fbpx

10 000 soļu katru dienu! Soļu izaicinājums

Tieši rakstīšana un atskaite man palīdz radīt jaunu ieradumu un to nostiprināt ilgtermiņā! Esmu izveidojusi īpašu darba lapu, kuru lejupielādējot vari virzīties uz savu mērķi jau mērķtiecīgi.

Lejupielādē šo failu, izdrukā to un katru dienu atzīmē pieveiktos soļus. Dari to kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem un sajūti īstu azartu! Pēc simts dienām būsi radījusi jaunu ieradumu, jo 10 000 soļu, katru dienu, būs jau ierasta prakse!

Dalies ar saviem sasniegumiem un mērķiem arī sociālajos tīklos, lai stiprinātu savu motivāciju! Lieto #kustiesvairākjūtieslabāk

Pārgājiens 22.08.2020.

Ogres Zilie kalni

Pārgājiena programma

10:00 Bijusī sanatorija "Ogre" , Gaismas prospekts 2, Ogre. Auto var atstāt pie sanatorijas labajā ceļa pusē un ceļa galā pa labi.

10:10 izejam uz iesildīšanās vietu

10:30 - dodamies ceļā

Maršruts, kalnains, bet ar taciņām, zolīds, ērts arī bērniem, bet ne ar bērnu ratiņiem, jo būs stāvi kalni

Uzmanību! Ir izmaiņas maršrutā!!

Maršruts ap 10 km, 4 h - Ogres Bijusī sanatorija „Ogre” (tur atstājam auto, turpat arī atgriežamies) - Ogre - Zilo kalnu skatu tornis (uzkāpjam tornī, pa 15 cilvēkiem) - apkārt Dubkalnu karjeram (apsolu parādīt skaistākās foto vietas) , pa vidu pārgājienam, pie Dubkalnu karjera mini pikniks ar līdzi paņemtajām sviestmaizēm) atgriežamies pie sanatorijas

10:00 tikšanās vieta pie Sanatorijas Ogre

10:10 dodamies ceļā

10:30-10:45 iesildīšanās kopā ar Arita Var (Fitnesa trenere un entuziaste (IG @Ari.ta.var ) , Ogres Zilo kalnu bērnu laukumā

Dodamies pārgājienā

P.S. Šo maršrutu diemžēl nevarēs iziet ar bērnu ratiņiem, jo kāpsim augstākajos kalnos. :) Gribu Jūs pabrīdināt, ka izrādās paralēli norisināsies MTB velo sacensības, tāpēc esmu pārplānojusi maršrutu,lai mēs pa ceļam nesatiktos, bet visādi var gadīties, tāpēc svarīgi būt piesardzīgiem. Mežā būs arī velo braucēji.

Piesakies pārgājienam šeit, komentārā norādi, cik cilvēki būsiet:

Īpašais piedāvājums, esot Ogrē!

Dodies Milžu Takas piedzīvojumā par īpašu cenu! Saņem 20% atlaidi takas apmeklējumam, pasakot paroli "Kusties vairāk jūties labāk" , kā arī ja nevēlies tik ekstrēmu izklaidi, baudi gardāko kafiju pilsētā ar 50% atlaidi, brīnišķīgajā kalnu namiņā, vai līdzi ņemšanai. Īpaši gardi - ledus kafija! :)

Atlaides ir spēkā tikai pārgājiena dienā, 22.08.2020. pasakot paroli "Kusties vairāk jūties labāk"

Milžu Takas lielais piedzīvojums Ogres Zilajos kalnos

Konkurss!

Ļaujiet man Jūs iepriecināt ar konkursu pārgājiena laikā!

Pārgājiena laikā publicē Instagram ierakstu vai storiju ar tekstu "Gatavojamies @Trektours.lv pārgājienam kopā ar @Kristine_Beit . @Visitogre"

Balvas:

2 ielūgumi 2 personām lielajā Trektours.lv pārgājienā, kurš norisināsies jau 19. septembrī!

Visit Ogre glītās termokrūzes rudens pastaigām

Ko vēl sadarīt, kamēr esat Ogrē?

Izzinošs pasākums CEĻO OGRĒ

https://www.ogresnovads.lv/lat/kultura/?page=0&doc=8873

@kristine_beit

Ar @anna.maksaja atklāti par fastingu! Kāpēc es ar to esmu aizrāvusies un kā šo metodi veikt ar prātu!

Priecāsimies par atgriezenisko saiti komentāros, kā sokas Tev.

#fastings #uzturs #ēdiens #kāēst #diēta #aktīvaveselamamma #kustiesvairākjūtieslabāk
...

150 9

Būt tādam, kāds Tu esi.

Kaut kā esmu sajutusi savas esības labsajūtu.

Nekautrēties no sevis. No šī brīža izskata, izglītības, finansiālā stāvokļa, dzīvesvietas, amata vai vēl kāda cita šablona, kurus mums uzliek mūsu pašu prāts.

Esmu noķērusi savu iekšējo balsi un beidzot tai ļaujos. Man šķiet, ka tas pie manis ir atnācis vēl spēcīgāk un jaunā, transformējošā stāvoklī, kopš soļu izaicinājuma, kur katru dienu plānoti un disciplinēti vairāk kā stundu veltīju savai būšanai dabā un kustībā ar sevi, visbiežāk vienatnē. Tas atgriežas manā dzīvē arī tagad.

Tas nav par sportu. Tas nav par soļiem. Tas nav par instagramu. Tas ir par mani. Tieši caur šo izaicinājumu esmu sajutusi interesantas pārmaiņas un tas nav pirmais gads, kad kaut ko tādu veidoju, bet šoreiz ir citādāk. Šoreiz man to vajadzēja priekš sevis.

Man Tevi ir grūti pārliecināt un iespējams pat nevajag. Katram ir savs laiks un iespējams mēs šobrīd esam pilnīgi atšķirīgos stāvokļos.

Tikai, ja Tev kaut nedaudz rezonē, ļauj man būt Tavs piemērs, cik ļoti tas var nākt par labu. Varbūt Tu sajūti, ka Tev ir nepieciešamas pārmaiņas, bet Tu nezini ar ko sākt un šis var būt arī Tavs ceļš.

Tas jau ir Tevī.

Katru dienu. Katru dienu ir jauna iespēja.

#kustiesvairākjūtieslabāk #aktīvaveselamamma #esidabā #esipriekā #esivairāksev #labsajūta #prieks #manalaimesformula
...

501 9

Ieliec komentārā ❤️, ja gaidi @maminuklubs jauno sezonu kopā ar mums!! 🎥🎬

Paldies visai komandai par superīgo dienu! Kā sezonu iesāksi, tā pavadīsi, ne? ❤️❤️❤️

@liva.spurava
@edgars.spuravs
Mua @klavindace.makeupartist
Foto @ilzekalnina_photography
@stvpirma

Tērpi:
@reserved
@lindexofficial @lindexofficialkids
@hebe_lv
#māmiņuklubs #Stvpirmā #jaunāsezona #tvraidījums #aizkulises #reklamējusavudarbu #backtowork
...

334 18

Ikšķiles laivu noma “Ūdensprieks”, vai jebkura cita laivu noma skaistā vietā ❤️
Vai Tu priecātos par šādu pārsteigumu?

Starp citu, laivojot Ikšķilē var piestāt uz Meinarda salas. 😍 Un tieši šobrīd, augustā, ir nolaists ūdens, līdz ar to uz salu var aiziet arī ar kājām 😍 Noteikti izmantojiet iespēju!

#randiņš #idejarandiņam #sarunas #saulriets #skaistievakari #Ikšķile #laiva #laivunoma #ikšķilespludmale #bringbackdating
...

349 7

Tik tuvu Rīgai un mazliet ārzemju sajūta. Saglabā! ⬇️Viesojamies Lietuvā, Pakrojas muižā, kur norisinās ziedu festivāls. Ne velti šī vieta ir viena no 18 pievilcīgākajiem kultūras tūrisma objektiem Eiropā un vairākus gadus pēc kārtas Lietuvas gada tūrisma objekts, jūs nebūsiet vīlušies!

Vēl visu vasaru norisinās ziedu un dārzeņu festivāls “Sapnis vasaras naktī. haoss” Iedvesmo Šekspīrs. Drosmīgi apvienoti ziedi, augu veidi kopā ar dārzeņiem - tomātiem, kāpostiem, ķirbjiem, bietēm. Brauciet uz ražu :)

AMOR VINCIT OMNIA (mīlestība uzvar visu) ir pasākuma kredo. Mīlestība, kura savalda haosu, ievieš kārtību, harmoniju, savieno pretrunas!

Nakšņojām muižā, lai baudītu saulrietu. Cik unikāla sajūta, kad festivāla darba laiks beidzas, skaistumu baudīt individuāli. Sagaidījām saulrietu uz romantiskās muižas salas, kopā ar trušiem un ēzeli brīvdabā. :)

Saglabā šo vietu! Tikai 2 h braucienā no Rīgas un visu cauru gadu šeit notiek pārdomāti un aizraujoši pasākumi!

Pieseko @brinumzemesfestivali

Šis bija ielūgums, tāpēc ir iekļauta #reklāma

#Beitikiceļo #kuraizbraukt #Pakrojasmuiža #pakrojasmuižasziedufestivāls @visitlithuania_ #pakroja #ziedufestivals #kuraizbrauktarbērniem #visitlithuania #beautifuldestinations #visiteurope
...

294 10
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga