fbpx

Tavi sasniegumi Tavu acu priekšā! Sienas kalendārs ikdienas ieradumu veidošanai

Sienas kalendārs — plānotājs palīdz veidot vērtīgos ikdienas ieradumus. Ikdienas darbiem, projektiem un uzdevumiem lietoju plānotāju — kladi, kuru ērti paķert līdzi un aizpildīt esot dīvānā.

Bet tas nestrādāja maniem individuālajiem mērķiem, jo labs tautas teiciens, kas no acīm ārā, no sirds laukā.

Gadiem lietoju sienas kalendāru un vēlējos to personalizēt. Lai tajā būtu pietiekami daudz vietas piefiksēt svarīgāko, mērķi un arī iedvesmoties no sasniegtā. Nu jau otro gadu lietošu #KustiesVairākJūtiesLabāk 10 000 soļu izaicinājuma kalendāra dizainu, kas man atgādina atvēlēt laiku sev. Arī Tu vari iegādāties kalendāru 2022. gadam:

Kāpēc pašizaugsmei ir vajadzīgs īpašs kalendārs? Vienkāršā patiesība ir tāda, ka lietas, kas ir jāizdara obligāti, manā dienaskārtībā vietu atradīs pašas. Vai tā būtu rēķinu apmaksa, rūpes par bērnu, referāta sagatavošana vai darba pienākumu veikšana — tam visam piemīt apbrīnojama prasme nekur nepazust pat vislielākajā haosā. Tas, kas cietīs, būs laiks, ko atvēlu sev — savai izaugsmei, atpūtai, sportam, veselīgam uzturam un citiem labiem ieradumiem.

Sienas kalendārs kā rīks laika plānošanai un sevis motivēšanai

Tās vienkāršākās lietas nereti ir tās labākās. Kalendārā — plānotājā satiekas divas svarīgas ikdienas šķautnes — KO es gribu izdarīt un KAD es to gribu izdarīt. Viena bez otras tās reti aizvedīs pie rezultāta.

 • Kalendāru lietošana ir viegla, lēta un ērta. Katrā datorā un viedtālrunī ir pa bezmaksas kalendāram, ko var pielāgot savām vēlmēm. Sienas kalendāri visbiežāk ir daudz lētāki par plānotāju kladēm, un no tiem grūtāk izvairīties.

Kladi var atstāt somā, uz darba galda, vai noslēpt zem dīvāna spilveniem, bet kalendārā nāksies ieskatīties kaut vai tikai garāmejot, lai saprastu, kas par dienu ir 18. novembris.

 • Kalendāri mazina trauksmi. Visu saplānojot pa dienām, rodas pārskatāms grafiks. Nav jāuztraucas, ka kaut ko aizmirsīšu, nepaspēšu vai palaidīšu garām.
 • Kalendāri palīdz prioritizēt. Mēs nevaram paveikt visu. Diemžēl nereti es sev uzlieku pārāk lielus mērķus un šaustu sevi par neizdošanos. Ar kalendāra palīdzību es redzu, ko varu un ko nevaru paspēt. Tas ļauj prioritizēt svarīgāko un bez pārdzīvojumiem palaist vaļā pārējo.
 • Kalendārs uzlabo informācijas apmaiņu. Vai nu tas ir sienas kalendārs, vai kopīgots digitālais kalendārs, visiem ģimenē vienmēr būs skaidrs, ko es plānoju vai vēlos paveikt konkrētajā dienā. Brīnišķīgs rīks pret pārpratumiem.
 • Kalendārs uzlādē. Mūsu smadzenēm ļoti patīk pabeigt darbus un redzēt rezultātus. Ieraksti kalendārā darāmo un izsvītro, kad mērķis ir sasniegts vai uzdevums ir izpildīts. Vai tieši otrādi — nospraud konkrētu dienas mērķi kaut kam, ko gribi sasniegt, un katru dienu ieraksti rezultātu aizgājušās dienas lauciņā. Pozitīvas emocijas ir garantētas!

Ieraduma spēks — ieplānot, lai ieviestu ikdienā

Man svarīgākais kalendāra pluss ir iespēja noteikt manus veselīga dzīvesveida un pašizaugsmes mērķus. Ikdienas riksī atcerēties un parūpēties par sevi ir izaicinājums. Kalendārs palīdz sasniedzamo mērķu noteikšanā un plānošanā.

Jau tas vien, ka pielāgoju savu kalendāru kādam konkrētam mērķim, noliek šo mērķi manā dienaskārtībā, nevis mūžīgajā “gribētos” un “vajadzētu” ailītē manā galvā. Un, lai arī no sākuma man tas ir īpaši jāieplāno, pamazām tas pārvēršas par ieradumu.

Gan man, gan citiem kustības #KustiesVairākJūtiesLabāk dalībniekiem šī pieeja deva nepieciešamo enerģiju, lai spētu katru dienu piedalīties 10 000 soļu izaicinājumā. Katru dienu pierakstīju noietos soļus, un prieks par aizvadīto dienu rezultātiem manu acu priekšā piecēla mani no dīvāna arī grūtākajās dienās. Un to pašu vari darīt ar citiem mērķiem pašizaugsmes, veselīga dzīvesveida, attiecību un citās jomās.

 • Vairāk lasīt? — skaiti lapaspuses!
 • Apgūt valodu? — skaiti mācībām veltītās stundas un nedēļas beigās pieraksti jaunos vārdiņus!
 • Izmēģināt vismaz vienu jaunu recepti nedēļā? — aiziet!
 • Noskriet 30 km nedēļā? — skaiti kilometrus!
 • Satikt vismaz trīs draugus nedēļā? — kāpēc nē?

Pasūti sienas kalendāru — plānotāju 2022. gadam un aizpildi pats!

Jaunas lietas nenāk ātri un viegli. Regulāra kalendāra lietošana ikdienā arī ir ieradums, kas ir jāveido un jākopj. Man pašai nebija viegli sākt, un it īpaši atrast tādu kalendāru, kas atbilstu manām vajadzībām un mērķiem.

Tāpēc gribēju Tev nedaudz atvieglot dzīvi. Jau 2021. gadu aizvadu ar pašas izstrādātu kalendāru, kurš ir lielisks palīgs manu personīgo pašizaugsmes un veselīga dzīvesveida mērķu īstenošanai. Man vajadzēja vizuāli pievilcīgu, tukšu kalendāru ar brīvu vietu maniem pierakstiem. Kalendārā gribēju atstāt vārda dienas, kā arī svētku un piemiņas dienas.

Izstrādājot šo kalendāra dizainu, paturēju prātā veiksmīgas mērķu sasniegšanas pamatelementu — ieradumu veidošanu un pastāvīgu ievērošanu. Katras dienas apakšā ir iespēja atzīmēt noietos soļus, izlasītās lapaspuses vai ko citu, ko gribas sasniegt. Kalendārā vari veikt ierakstus pie katras dienas un nedēļas, kā arī ieskicēt galvenās mēneša laikā gūtās atziņas — gan to, kas palīdzējis, gan traucējis virzīties uz mērķi. Kalendāri pieejami divās krāsās — rozā vai zaļi.

Rotaļīgais kalendāra dizains papildināts ar talantīgās Elzuko ilustrācijām. Šajā sezonā tām ir jauna tematika — īpašs veltījums visām māmiņām. Ilustrācijas ir speciāli atstātas melnbaltas, lai gan mums, gan mūsu bērniem būtu dalības prieks tās krāsojot. Kā mēs zinām, tik vienkārša lieta kā krāsošana ir ļoti meditatīvs process.

Ja arī Tu vēlies pievienoties mūsu plānotāju pulciņam 2022. gadā, pasūti šeit:

Viena kalendāra cena: 20 EUR

@kristine_beit

‼️ Saglabā manu atlaižu kodu @thegegebaby Beitika10 ‼️
Tagad pasūti kopā - Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un mūsu pašu zīmola @thegegebaby foršās autiņbiksītes!

Rīta mīļākās ainiņas! 🫶🤍

Aiz kadra @livasloka 🤗

#thegegebaby #reklāma #elibeit #mansrīts #butparmammupirmoreizi #dekrētaatvaļinājums #autiņbiksītes #kafija #rītakafija #labrīt
...

155 3

Kas Tev ir svarīgi izvēloties naktsmītni atpūtai? Vai gatavojiet paši? Vai dod priekšroku viesnīcai vai namiņiem?

Brīvdienas pavadījām @silazari_klapkalnciems , liels paldies par uzaicinājumu, izbaudījām! #reklāma

Ak, laimīgie jūras krasta iedzīvotāji! Tik skaisti ir dzīvot pie jūras. Tas gaiss, mežs un jūras klātbūtne burtiski nomierina. Tāda miera osta!

#klapkalnciems #jūra #mežs #kuraizbraukt #kuraizbrauktarbērniem #lāčupītesdendrārijs #lāčupīte #nakšņošana #beitikiceļolatvijā #silazari
...

513 6

@boozt.com Melnā piektdiena! 🖤 Atlaides sumējas ‼️ un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE10”, spēkā līdz 26.11., iepērkoties vismaz par 99 Eur.

Pārskatīt esošo situāciju skapī un izveidot iepirkumu sarakstu! Izmantot atlaides, lai sarūpētu Ziemassvētku dāvanas. Sagatavoties ziemas aukstumam un iepirkties pārdomāti.

Es priecājos, ka ziema mūs jau pārsteidza, lai novērtētu mūsu (ne)gatavību pavadīt aktīvas dienas ārā un novērtētu, kas mums vēl trūkst pilnvērtīgai ziemas prieku baudīšanai.

Melnās Piektdienas atlaides ir īstais laiks izdevīgiem pirkumiem. Iepērcies Boozt - Black Friday atlaides līdz 50% gandrīz visam un atlaides sumējas!

#reklāma #Boozt #Melnāpiektdiena #melnāspiektdienasatlaides #atlaides
...

274 11

#konkurss iedvesmai un veselībai!✨

Mans dienas iesākums ir lielā mērā atbildīgs par visas pārējās dienas noskaņu un izdošanos. Labākais veids kā sākt dienu, ir parūpēties par sevi.🙏🏽

Manu ideālo dienu iekrāso nesteidzīgs rīts, ikrīta vitamīniem uzdzerts silts citronūdens, pastaigas svaiga gaisa malks un uzmundrinoša pelde Dubkalnu karjerā. Un mana diena var sākties! Kaut tā sanāktu katru rītu! 😃❤️

Lai piedalītos konkursā:

👉🏽seko @kristine_beit un @nateodvitamins
👉🏽uzraksti komentārā, kāds ir Tavs ideālais rīts, kurā Tu parūpējies par sevi🍋

Jau pēc nedēļas izlozēsim laimīgo uzvarētāju un iepriecināsim ar bagātīgo vitamīnu grozu no @nateodvitamins ,*kurā iekļauts arī jaunais NATEO D + Magnijs B6 - imunitātei, muskuļu darbībai un nervu sistēmai!* Lai veicas un skaisti rīti iedvesmo enerģijas pilnai dienai!

‼️Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

#reklāma
#nateodvitamins #rūpējoties #ideālaisrīts #rītarutīna #ieradumi #mansrīts
...

236 55
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga