Izdzīvo rudeni!

Šķiet vasara ir kā nedēļas nogale, kas paskrien nemanot. Tādēļ man ļoti patīk rudens, jo baterijas ir uzlādētas uz maksimumu un tagad ir laiks, lai sakārtotu domas, vēlmes un sāktu darīt! Darīt to, ko visvairāk gribās!

Rudens ir viens no maniem četriem mīļākajiem gadalaikiem!
Lūk, mani 9 ieteikumi iz dzīves, lai rudens aizrautu vēl kripatiņu vairāk!
 • Veselība

Veselība vienmēr pirmajā vietā! Rudens, nešpetnais, ir arī ļoti mānīgs, it kā silti, it kā auksti, it kā mēteli, it kā ādas jaka būs ok! Velkam ārā šalles, atklājam tēju sezonu un profilaksei apēdam kādu vitamīnu augļu, ingvera vai ķiploka izskatā. Atbilstošs apģērbs, vitamīni un kvalitatīvs miegs katru dienu labai veselībai!

 • Atrodi aizraušanos!

Varbūt jau sen vēlējies blogot tā, ka acis mirdz? 🙂 Tagad ir īstais brīdis, lai sāktu to, ko jau sen esi vēlējies!

 • Nepadarītie darbi

Vasara paskrēja vieglprātīgā vāveres ritenī un daudz garlaicīgu, bet svarīgu darbiņu noteikti ir palikuši nepadarīti. Lietainie un vējainie vakari ir kā radīti, lai beidzot pabeigtu lasīt iesākto grāmatu, sakārtotu virtuves skapīti un noskatītos visas sērijas iemīļotajam seriālam pēc kārtas.

 •  Ej ciemos! Aicini ciemiņus!

Vai jau sen plāno satikties ar sen neredzētu draugu? Uzaicini ciemos! Piesakies ciemos! Komunikācija dzīvē ir forši un vajadzīgi.

 • Saplāno savu kultūras dzīvi

Kino, izstādes, teātris, koncerti! Ah, kas tik nenotiek šodien un šoruden!

Sanda, kāda ļoti iedvesmojoša sieviete reiz padalījās ar savu recepti gaidīšanas priekam. Viņas aizraušanās ir ceļošana un ikreiz, kad atgriežas no tā, nopērk biļeti jau nākamajam. Un jā, tā ir milzīga laimes sajūta, ka Tu zini, ka jau drīz ir gaidāms, kas foršs.

Ar mani ir līdzīgi, es ik pa laikam meklēju, plānoju un rezervēju kādu pasākumu. Tā sajūta, ka pēc mēneša vai diviem būs jāiet uz koncertu vai teātri ir milzu daļa no pasākuma. Gaidīšanas brīdis saviļņo!
 •  Iemācies ko jaunu! 

Šodien ir tik daudz iespēju mācīties – youtube, semināri, vebināri, grāmatas un iedvesmojoši cilvēki.

 • Pārkārto skapi!

Ah, protams! Rudens garderobe! Beidzot mēteļi ir sagaidījuši savu iznācienu un ja Tev vēl nav tavs ideālais rudens mētelis, tad ir pēdējais laiks to iegādāties! Gājiens cauri rudenim košā un skaistā mētelī cels tā vērtību viennozīmīgi :))

 • Kustība

Kustība ir dzīvība. Ieplāno kustības savā ikdienā. Mans jaunais moto ir jebkura mazā kustība ir vairāk kā nekas! 🙂

 • Daba

Mēs esam laimīgi dzīvot Latvijā. Mums ir 4 gadalaiki un kā Rainis ir teicis, pastāvēs, kas mainīsies. Daba mainās, ej ielās un ķer mirkli. Zelta rudens mainās katru dienu, baudīsim!

Un kādas ir Tavas attiecības ar rudeni? Padalies komentāros ar to, kas Tevi uzmundrina un iedvesmo rudenī!

@kristine_beit

Šodien ir pirmā diena, kad pēc 13 gadiem vairs neesmu darba ņēmējs. Es uzrakstīju atlūgumu. Otro reizi, trīs mēnešu laikā. Šo trīs mēnešu laikā manī ir pieaugusi pārliecība par to, ko es šobrīd vēlos un ko nevēlos. Kaut kāds milzīgs pārmaiņu process manī turpinās un pagaidām nesaprotu, kur tas mani ved. Ļaujos.

Es turpināšu strādāt, bet darīšu tikai to, kas man patiešām patīk. To, ko daru jau paralēli desmit gadus, bet nenoticēju sev, ka tas var nest arī finansiālus līdzekļus. Tas man ļoti labi izdodas un sagādā prieku!

Kas man noteikti jau tagad pietrūkst strādājot “freelance”:

✅ Kolēģi. Es kā komunikabls cilvēks pieķeru sevi pie domas ilgstoši esot vienatnē, ka kādā brīdī sāku runāt ar sevi vai sienām 😅
✅ Noteikts režīms. Lai gan astoņu stundu intensīva darba diena priekš manis ir par daudz, man patika tas, ka ir noteikts režīms un tas dod rutīnu
✅ Sociālās garantijas un stabilitāte. Protams, 31 gadā pieņemt tik nestabilu lēmumu ir risks. Bet ja sajūta, ka jāriskē nepamet?

Kas man noteikti nepietrūks?

❌Pakārtoties darbam. Mana dzīve nenotiek tikai brīvdienās. Es gribu vairāk laika sev, saviem aicinājumiem un ģimenei! ❤️
❌ 8 h darba režīms tikai darbam, kādam citam. Es nespēju nostrādāt visas šīs stundas kvalitatīvi. Es jūtos slikti, kad nepildu darbu pienācīgi. Mani moka vainas apziņa un arvien skaļāka.
❌Toksiski kolēģi. Jā, mums katram tādi ir un ir tik vieglāk elpot, kad šie cilvēki vairs nav manā ikdienā. Es varu izvēlēties cilvēkus, kuri būs manā ikdienas lokā tik daudz.
❌Apslāpēts radošums. Reizēm darot monotomus darbus neatliek laika manam radošumam.

Šoreiz iekšējā balss, kura mani tramdīja un aicināja uz pārmaiņām nebija ceļš uz jaunu darba vietu tās klasiskajā izpratnē, kā man likās. Abas darba vietas ir lieliskas, vienkārši ne šajā laikā un vietā. Pēc 13 gadu pieredzes gribu pamēģināt citu pieeju!

Ja nu man izdodas!
...

1130 114

✅Saglabā sev! Sezonas top krēmzupas recepte!

Ja es gatavoju, tad tikai tā, lai ātri, gardi un veselīgi! Un ja vēl recepte sanāk, pavisam labi! 😁

🍁Kas par rudens vēsmām virtuvē, ja nav ienācis pats Latvijas labumiņš - ķirbis!!

🔥Ķirbju krēmzupa Āzijas gaumē izsilda visas iekšiņas un aizbiedē saaukstēšanās vēstnešus, jo ķiplociņš, ingvers un citi asumiņi!

Ķirbis noteikti ir sezonas karalis un gribu kaut ko vēl pagatavot! Ko Tu iesaki? Kā jūs ķirbi gatavojiet mājās? Un vai krēmzupas ir cieņā?

Manas zupas pagatavošanas gaita:

✅Uzkarsē krāsni līdz 200 °C
✅Sagrieztu ķirbi liek uz cepamās pannas, pārslaka ar eļļu. Cep 25–30 min., līdz mīksts
✅Pa to laiku uzkarsē katlā eļļu. Pievieno sagrieztu sīpolu, ingveru, ķiploku un citronzāli.
✅Sautē uz lēnas uguns, līdz sīpols kļuvis mīksts.
✅Pievieno karija pastu un vēl 1 min. pasautē.
✅Noņem no uguns.
✅Pievieno gatavo ķirbi, pielej kokosriekstu pienu un buljonu.
✅Ar blenderi viendabīgi sablenderē. 
✅Liek atpakaļ sildīties.
✅Pēc garšas pievieno sāli, piparus, laima sulu un cukuru

Recepte tapusi sadarbībā ar @rimi.latvija Rimi šobrīd norit gardēžu dienas par godu Latvijas ražas svētkiem! Meklē šo un citas īstenas gardēžu receptes Rimi mājaslapā.

Un tagad padalies, kas ir jūsu rudens sezonas virtuves karaļi?

#sadarbība #Beitikagatavo #receptes #veselīgasreceptes
...

389 11

Kāpēc Tu sporto? Kāda ir Tava labsajūtas formula?

🤍Padalies komentāros! Es ticu, ka tas var iedvesmot tos, kuri sava ceļa sākumā!

#parūpējiesparsevi video tapis sadarbībā ar #myfitness
#kustiesvairākjūtieslabāk
...

291 47

Kuros brīžos Tu sevī sajūti sievieti? Sajūties sievišķīga? Seksapīla? Seksīga? Iekārojama un skaista? Vai Tu noķer tās sajūtas un nekautrējies tajās padzīvot?
Vai mūsu latvietes sievietes mentalitāte vispār ļauj par to runāt un justies brīvi pat ja neesam modeles un spogulī skatoties pamanām nepilnības. Pat ja blakus sievietes lomai ir vēl astoņas citas, kuras jāpagūst un kāda cita manī dominē vairāk.

Atrast tos mazos ikdienas impulsus. Uzvilkt smalkāko veļu parastā darba dienā, uzkrāsot sarkanas lūpas, aiziet ar vīru uz randiņu pusdienlaikā, sabužināt matus, iedegt sveces.

Lai pilnības pārņem nepilnības un sievietes loma citas lomas! 🤍

📸 @you.bloom.lv
@daceblumaphoto_com
...

1323 50
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga