fbpx

Rezervē individuālo konsultāciju!

1.
līmenis

Esošā Instagram profila analīze un ieteikumi sociālo mediju attīstībai rakstiski un prezentācijas formā tiks nosūtīts Tavā e-pastā 100 EUR

2.
līmenis

Esošā Instagram profila analīze un ieteikumi sociālo mediju attīstībai + individuāla konsultācija klātienē vai zoom (60 minūtes) 180 EUR

3.
līmenis

Tava zīmola stratēģija, kopīgs “brainstorm”, konsultācija un satura plāns vienam mēnesim 700 EUR

Konsultācijas

Saturs ir karalis! To dzirdēsi no manis ne reizi vien, arī savos kursos #neizniekosavulaikuinstagram to akcentēju un bieži atgādinu satura veidotājiem. Nākamais solis ir ar šo radītā satura palīdzību nodibināt ilgtermiņa attiecības ar sekotājiem un iegūt uzticību un lojalitāti. Piekritīsi, ka izklausās reizē vienkārši un grūti, tomēr ar ko sākt? Kas ir tie stūrakmeņi, ar kuru palīdzību gūt panākumus sociālo mediju mārketingā?

Instagram un citi sociālie mediji ir mana aizraušanās, par ko deg manas acis un ir nerimstoša interese. Radot sociālo mediju saturu uzņēmumiem un zīmoliem, veiksmīgi piemērojot katrai nozarei atbilstošu satura stratēģiju, pulcinot ap sevi komandu, kurai uzticos, vēlos šo enerģiju sniegt arī Tev un Tavam biznesam vai hobijam.

Radīsim kopā un parādīsim uzņēmuma/zīmola būtību un vērtības plašākai auditorijai!

@kristine_beit

Mēs radījām Mammu ciemu, lai citas mammas varētu atrast sev atbalstu. Nebija ne jausmas, cik ļoti daudz pašas no tā iegūsim un cik skaista augs mūsu draudzība, līdz ar meitām!

Vai bērni ir ieviesuši jaunus draugus? Kā mainās jūsu paziņu, draugu loks, kad dzīvē ienāk bērnu draugi, bērnudārza, skolas biedri?

#Mammuciems #būtmammaipirmoreizi #draudzība #draugi #bērni #mamma #aktīvaveselamamma #lindexofficial

Tērpi @lindexofficial , reklāma
🎥Aiz kameras @livasloka
...

290 12

Tās nav tikai fiziskas izmaiņas!🙏🏽
Ir būtiski izmainījusies arī manas mammas pašapziņa, emocionālais stāvoklis un sievišķīgā enerģija.🤍

No sākuma bija psiholoģiski grūti - ne tikai mammai pašai, redzot pēcoperācijas tūsku un zilumus spogulī, arī mums pārējiem ģimenē. Lai gan zinājām, kā viss būs soli pa solim, realitāte šokēja.🙈

Bet katru reizi iznākot no @dr.lauraliepina kabineta pēc kārtējās pārsiešanas un apskates, mamma lidoja centimetru virs zemes!✨Un arī manā sirdī ielija miers un acīs prieka asaru mirdzums - “mana mamma ir laimīga!”

Mums gan vēl jāpierod pie fiziskajām izmaiņām, un tās vēl mainīsies, gala rezultātu redzēsim tikai apmēram pēc pusgada.

Bet droši varu teikt - mēs tiešām jau esam pieraduši pie izmaiņām mammas pašapziņā un atjaunotajā dzīvespriekā! Tā ir laime raudzīties viņas nerimstošajā smaidā un atvērtajā acu skatienā.

Ko Tu vēlētos uzzināt sīkāk par mammas sejas plastikas operācijas pieredzi? Viņa ir gatava par to runāt stundām!🤣

Ieraksts iekļauj reklāmu.

#plastiskāoperācija #drlauraliepiņa #mammameita #vecmamma #plastiskāķirurģija #plastiskāķirurgijalatvija #sejasplastika #plakstiņuplastika #pirmspēc #veselībascentrs4
...

1057 29

@makslasmuzejs izstāde Vērtību zīmes. Monētas, kuras stāsta, atklāj un pārsteidz! Unikāli dizaini, kuri simbolizē mūsu tautas svarīgākos notikumus, vērtības, cilvēkus. Skaisti un atmiņu rosoši! Paldies!

#mākslasmuzejs #latvijasnacionālaismākslasmuzejs #vērtībuzīmes
...

350 7
  • Piesakies jaunumiem

    Jaunākais no bloga