fbpx

Kāpēc lietot krāsojamās lapas? Izdrukā savas!

Dalība Kusties vairāk jūties labāk izaicinājumā bija lielisks dzinulis aktīvākai un veselīgākai dzīvei! Tev ir iespēja padarīt savu ikdienu vēl košāku un veselīgāku, izmantojot Elzuko veidotās pieaugušo krāsojamās lapas. Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso!

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Esmu droša, ka šīs lapas nesīs ne tikai vairāk prieka, bet palīdzēs arī vēl turpmāk stiprināt Tavu veselību un labsajūtu.

Krāsojamās lapas mieram un laimei

Pieņemu, ka daudziem no jums pirmā asociācija ar vārdiem “krāsojamās grāmatas” ir bērnība. Un ne velti mūs bērnībā motivēja ar to nodarboties! Krāsošanai ir virkne pozitīvu aspektu, kas palīdz mūsu garīgajai un fiziskajai veselībai. Psihologi un terapeiti gan zīmēšanu, gan krāsošanu izmanto jau gadu desmietiem, lai palīdzētu saviem klientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kā dažus no svarīgākajiem plusiem var minēt:

  • Krāsošana palīdz mazināt stresu un trauksmi. Krāsojot mēs atslābinām smadzenes, tostarp arī tās smadzeņu daļas, kas rada bailes un nemieru. Tā ir gluži vai meditatīva nodarbe, kas veicina apzinātību un mieru.
  • Krāsošana pilnveido smadzeņu darbību. Krāsojot mēs ne tikai atpūšamies, bet arī trenējam abas smadzeņu puslodes. Precīza krāsošana attīsta loģisko smadzeņu puslodi, kamēr krāsu izvēle un kombinēšana darbina smadzeņu radošo pusi.
  • Krāsošana uzlabo miega kvalitāti. Tā vietā, lai pirms miega vērtos ekrānos, kas, kā zināms, negatīvi ietekmē miega kvalitāti un ilgumu, krāsojamo grāmatu krāsošana ir relaksējoša nodarbe, kas nemazinās ķermeņa miega hormona limeņus.
  • Krāsošana palīdz stiprināt koncentrēšanās spējas. Krāsojot mēs attīstām savas spējas koncentrēties uz konkrēto uzdevumu. Kā jau teicu, tas palīdz atslābināties, bet arī uzlabo mūsu spēju koncentrēties uz citiem darbiņiem nākotnē.
  • Krāsošana mūs priecē. Krāsot un radīt kaut ko skaistu tieši tādā veidā, kā tu to gribi, ir brīnišķīgi. Mūsos prieku rada gan process, gan gala rezultāts. Ja izdodas padalīties ar savu sniegumu ar ģimeni vai draugiem, tad vispār ir perfekti.

Es reizēm aizdomājos, ka mums biežāk vajadzētu ieklausīties savā iekšējā bērnā. Ar “Kusties vairāk jūties labāk” izaicinājumu mēs atguvām bērniem tik tuvo kustībprieku. Ar krāsošanu ir tieši tāpat – tas atsauks to pašu prieku un piepildījumu, ko jutām bērnībā.

Šeit ir ideja garajiem ziemas vakariem – kad atgriezies no garas pastaigas, uzvāri tēju, paņem kādu veselīgu našķi un izkrāso kādu no @elzuk_o veidotajām krāsojamajām lapām!

Es garantēju, ka tavs vakars būs izdevies! Priecāšos redzēt, kā Tu to dari, tāpēc parādi instagramā, ietago mani @kristine_beit un liec #kustiesvairākjūtieslabāk.

Lai saņemtu šīs bezmaksas lapas, ievadi savu e-pasta adresi, izdrukā un krāso! ​

Krāsojamās lapas

Ievadi e-pasta adresi un saņem lapas!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
@kristine_beit

‼️ Saglabā manu atlaižu kodu @thegegebaby Beitika10 ‼️
Tagad pasūti kopā - Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un mūsu pašu zīmola @thegegebaby foršās autiņbiksītes!

Rīta mīļākās ainiņas! 🫶🤍

Aiz kadra @livasloka 🤗

#thegegebaby #reklāma #elibeit #mansrīts #butparmammupirmoreizi #dekrētaatvaļinājums #autiņbiksītes #kafija #rītakafija #labrīt
...

155 3

Kas Tev ir svarīgi izvēloties naktsmītni atpūtai? Vai gatavojiet paši? Vai dod priekšroku viesnīcai vai namiņiem?

Brīvdienas pavadījām @silazari_klapkalnciems , liels paldies par uzaicinājumu, izbaudījām! #reklāma

Ak, laimīgie jūras krasta iedzīvotāji! Tik skaisti ir dzīvot pie jūras. Tas gaiss, mežs un jūras klātbūtne burtiski nomierina. Tāda miera osta!

#klapkalnciems #jūra #mežs #kuraizbraukt #kuraizbrauktarbērniem #lāčupītesdendrārijs #lāčupīte #nakšņošana #beitikiceļolatvijā #silazari
...

513 6

@boozt.com Melnā piektdiena! 🖤 Atlaides sumējas ‼️ un izmanto manu atlaižu kodu “KRISTINE10”, spēkā līdz 26.11., iepērkoties vismaz par 99 Eur.

Pārskatīt esošo situāciju skapī un izveidot iepirkumu sarakstu! Izmantot atlaides, lai sarūpētu Ziemassvētku dāvanas. Sagatavoties ziemas aukstumam un iepirkties pārdomāti.

Es priecājos, ka ziema mūs jau pārsteidza, lai novērtētu mūsu (ne)gatavību pavadīt aktīvas dienas ārā un novērtētu, kas mums vēl trūkst pilnvērtīgai ziemas prieku baudīšanai.

Melnās Piektdienas atlaides ir īstais laiks izdevīgiem pirkumiem. Iepērcies Boozt - Black Friday atlaides līdz 50% gandrīz visam un atlaides sumējas!

#reklāma #Boozt #Melnāpiektdiena #melnāspiektdienasatlaides #atlaides
...

274 11

#konkurss iedvesmai un veselībai!✨

Mans dienas iesākums ir lielā mērā atbildīgs par visas pārējās dienas noskaņu un izdošanos. Labākais veids kā sākt dienu, ir parūpēties par sevi.🙏🏽

Manu ideālo dienu iekrāso nesteidzīgs rīts, ikrīta vitamīniem uzdzerts silts citronūdens, pastaigas svaiga gaisa malks un uzmundrinoša pelde Dubkalnu karjerā. Un mana diena var sākties! Kaut tā sanāktu katru rītu! 😃❤️

Lai piedalītos konkursā:

👉🏽seko @kristine_beit un @nateodvitamins
👉🏽uzraksti komentārā, kāds ir Tavs ideālais rīts, kurā Tu parūpējies par sevi🍋

Jau pēc nedēļas izlozēsim laimīgo uzvarētāju un iepriecināsim ar bagātīgo vitamīnu grozu no @nateodvitamins ,*kurā iekļauts arī jaunais NATEO D + Magnijs B6 - imunitātei, muskuļu darbībai un nervu sistēmai!* Lai veicas un skaisti rīti iedvesmo enerģijas pilnai dienai!

‼️Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

#reklāma
#nateodvitamins #rūpējoties #ideālaisrīts #rītarutīna #ieradumi #mansrīts
...

236 55
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga