Ilgas pēc ezeriem.. Brīvdienas Latgalē.

Šovasar alkām Latgales puses, neizdevās laicīgi ieplānot galamērķus tādēļ ļāvāmies avantūrai. Paldies visiem, kuri dalījās pieredzē, tā noderēja!

Pirmo dienu pavadījām Zolvas ezera krastos, viesmīlīgā atpūtas bāzē, kura pēc garo gadu vēstures, joprojām uzņem atpūtniekus. Gultas vieta omulīgā mājiņā par 6 eur no cilvēka ir pavisam ekonomiska un gala rezultātā mūsu favorītvieta. Laivojām un izbaudījām skaistāko saulrietu šovasar līdz šim! Zivis neķērās, bet iedegums gan!:)

Sārtiem vaigiem izbraucam Aglonu, Čortaku – divas tik pretēji spēcīgas vietas.

Daugavpils. Noteikti katram vienu reizi dzīvē tur jāiegriežas, lai aplūkotu otro lielāko pilsētu Latvijā. Un jā izjustu blakus esošās Krievu zemes iespaidu.
Mūsu ekspektācijas par romantisku vakaru beidzās brīdī, kad sapratām, ka tieši mūsu viesnīcā šajā vakarā norit kāzu svinības. “Rūgts” un salūts uz jaunā pāra veselību all night long! Mums nelūgta līdzdalība no 2. stāva numuriņa. 🙂 (nākotnei, pārliecināties par naktsmājām un varbūt labāk neizmantot booking, ja atcelt vairs nevar:))

Vakarā izstaigājām Daugavpils “Jomas ielu” un apmeklējām Marka Rotko mākslas centru. To ir vērts redzēt, pa ja neesi mākslas cienītājs.

Bet ja vasaras plaukumā sanāk Koknese pa ceļam, tad noteikti jāpiestāj pie “Liliju vectētiņa”. Vecs lāga onkulis ar jūru bagātiem liliju ziediem audzētiem ar mīlestību.

Mums tagad smaržo visa māja pēc lilijām un Latgales brauciena!

IMG_8818IMG_8830

IMG_8832

Nekad saules skaistuma man nepietiks. Bauda ikdienas, bet esot uz ezera spoguļtēls rada dubultprieku. 

IMG_8848

4:43 rīta cope un romantika

IMG_8891IMG_8897

IMG_8910

Greznā svētnīca Aglonas Bazilika

IMG_8936

Instagram cienīga bilde Velnezera krastā

IMG_8960

Vēsturisks fotouzņēmums uz 20.gs. sākuma Dvinskas fona Marka Rotko Daugavpils mākslas centrā un vienīgā kopbilde ar vīru brauciena laikā! 🙂

IMG_8964

Meklē Facebook “Vectētiņa puķes”

@kristine_beit

Vienvārdsakot, piešāvām brīvdienām asumiņu! Absolūti brīnišķīgs piedzīvojums un īstais laiks, lai noķertu zelta rudeni no putna lidojuma! Wow! Esmu vēl pāris soļus virs zemes! Kur bailes, mijās ar pārsteigumu, satraukumu un prieku!!! Mīļie, dariet dullas lietas!!! #esmuzērglī @sigulda_adventures #sadarbība ...

450 22

Šonedēļ aprit tieši gads, kā es regulāri apmeklēju trenažieru zāli, bez ilgiem pārtraukumiem (ilgākiem par nedēļu) trenējos trenera pavadībā.

Paskatoties uz savu ķermeni šodien un pirms gada, es vizuāli lielas izmaiņas neredzu. Vai maz ir noticis progress un ieguldītais laiks un nauda atmaksājas? Jā. Dažās bildēs es pamanu muskuļu reljefu, kurus iepriekš nebiju manījusi, bet mans prāts ir tik viltīgs sakot, ka tā jau bija, vai tiešām tās ir izmaiņas?! Vai vispār ir jāmēra redzamās izmaiņās?

Pirms uzsāku treniņus regulāri, neregulāri meklēju sevi dažādos sporta veidos un atrast savu īsto sporta veidu un vēl treneri ar kuru saprasties ilgtermiņā nav viegli. Es pilnīgi saprotu manas iepriekšējās padošanās, jo es vienkārši nebiju tam vēl gatava.

Šodien Matīsam jautāju, kā viņš vērtē, kā es esmu mainījusies šī gada laikā. Un nē. Šeit runa nav par svara izmaiņām, vai lieliem fitnesa panākumiem. Būsim godīgi, 2-3x nedēļā ir kustību minimums!

Šī gada laikā ir augusi izturība, spēks un attieksme. Lai kā es sevi nestu “pa dzīvi” - trenažieru zālē ir grūti noslēpt savu “nevaru, negribu”. Mazie “tarakāni” izlien un tas ir īstākais, fizisks darbs ar sevi. Tas mani saista treniņos.

Pēc šī gada es esmu definējusi, ka nevis nevaru, bet negribu, bet tomēr varu. Ir augusi mana fiziskā izturība, esmu palikusi spēcīgāka, mans ķermenis mainās un attieksme! Tas ir milzīgs kompliments un sajūtu gandarījumu.

Ko tālāk? Man nevienā brīdī nav domas pārtraukt. Mēs turpinām, jo tas ir tikai sākums. Regulāras fiziskas aktivitātes uzlabo manu ikdienu, noskaņojumu, attieksmi pret dzīvi un naktsmieru! Tā ir mana labsajūtas formula 🙏

Paldies @matissbitans 💪🏻
...

566 22

Ceļojumi nebeidzas. Mēs nešķirojam gadalaikus un sezonas. Ceļojam Latvijā jau gadiem un kopīgas brīvdienas ārpus mājām ir mūsu labākais laiks viens otram! Randiņš, ceļojums sauciet kā vēlaties - mums tas strādā! Laiks, kurš pilns uzmanības, jaunu sajūtu, mīlestības! (Šoreiz nedaudz caur pēc pārgājiena muskuļu sāpēm, bet tāds prieks, ka izdzīvojam šo kopā!)

Lai gan esam totālā Cēsu pilsētas šarmā, pirmo reizi nakšņojam Valmierā, kas ir pavisam netālu un par maz novērtēti no mūsu puses.

Ja izvēlamies nakšņot ārpus mājām, vietai ir jābūt īpašai, ar pievienoto vērtību, tāpēc meklējot vietas, pievēršam uzmanību detaļām. Šoreiz vanna un karaliska gulta bija prioritāte, to un vairāk atradām @vpapartamentivalmiera

✅Saglabā sev šo vietu, kad apceļosi šo pusi! Mazliet šķiet, ka esam citā valstī, detaļas atgādina Londonā piedzīvoto, viss tik kvalitatīvs un baudāms!

Mīļie, ko vēl redzēt un piedzīvot Valmierā, ja saņemsimies izlīst no migas? 😁

#beitikiceļolatvijā #valmiera #visitvalmiera #atklaj #atklajlatvijunojauna #naktsmītnesvalmierā
...

645 41

Kā es veidoju savas afirmācijas?
(“Afirmācija” no latīņu valodas - nostiprināt, atsaukties (par kaut ko) pozitīvi, padarīt stabilu)

Man dzīvē bieži ir realizējies domu spēks, gan uz labo pusi, gan uz slikto. Vai tā ir mana zemapziņa, intuīcija, patiešām domas, vai vienkārši veiksme, bet tajā notiek sakritības. Es uztveru nopietni savas domas un kur tās mani ved. Īpaši tas aktualizējas bailēs un neziņā, stresā. Reizēm šķiet, ka nomācu un burtiski iznīcinu sevi ar savu iekšējo balsi, kritiķi! Reizēm mostos naktī no murgiem, par kaut ko, kas dienas laikā mani darījis nemierīgu. Statistika ir graujoša! Mūsu ikdienā, mūs vada domas, kuras līdz pat 80% ir negatīvas.

Afirmāciju praktizēšana to apslāpē un palīdz man “atvērt acis” realitātei. Nenovirzīties no mana ceļa uz baiļu ceļa. Bailēs es varu tik daudz NEizdarīt, paliekot turpat savā komforta zonā, bet NElaimīgi. Es gribu tikt ārā pati no savām domām!

Personalizē savas afirmācijas:

✅ Izveido nemiera lapu! Izraksti visu, kas Tevi satrauc. Ko kāds par Tevi ir teicis, kas Tev ir iesēdies galvā un neliek mieru. Izraksti savu satraukumu, bailes, neziņu, baiļu vārdus par Tevi, gan ko Tu pati par sevi domā, gan, ko citi ir teikuši.

“Man ir bail”, “Tev nesanāks”, “Ar to Tu neko nenopelnīsi”, “Tu par daudz ēd, paliksi resna”, “Tev nav pietiekama izglītība, pieredze”, “Tu tur apmaldīsies”, “Citi ir labāki”..

✅ Veido personalizētas afirmācijas - atskaties uz to, kas Tevī raisa nemieru un izveido tam pretēju, pozitīvu, spēcinošu afirmāciju. Veido to tagadnes formā

“Man ir bail” - “Es ticu savām spējām un man ir pārliecība par sevi”

✅ Novieto tās sev redzamā vietā!

✅ Atkārto regulāri! Skaļi, rakstot, izveidojot paroles no tām, lasot (uzraksti un novieto redzamā vietā)

✅ Praktizē

Vai esi tik atklāta, lai padalītos komentārā ar savu afirmāciju? Iedvesmosim viena otru!

#manasdomasirmanaenerģija
...

771 19
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga