fbpx

#neizniekosavulaikuinstagram

VEIKSMĪGA INSTAGRAM KOMUNIKĀCIJA

3 mēnešu kurss un prakse

Nākamie kursi jau 1.septembrī

00

Dienas

00

Stundas

00

Minūtes

Uzzini pirmais

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs rīks, ar kura palīdzību Tu vari sasniegt kvalitatīvu auditoriju, komunicēt savas vai sava zīmola vērtības un attīstīt biznesu.

Tev nav nemaz jābūt influencerim, un vispār nav nozīmes tam, cik daudz Tev ir sekotāju. Tu vari izmantot sociālo tīklu platformu labākos rīkus, lai veiksmīgi komunicētu un sasniegtu līdzīgi domājošu auditoriju jau šodien! Šobrīd viens no svarīgākajiem sociālajiem tīkliem ir Instagram. Šis kurss ir veltīts tieši tam, bet daudz ieteikumu un informācija, ko apgūsi, varēsi pielāgot arī citām sociālo tīklu platformām.

3 mēnešu kurss, kā strādāt ar sociālajiem tīkliem,
lai tie strādātu Tavā labā un sniegtu panākumus!

Stiprās puses

 • KOMUNIKĀCIJAS STRATĒĢIJA
 • POZITĪVA ATTIEKSME PRET DARBU
 • IDEJU ĢENERĒŠANA
 • SATURA VEIDOŠANA
 • KVALITĀTE

MĀCĪBU PERIODS

1.
MĒNESIS

INSTAGRAM PAMATI

Platformas apgūšana, profila izveide, sakārtošana, mērķu izvirzīšana, platformas iespēju apzināšana. Praktiskie uzdevumi.

2.
MĒNESIS

FOTO, VIDEO VEIDOŠANAS MEISTARKLASE.

Kā radīt Instagram platformai piemērotu foto un video saturu. Konsultācijas gan darbam ar telefonu, gan no profesionāla fotogrāfa skatupunkta. Praktiskie uzdevumi.

3.
MĒNESIS

IESAISTES VEIDOŠANA, MAKSAS REKLĀMU IZSKATĪŠANA.

Kad profils jau ir izveidots un sakārtots, atliek apgūt iesaistes veidošanu un izvirzīt sadarbību mērķus.

Atsauksmes

Kristīne, liels paldies par vērtīgajiem trīs kopā pavadītiem mēnešiem! Ļoti praktiski un vērtīgi! Informācija, ar kuru dalījies, palīdzēja salikt ”pa plauktiņiem” neskaidros jautājumus. Ilgi iekšēji pretojos būt Instagram, jo to vienkārši nesapratu, tādēļ arī nelietoju 🙂 Likās, ka te jau tikai tie ”smukie un stilīgie” 🙂 Tomēr izrādās, ka viss ir daudz vienkāršāk, kā sākotnēji baidījos 🙂 Tagad jūtos daudz ērtāk šajā vidē. Šī cikla pievienotā vērtība noteikti ir kopības sajūta ar pārējām meitenēm, redzot viņu kāpumus un kritumus. Atbalsts, iedvesma un sajūta, ka neesmu viena, kas nesaprot. Noteikti liels bonuss bija vieslektori. Iespēja satikt citus Instagram lietotājus un dzirdēt viņu pieredzi. Liels paldies par to, ko dari! Tev patiesi labi sanāk! Esmu priecīga iepazīties ar Tevi un meitenēm!

Anita

@salaspilsmellenes

Paldies par Taviem Instagram kursiem! Kā jau to laikā secinājām, tas nav tikai par Instagramu, tas ir par mums pašām 🙂 Paldies Tev, Kristīne, ka savedi mūs visas kopā, ka devi grūdienu kāpt ārā no savām bailēm un komforta zonas. Un, protams, paldies par jaunajām Instagram lietošanas zināšanām. Esmu jau Tevi ieteikusi citiem un noteikti to varu tikai turpināt darīt. Lai izdodas un, lai smaids vienmēr ar Tevi.

Kristiāna

@Kristianatumena

Ļoti patika Kristīnes spēja ātri noreaģēt un pielāgoties mūsu vajadzībām, vēlmēm un jautājumiem! Vienozīmīgi iesaku!

Gunta

@Backaloge

Kursi tiešām ļoti vērtīgi, ieguvu vairāk nekā cerēts. Kristīne ir zinoša, atsaucīga un lieliski izskaidro. Jārēķinās ar lielu darbu šī kursa ietvaros, tāpēc piesakies, ja tiešām esi gatavs strādāt ar atdevi un no sirds, jo tieši tā strādā Kristīne! Ja esi cilvēks, kas izvēlas labāko no labākajiem, tad Kristīni noteikti iesaku!

Šie kursi ir par izdošanos, par savu un konta sakārtošanu. Kristīne pievēršas individuāli un sniedz gan savu viedokli, gan redzējumu un padomus, kas veicinās Tava Instagram konta attīstību! Kursi atver acis, ka izaugsme slēpjas tajā cik regulāri un kvalitatīvi veidosi saturu.

Kursi ļoti saprotami, viegli uztverams viss. Brīnišķīgi, ka tika iesaistīti citu nozaru speciālisti, tas deva lielu pievienoto vērtību kursiem. Paldies Kristīnei par šo kursu, ļoti iedvesmojoši un pozitīvi!

Īpašie viesi

Kursu laikā mūsu zināšanas un prasmes papildinās labākie nozares profesionāļi:

Meistarklase par latviešu valodu un teksta uzbūvi sociālajos tīklos – Aiga Veckalne

Stilista ieteikumi pārliecinošam vizuālajam tēlam – “Pati sev stilists” zīmola veidotāja un stiliste Gita Šildere

Kā pārvarēt bailes un uzlabot pārliecību par sevi – psihoterapeita konsultācija

Sekmīga uzņēmuma pieredze un veiksmes stāsts sociālajos tīklos

Iespējamas papildu lekcijas par atsevišķu samaksu.

Mācību norise

Mācības notiks tiešsaistē, tāpēc varēsi pievienoties no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē.

Vienu līdz divas reizes nedēļā sazvanīsimies ZOOM platformas tiešraidē, 1–1,5 h ilgā nodarbībā, ar iespēju noskatīties atkārtojumu Tev ērtā laikā.

Paralēli sazināsimies īpaši izveidotā, privātā grupā.

Bonuss…

Piedaloties kursos, saņemsi digitālu satura plānošanas gidu, kas palīdzēs ne tikai plānot un analizēt savu saturu, bet arī motivēs un iedvesmos.

 • 40 idejas ierakstiem
 • Ieteikumi teksta veidošanai
 • Darba plānošanas forma
 • ”To-do” saraksts
 • Statistikas rīks
 • Un vēl…

Mans saturs ir mans piemērs

 •  10 gadu pieredze tirdzniecībā un mārketingā
 • 6 gadu pieredze digitālajā mārketingā darbā ar sociālajiem tīkliem uzņēmumiem un privātpersonām
 • 20 000+ sekotāju Instagram
 • 4 gadu pieredze Influenceru mārketingā
 • Seko līdzi kursu aktualitātēm un gūsti padomus par Instagram komunikāciju profilā

@kristinebeit_socialmedia

Atsauksmes

Dzīve jeb jauno blogeru pasākums mūs ar Kristīni saveda kopā tieši trīs gadus atpakaļ. Un šo brīdi es uzskatu par savas darbības sociālajos tīklos pašu sākumu, par kuru liels paldies ir jāsaka arī Kristīnei. Šo gadu laikā mēs esam kļuvušas ne tikai par Instagram draudzenēm, bet arī par kolēģēm, par ko liels prieks. Milzīgs paldies Kristīnei par visiem padomiem, ieteikumiem, redzējumiem, ar kuriem viņa tik dāsni dalījusies ar mani katrā tikšanās reizē. Tie ir tie brīži, kas man visvairāk palīdzējuši augt un attīstīties šajā platformā. Viņai ir īpašs talants cilvēkus iedvesmot, neļaut padoties, redzēt cilvēka un satura labās puses un tās pastiprināt, iedrošinot darboties tālāk. Iesaku no sirds vērsties pie viņas pēc palīdzības, padoma, ieteikumiem, ja arī Tu vēlies Instagram saturu veidot skaistu, noderīgu un saturīgu neatkarīgi par ko būs tavs stāsts.

Līva Spurava

@liva.spurava

Kristīne par laimi ir mana draudzene un bieži ar mani padalās Instagram ”tips and tricks”, un pamudina mani būt aktīvai, atklātai un radošai šajā platformā! Droši varu viņu saukt par savu mentoru un lielāko atbalstu. Reizēm vajag tikai vienu teikumu no Kristīnes, lai es saņemtos un iedvesmotos radīt savu saturu tālāk! Es domāju, ka es varu lielā mērā pateikties Kristīnei par sava Instagram eksistenci un mūsu ilgstošā draudzība ir tā zieds! Esmu bijusi klāt arī pilnīgi visās Kristīnes meistarklasēs un informācija, kas Kristīnē slēpjas un ko viņa nodod dalībniekiem ir ļoti vērtīga, akurāta, aktuāla un 100% noderīga! Iesaku!

Augu meitene ar fotokameru

@liganakts

Kristīne, Tu esi kā Instagram eņģelis, palīdzi piešķirt manam profilam jēgu. Pēc tikšanās ar Tevi gribas darīt vairāk, labāk un jēgpilnāk. Darbs kopā ar Tevi pacēla manu Instagram līmeni un dzīvi. Esmu ļoti pateicīga Tev par to, ka esi. Iesaku Tevi visiem, kas vēlas mainīt un uzlabot savu Instagram.

Ineta Meldere

@ineta_meldere

@kristinebeit_socialmedia
This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user kristinebeit_socialmedia.
 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga