fbpx

10 000 soļu katru dienu! Soļu izaicinājums

Tieši rakstīšana un atskaite man palīdz radīt jaunu ieradumu un to nostiprināt ilgtermiņā! Esmu izveidojusi īpašu darba lapu, kuru lejupielādējot vari virzīties uz savu mērķi jau mērķtiecīgi.

Lejupielādē šo failu, izdrukā to un katru dienu atzīmē pieveiktos soļus. Dari to kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem un sajūti īstu azartu! Pēc simts dienām būsi radījusi jaunu ieradumu, jo 10 000 soļu, katru dienu, būs jau ierasta prakse!

Dalies ar saviem sasniegumiem un mērķiem arī sociālajos tīklos, lai stiprinātu savu motivāciju! Lieto #kustiesvairākjūtieslabāk

Pārgājiens 22.08.2020.

Ogres Zilie kalni

Pārgājiena programma

10:00 Bijusī sanatorija "Ogre" , Gaismas prospekts 2, Ogre. Auto var atstāt pie sanatorijas labajā ceļa pusē un ceļa galā pa labi.

10:10 izejam uz iesildīšanās vietu

10:30 - dodamies ceļā

Maršruts, kalnains, bet ar taciņām, zolīds, ērts arī bērniem, bet ne ar bērnu ratiņiem, jo būs stāvi kalni

Uzmanību! Ir izmaiņas maršrutā!!

Maršruts ap 10 km, 4 h - Ogres Bijusī sanatorija „Ogre” (tur atstājam auto, turpat arī atgriežamies) - Ogre - Zilo kalnu skatu tornis (uzkāpjam tornī, pa 15 cilvēkiem) - apkārt Dubkalnu karjeram (apsolu parādīt skaistākās foto vietas) , pa vidu pārgājienam, pie Dubkalnu karjera mini pikniks ar līdzi paņemtajām sviestmaizēm) atgriežamies pie sanatorijas

10:00 tikšanās vieta pie Sanatorijas Ogre

10:10 dodamies ceļā

10:30-10:45 iesildīšanās kopā ar Arita Var (Fitnesa trenere un entuziaste (IG @Ari.ta.var ) , Ogres Zilo kalnu bērnu laukumā

Dodamies pārgājienā

P.S. Šo maršrutu diemžēl nevarēs iziet ar bērnu ratiņiem, jo kāpsim augstākajos kalnos. :) Gribu Jūs pabrīdināt, ka izrādās paralēli norisināsies MTB velo sacensības, tāpēc esmu pārplānojusi maršrutu,lai mēs pa ceļam nesatiktos, bet visādi var gadīties, tāpēc svarīgi būt piesardzīgiem. Mežā būs arī velo braucēji.

Piesakies pārgājienam šeit, komentārā norādi, cik cilvēki būsiet:

Īpašais piedāvājums, esot Ogrē!

Dodies Milžu Takas piedzīvojumā par īpašu cenu! Saņem 20% atlaidi takas apmeklējumam, pasakot paroli "Kusties vairāk jūties labāk" , kā arī ja nevēlies tik ekstrēmu izklaidi, baudi gardāko kafiju pilsētā ar 50% atlaidi, brīnišķīgajā kalnu namiņā, vai līdzi ņemšanai. Īpaši gardi - ledus kafija! :)

Atlaides ir spēkā tikai pārgājiena dienā, 22.08.2020. pasakot paroli "Kusties vairāk jūties labāk"

Milžu Takas lielais piedzīvojums Ogres Zilajos kalnos

Konkurss!

Ļaujiet man Jūs iepriecināt ar konkursu pārgājiena laikā!

Pārgājiena laikā publicē Instagram ierakstu vai storiju ar tekstu "Gatavojamies @Trektours.lv pārgājienam kopā ar @Kristine_Beit . @Visitogre"

Balvas:

2 ielūgumi 2 personām lielajā Trektours.lv pārgājienā, kurš norisināsies jau 19. septembrī!

Visit Ogre glītās termokrūzes rudens pastaigām

Ko vēl sadarīt, kamēr esat Ogrē?

Izzinošs pasākums CEĻO OGRĒ

https://www.ogresnovads.lv/lat/kultura/?page=0&doc=8873

@kristine_beit

Neļausim traipu dēļ atvadīties no mīļām lietām🛋️ jeb kā es iedevu otro dzīvi mūsu dīvāniņam. @topveikali šobrīd laba cena KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļiem - iesaku!

Ilgu laiku šis saulaini dzeltenais dīvāniņš bija atpūtas stūrī mūsu dzīvoklī, bet tam vairs nebija īsti vietas, kad mājās ienāca lielais izvelkamais dīvāns. Un milzīgais traips tā vien mudināja no tā beidzot atvadīties.

Tik labi, ka šobrīd tomēr atradām tam vietu dārza mājiņā, un vēl labāk, ka atklāju KH-7 traipu tīrīšanas līdzekļus. Tik efektīvi, viegli un ātri man izdevās no lielā, iestāvējušā traipa atbrīvoties.🥳

Es esmu tik laimīga par savu jauno atpūtas stūrīti vasarnīcā!☕️🌳

Padalies, vai Tev arī ir kāda mīļa lieta un neceļas roka no tās atbrīvoties?

Ieraksts iekļauj reklāmu.
#tīrīšanaslīdzekļi #vasarnīca #atpūta #KH7Latvija #KH7 #reklāma
...

426 19

Iet vienai 22 km vai doties mazo distanci kopā ar kādu no bērniem? 🤔 Biju pārdomu brīdī līdz pēdējam mirklim.

Jā, daļu maršruta nesām, gan @minimeis somā no @livaka.lv , gan vienkārši opā, bet 60% viņa nogāja pati un pārgājiens izvērtās par piedzīvojumu. Mazais @trektours.lv maršuts iekļāva ainaviskākās Kuldīgas vietas no lietus paslēpāmies kafejnīcā uz kafijas pauzi. Izmetām līkumu uzkāpjot jaunajā skatu tornī. Nepilnās 3 stundās pieveicām 9 km distanci, pēc kuras mazais bērns vēl divas stundas nospēlējās laukumiņā. Kuldīga ir draudzīga maziem bērniem!

Paldies @diikeicy un @vitola.eva par izcilo kompāniju! Šis ierakstās pie vienām no zelta mīļām atmiņām! 🥰

Šī nav apmaksāta sadarbība, bet iekļauj sadarbību, līdz ar to ir iekļauta reklāma.

Vai dodaties pastaigās kopā ar mazajiem bērniem? Kā jums veicas?

#trektourskuldiga #trektours2024 #trektourslatvia #kuldigalv
...

525 12

Es saderēju ar @enefitlatvija uz lētāku elektrību un ietaupīšu līdz pat 160€ gadā.⚡️💶Un es jau zinu, kur likšu šo ietaupījumu - vasaras saulaino mirkļu baudīšanai ar ģimeni skaistā izbraucienā.☀️

Ej uz enefit.lv un saderi uz lētāku elektrību arī Tu un noskaidro, kāds būtu Tavas mājsaimniecības ietaupījums elektrības rēķiniem. Ja Enefit Tev nevarēs iedot lētāku elektrības piedāvājumu, tiksi pie kino biļetes.🍿 Stilīgas derības, vai ne?🔥

Kā Tu varētu iztērēt liekus 160€?🤔😍

#enefitlatvija #apmaksātssaturs iekļauta reklāma
...

121 0
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga