekmē negatīvi. Novēlu, lai viņiem dzīvē iet labi, bet izslēdzu no savējās. Nepatīk, ja cilvēki saka – man nav laika. Tās ir atrunas. Jo vairāk darīsi, jo vairāk izdarīsi. Viss ir prioritāšu jautājums, un, ja nav laika sportam vai lai izdzertu divus litrus ūdens dienā, tad kam vispār ir laiks? Mēs dzenamies pēc naudas, slavas un varas, bet cik laika beigās veltām paši sev? Cik daudz lasām, meditējam, pašrealizējamies?

Man patīk pilnveidoties un meklēt ko jaunu sevī un savā ikdienā. Negribu vienkārši nodzīvot dienu – ik dienas gribu iepazīt sevi un pasauli drusku vairāk, vēl nedaudz vairāk pavērt acis. Nevajag gaidīt laimi tad, kad nometīsi svaru, sapelnīsi naudu vai satiksi vīrieti. Laime ir tagad.

Intervija no Žurnāla “Shape” 10 gadu jubilejas numura. Decembris 2015

image

Tas gods un prieks būt talantīgo Ditas Graudas un Santas Pilenas rokās

image

image

Iedvesmojošas, skaistas, lieliskas Latvijas supersievietes!!!

imageimage

Personīgs paldies Sandai, Ievai, Elvai un visiem Shape gariņiem par to, ka mani iepazina, novērtēja un pamanīja. Jūs mani noteikti iedvesmojāt jaunajai man un skatījumam uz dzīvi tagad. Paldies, ka noticējāt! 🙂

 

@kristine_beit

Šonedēļ aprit tieši gads, kā es regulāri apmeklēju trenažieru zāli, bez ilgiem pārtraukumiem (ilgākiem par nedēļu) trenējos trenera pavadībā.

Paskatoties uz savu ķermeni šodien un pirms gada, es vizuāli lielas izmaiņas neredzu. Vai maz ir noticis progress un ieguldītais laiks un nauda atmaksājas? Jā. Dažās bildēs es pamanu muskuļu reljefu, kurus iepriekš nebiju manījusi, bet mans prāts ir tik viltīgs sakot, ka tā jau bija, vai tiešām tās ir izmaiņas?! Vai vispār ir jāmēra redzamās izmaiņās?

Pirms uzsāku treniņus regulāri, neregulāri meklēju sevi dažādos sporta veidos un atrast savu īsto sporta veidu un vēl treneri ar kuru saprasties ilgtermiņā nav viegli. Es pilnīgi saprotu manas iepriekšējās padošanās, jo es vienkārši nebiju tam vēl gatava.

Šodien Matīsam jautāju, kā viņš vērtē, kā es esmu mainījusies šī gada laikā. Un nē. Šeit runa nav par svara izmaiņām, vai lieliem fitnesa panākumiem. Būsim godīgi, 2-3x nedēļā ir kustību minimums!

Šī gada laikā ir augusi izturība, spēks un attieksme. Lai kā es sevi nestu “pa dzīvi” - trenažieru zālē ir grūti noslēpt savu “nevaru, negribu”. Mazie “tarakāni” izlien un tas ir īstākais, fizisks darbs ar sevi. Tas mani saista treniņos.

Pēc šī gada es esmu definējusi, ka nevis nevaru, bet negribu, bet tomēr varu. Ir augusi mana fiziskā izturība, esmu palikusi spēcīgāka, mans ķermenis mainās un attieksme! Tas ir milzīgs kompliments un sajūtu gandarījumu.

Ko tālāk? Man nevienā brīdī nav domas pārtraukt. Mēs turpinām, jo tas ir tikai sākums. Regulāras fiziskas aktivitātes uzlabo manu ikdienu, noskaņojumu, attieksmi pret dzīvi un naktsmieru! Tā ir mana labsajūtas formula 🙏

Paldies @matissbitans 💪🏻
...

510 21

Ceļojumi nebeidzas. Mēs nešķirojam gadalaikus un sezonas. Ceļojam Latvijā jau gadiem un kopīgas brīvdienas ārpus mājām ir mūsu labākais laiks viens otram! Randiņš, ceļojums sauciet kā vēlaties - mums tas strādā! Laiks, kurš pilns uzmanības, jaunu sajūtu, mīlestības! (Šoreiz nedaudz caur pēc pārgājiena muskuļu sāpēm, bet tāds prieks, ka izdzīvojam šo kopā!)

Lai gan esam totālā Cēsu pilsētas šarmā, pirmo reizi nakšņojam Valmierā, kas ir pavisam netālu un par maz novērtēti no mūsu puses.

Ja izvēlamies nakšņot ārpus mājām, vietai ir jābūt īpašai, ar pievienoto vērtību, tāpēc meklējot vietas, pievēršam uzmanību detaļām. Šoreiz vanna un karaliska gulta bija prioritāte, to un vairāk atradām @vpapartamentivalmiera

✅Saglabā sev šo vietu, kad apceļosi šo pusi! Mazliet šķiet, ka esam citā valstī, detaļas atgādina Londonā piedzīvoto, viss tik kvalitatīvs un baudāms!

Mīļie, ko vēl redzēt un piedzīvot Valmierā, ja saņemsimies izlīst no migas? 😁

#beitikiceļolatvijā #valmiera #visitvalmiera #atklaj #atklajlatvijunojauna #naktsmītnesvalmierā
...

644 41

Kā es veidoju savas afirmācijas?
(“Afirmācija” no latīņu valodas - nostiprināt, atsaukties (par kaut ko) pozitīvi, padarīt stabilu)

Man dzīvē bieži ir realizējies domu spēks, gan uz labo pusi, gan uz slikto. Vai tā ir mana zemapziņa, intuīcija, patiešām domas, vai vienkārši veiksme, bet tajā notiek sakritības. Es uztveru nopietni savas domas un kur tās mani ved. Īpaši tas aktualizējas bailēs un neziņā, stresā. Reizēm šķiet, ka nomācu un burtiski iznīcinu sevi ar savu iekšējo balsi, kritiķi! Reizēm mostos naktī no murgiem, par kaut ko, kas dienas laikā mani darījis nemierīgu. Statistika ir graujoša! Mūsu ikdienā, mūs vada domas, kuras līdz pat 80% ir negatīvas.

Afirmāciju praktizēšana to apslāpē un palīdz man “atvērt acis” realitātei. Nenovirzīties no mana ceļa uz baiļu ceļa. Bailēs es varu tik daudz NEizdarīt, paliekot turpat savā komforta zonā, bet NElaimīgi. Es gribu tikt ārā pati no savām domām!

Personalizē savas afirmācijas:

✅ Izveido nemiera lapu! Izraksti visu, kas Tevi satrauc. Ko kāds par Tevi ir teicis, kas Tev ir iesēdies galvā un neliek mieru. Izraksti savu satraukumu, bailes, neziņu, baiļu vārdus par Tevi, gan ko Tu pati par sevi domā, gan, ko citi ir teikuši.

“Man ir bail”, “Tev nesanāks”, “Ar to Tu neko nenopelnīsi”, “Tu par daudz ēd, paliksi resna”, “Tev nav pietiekama izglītība, pieredze”, “Tu tur apmaldīsies”, “Citi ir labāki”..

✅ Veido personalizētas afirmācijas - atskaties uz to, kas Tevī raisa nemieru un izveido tam pretēju, pozitīvu, spēcinošu afirmāciju. Veido to tagadnes formā

“Man ir bail” - “Es ticu savām spējām un man ir pārliecība par sevi”

✅ Novieto tās sev redzamā vietā!

✅ Atkārto regulāri! Skaļi, rakstot, izveidojot paroles no tām, lasot (uzraksti un novieto redzamā vietā)

✅ Praktizē

Vai esi tik atklāta, lai padalītos komentārā ar savu afirmāciju? Iedvesmosim viena otru!

#manasdomasirmanaenerģija
...

769 19

Pēc intensīvas un absolūti “ārpus komforta zonas”, jaunā darba, nedēļas jūtos fiziski un emocionāli nogurusi. Sestdien pamodos pēc deviņiem un tas ir tik netipiski man. Tajā pašā laikā jūtos pacilāti, jo ir satraucošs saviļņojums par visu jauno! Divejādas emocijas, bet tas jau katra jaunā sākuma priekšā! Man vajag vēl laiku, lai aptvertu visu notiekošo!

Viens gan ir skaidrs, jau trešajā dienā pārvērtēju visus savus brīvdienu plānus, ieslēdzu sevis taupīšanas režīmu, atstājot tajās tikai pašu svarīgāko! Šobrīd kvalitatīvu atpūtu novērtēju visaugstāk no visa! Man ir jāatjaunojas, pirms metos iekšā jaunā darba nedēļā! 🙏
...

824 20
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga