fbpx

#neizniekosavulaikuinstagram

VEIKSMĪGA INSTAGRAM KOMUNIKĀCIJA

3 mēnešu kurss un prakse

Nākamie kursi jau 1.septembrī

00

Dienas

00

Stundas

00

Minūtes

Uzzini pirmais

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs rīks, ar kura palīdzību Tu vari sasniegt kvalitatīvu auditoriju, komunicēt savas vai sava zīmola vērtības un attīstīt biznesu.

Tev nav nemaz jābūt influencerim, un vispār nav nozīmes tam, cik daudz Tev ir sekotāju. Tu vari izmantot sociālo tīklu platformu labākos rīkus, lai veiksmīgi komunicētu un sasniegtu līdzīgi domājošu auditoriju jau šodien! Šobrīd viens no svarīgākajiem sociālajiem tīkliem ir Instagram. Šis kurss ir veltīts tieši tam, bet daudz ieteikumu un informācija, ko apgūsi, varēsi pielāgot arī citām sociālo tīklu platformām.

3 mēnešu kurss, kā strādāt ar sociālajiem tīkliem,
lai tie strādātu Tavā labā un sniegtu panākumus!

Stiprās puses

 • KOMUNIKĀCIJAS STRATĒĢIJA
 • POZITĪVA ATTIEKSME PRET DARBU
 • IDEJU ĢENERĒŠANA
 • SATURA VEIDOŠANA
 • KVALITĀTE

MĀCĪBU PERIODS

1.
MĒNESIS

INSTAGRAM PAMATI

Platformas apgūšana, profila izveide, sakārtošana, mērķu izvirzīšana, platformas iespēju apzināšana. Praktiskie uzdevumi.

2.
MĒNESIS

FOTO, VIDEO VEIDOŠANAS MEISTARKLASE.

Kā radīt Instagram platformai piemērotu foto un video saturu. Konsultācijas gan darbam ar telefonu, gan no profesionāla fotogrāfa skatupunkta. Praktiskie uzdevumi.

3.
MĒNESIS

IESAISTES VEIDOŠANA, MAKSAS REKLĀMU IZSKATĪŠANA.

Kad profils jau ir izveidots un sakārtots, atliek apgūt iesaistes veidošanu un izvirzīt sadarbību mērķus.

Atsauksmes

Kristīne, liels paldies par vērtīgajiem trīs kopā pavadītiem mēnešiem! Ļoti praktiski un vērtīgi! Informācija, ar kuru dalījies, palīdzēja salikt ”pa plauktiņiem” neskaidros jautājumus. Ilgi iekšēji pretojos būt Instagram, jo to vienkārši nesapratu, tādēļ arī nelietoju 🙂 Likās, ka te jau tikai tie ”smukie un stilīgie” 🙂 Tomēr izrādās, ka viss ir daudz vienkāršāk, kā sākotnēji baidījos 🙂 Tagad jūtos daudz ērtāk šajā vidē. Šī cikla pievienotā vērtība noteikti ir kopības sajūta ar pārējām meitenēm, redzot viņu kāpumus un kritumus. Atbalsts, iedvesma un sajūta, ka neesmu viena, kas nesaprot. Noteikti liels bonuss bija vieslektori. Iespēja satikt citus Instagram lietotājus un dzirdēt viņu pieredzi. Liels paldies par to, ko dari! Tev patiesi labi sanāk! Esmu priecīga iepazīties ar Tevi un meitenēm!

Anita

@salaspilsmellenes

Paldies par Taviem Instagram kursiem! Kā jau to laikā secinājām, tas nav tikai par Instagramu, tas ir par mums pašām 🙂 Paldies Tev, Kristīne, ka savedi mūs visas kopā, ka devi grūdienu kāpt ārā no savām bailēm un komforta zonas. Un, protams, paldies par jaunajām Instagram lietošanas zināšanām. Esmu jau Tevi ieteikusi citiem un noteikti to varu tikai turpināt darīt. Lai izdodas un, lai smaids vienmēr ar Tevi.

Kristiāna

@Kristianatumena

Ļoti patika Kristīnes spēja ātri noreaģēt un pielāgoties mūsu vajadzībām, vēlmēm un jautājumiem! Vienozīmīgi iesaku!

Gunta

@Backaloge

Kursi tiešām ļoti vērtīgi, ieguvu vairāk nekā cerēts. Kristīne ir zinoša, atsaucīga un lieliski izskaidro. Jārēķinās ar lielu darbu šī kursa ietvaros, tāpēc piesakies, ja tiešām esi gatavs strādāt ar atdevi un no sirds, jo tieši tā strādā Kristīne! Ja esi cilvēks, kas izvēlas labāko no labākajiem, tad Kristīni noteikti iesaku!

Šie kursi ir par izdošanos, par savu un konta sakārtošanu. Kristīne pievēršas individuāli un sniedz gan savu viedokli, gan redzējumu un padomus, kas veicinās Tava Instagram konta attīstību! Kursi atver acis, ka izaugsme slēpjas tajā cik regulāri un kvalitatīvi veidosi saturu.

Kursi ļoti saprotami, viegli uztverams viss. Brīnišķīgi, ka tika iesaistīti citu nozaru speciālisti, tas deva lielu pievienoto vērtību kursiem. Paldies Kristīnei par šo kursu, ļoti iedvesmojoši un pozitīvi!

Īpašie viesi

Kursu laikā mūsu zināšanas un prasmes papildinās labākie nozares profesionāļi:

Meistarklase par latviešu valodu un teksta uzbūvi sociālajos tīklos – Aiga Veckalne

Stilista ieteikumi pārliecinošam vizuālajam tēlam – “Pati sev stilists” zīmola veidotāja un stiliste Gita Šildere

Kā pārvarēt bailes un uzlabot pārliecību par sevi – psihoterapeita konsultācija

Sekmīga uzņēmuma pieredze un veiksmes stāsts sociālajos tīklos

Iespējamas papildu lekcijas par atsevišķu samaksu.

Mācību norise

Mācības notiks tiešsaistē, tāpēc varēsi pievienoties no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē.

Vienu līdz divas reizes nedēļā sazvanīsimies ZOOM platformas tiešraidē, 1–1,5 h ilgā nodarbībā, ar iespēju noskatīties atkārtojumu Tev ērtā laikā.

Paralēli sazināsimies īpaši izveidotā, privātā grupā.

Bonuss…

Piedaloties kursos, saņemsi digitālu satura plānošanas gidu, kas palīdzēs ne tikai plānot un analizēt savu saturu, bet arī motivēs un iedvesmos.

 • 40 idejas ierakstiem
 • Ieteikumi teksta veidošanai
 • Darba plānošanas forma
 • ”To-do” saraksts
 • Statistikas rīks
 • Un vēl…

Mans saturs ir mans piemērs

 •  10 gadu pieredze tirdzniecībā un mārketingā
 • 6 gadu pieredze digitālajā mārketingā darbā ar sociālajiem tīkliem uzņēmumiem un privātpersonām
 • 20 000+ sekotāju Instagram
 • 4 gadu pieredze Influenceru mārketingā
 • Seko līdzi kursu aktualitātēm un gūsti padomus par Instagram komunikāciju profilā

@kristinebeit_socialmedia

Atsauksmes

Dzīve jeb jauno blogeru pasākums mūs ar Kristīni saveda kopā tieši trīs gadus atpakaļ. Un šo brīdi es uzskatu par savas darbības sociālajos tīklos pašu sākumu, par kuru liels paldies ir jāsaka arī Kristīnei. Šo gadu laikā mēs esam kļuvušas ne tikai par Instagram draudzenēm, bet arī par kolēģēm, par ko liels prieks. Milzīgs paldies Kristīnei par visiem padomiem, ieteikumiem, redzējumiem, ar kuriem viņa tik dāsni dalījusies ar mani katrā tikšanās reizē. Tie ir tie brīži, kas man visvairāk palīdzējuši augt un attīstīties šajā platformā. Viņai ir īpašs talants cilvēkus iedvesmot, neļaut padoties, redzēt cilvēka un satura labās puses un tās pastiprināt, iedrošinot darboties tālāk. Iesaku no sirds vērsties pie viņas pēc palīdzības, padoma, ieteikumiem, ja arī Tu vēlies Instagram saturu veidot skaistu, noderīgu un saturīgu neatkarīgi par ko būs tavs stāsts.

Līva Spurava

@liva.spurava

Kristīne par laimi ir mana draudzene un bieži ar mani padalās Instagram ”tips and tricks”, un pamudina mani būt aktīvai, atklātai un radošai šajā platformā! Droši varu viņu saukt par savu mentoru un lielāko atbalstu. Reizēm vajag tikai vienu teikumu no Kristīnes, lai es saņemtos un iedvesmotos radīt savu saturu tālāk! Es domāju, ka es varu lielā mērā pateikties Kristīnei par sava Instagram eksistenci un mūsu ilgstošā draudzība ir tā zieds! Esmu bijusi klāt arī pilnīgi visās Kristīnes meistarklasēs un informācija, kas Kristīnē slēpjas un ko viņa nodod dalībniekiem ir ļoti vērtīga, akurāta, aktuāla un 100% noderīga! Iesaku!

Augu meitene ar fotokameru

@liganakts

Kristīne, Tu esi kā Instagram eņģelis, palīdzi piešķirt manam profilam jēgu. Pēc tikšanās ar Tevi gribas darīt vairāk, labāk un jēgpilnāk. Darbs kopā ar Tevi pacēla manu Instagram līmeni un dzīvi. Esmu ļoti pateicīga Tev par to, ka esi. Iesaku Tevi visiem, kas vēlas mainīt un uzlabot savu Instagram.

Ineta Meldere

@ineta_meldere

@kristinebeit_socialmedia

Sociālie mediji ir kā tilts starp Tevi, Tavu uzņēmumu, aizraušanos vai mazo biznesu uz auditoriju un jauniem domubiedriem. Svarīgs un ienesīgs tilts.

Esot šeit kopš platformas pirmssākumiem un ejot cauri visām populārākajām sociālo mediju platformām, esmu izgājusi cauri tam, kā veidot savu Instagram tā, lai tas būtu interesanti, piesaistoši sekotājam ilgtermiņā.

Šo gadu laikā esmu konsultējusi, veidojusi saturu un iesaistījusies citu profilos vairāku desmitu reižu.

Mani motivē redzams rezultāts, tāpēc savus kursus veidoju pamatīgi. Tie ir 3 mēnešus gari, ar tiešraides zoom tikšanās reizēm katru nedēļu un mājasdarbiem. Es zinu, ka būs rezultāts, ja būs darīšana!

Instagram nepārtraukti mainās, platformas mainās. Kursi ir veidoti tā, lai satura veidošanas principus Tu varētu adaptēt arī jauniem sociālajiem medijiem par kuriem vēl pat nenojaušam.

Jau 8. septembrī sāksies jaunā grupa, kur 3 mēnešu garumā strādāsim cieši kopā.

Mainoties platformai, katru reizi kursos ir arī papildinājumi un uzlabojumi. Katru mēnesi satiksim vairākus nozares ekspertus un viesus, kurus augstu vērtēju, no kuriem mācos pati.

Aicinu pievienoties! Līdz 1. Septembrim ir draudzīgāka pieteikšanās cena.

Vairāk info, cena un pieteikuma saite šeit vai profilā:

https://ej.uz/NeizniekosavulaikuInstagram

Atsauksmes lasiet Instagramā pēc tēmtura #neizniekosavulaikuinstagram

#instagramkursi #instagrammācības #instagramskola #saturaveidotājsirprofesija #saturamārketings #saturaveidošana #digitālaismārketings #konsultācijas #biznesam #mazaisuzņēmējs
...

Kā radikāli pacelt enerģijas līmeni?🔋

Saglabā šīs iedvesmojošā lektora, teologa un personīgās produktivitātes trenera Kristapa Kravaļa @hipotential.lv uz zinātniskiem pētījumiem balstītās atziņas, kuras rezonē arī ar mani!👇🏽

⚡️Tu nevari savai dzīvei pievienot vairāk dienu, bet katrai dienai vari piešķirt vairāk dzīvības!
Mēs nevaram radīt vairāk laika, bet varam radīt vairāk enerģijas un produktīvi menedžēt laiku.

⚡️Investē savā miega kvalitātē!
Ja apzināsies, cik atjaunojošs ir miegs, kā arī pienācīgi sagatavosies miegam, samazinot gaismas daudzumu telpā, nodrošinot 16-20 grādus telpā, neēdot 3 h pirms miega, jau drīz novērosi izmaiņas.

⚡️Izveido savā ikdienā noteiktus rituālus un ieradumus!
Ja Tu ik rītu atkārto kādas noteiktas kustības un darbības, veidojas organizētība. Mēs kļūstam možāki, kad uzņemam svaigu gaisu un gaismu, kad mums apkārt notiek kustība. Dodies regulārā pastaigā un atjauno savus resursus!

⚡️Jēgpilna dzīve atrodama līdzsvarā starp kārtību un haosu. /Dž.Pītersons/
Ikdienā nākas piedzīvot haotiskus asptākļus, kad plāns neiet kā vajag, tāpēc pašoragnizētībā ir atslēga, kā atrodam unikālo ceļu uz sakārtošanos.

⚡️Mēs efektīvāk domājam, rakstot un runājot!
Galvā var būt juceklis, bet ja idejas pieraksta un par tām runā, viss top skaidrāks. Pieraksti visus savus uzdevumus un idejas uzticamā sistēmā - pierakstu kladē, plānotājā vai uz baltas lapas.

⚡️Viss tiek radīts divreiz!
Visas idejas pirmo reizi rodas galvā, bet otro reizi - realitātē. Pieraksti idejas un detaļas un pēc kāda laika pārskati, kas ir aktuāls no tā, ko pierakstīji.

⚡️Pirmās domas un pirmā lieta, ko saku no rīta, nosaka to, kādā gultnē ievirzīises visa diena!
Apzināts dienas sākums ir veiksmīgas dienas stūrakmens. Iesāc rītu ar pateicību!

⚡️Labāk izdarīts nekā perfekts jeb “ātri un netīri” - antiprokrastinācijas prakse!
Bieži vien mēs esam lieliski tieši tajā brīdī, kad ir jāizdara ātri, bet sāk aptrūkties laika.

Kopsavilkumā, mēs šādos veidos savu enerģiju varam pacelt. Galvenais ir nenonākt galējībās un atrast līdzsvaru!

Kura no atziņām visvairāk rezonē ar Tevi?

#neizniekosavulaikuinstagram #sociāliemediji #saturaveidošana #saturamārketings #enerģija
...

Saglabā! ✅ Kopā ar @rutadvinska dalījāmies savā pieredzē par un ap influenceru mārketingu, sadarbību ar uzņēmumiem un aģentūrām. Atklāti par lielākajiem izaicinājumiem un to, kas sagādā raizes.

📝Pēc podkāsta sarunas noklausīšanās padalies ar savām pārdomām!

🎧Podkāstu meklē Spotify - Tirgziņu tērzes @bstudiolv

#neizniekosavulaikuinstagram #tirgziņutērzes #bsmsstudio #podkāsts #influenceriem #influencerumārketings #saturaveidotājs #saturaveidotājsirprofesija
...

Nedalies ar saturu, par kuru neesi pārliecināts!🚫

Šobrīd, kad mieru ir satricinājis Krievijas uzbrukums Ukrainai, lai sabiedrībā sētu bailes un paniku, sociālajos tīklos un citos medijos tiek izplatīts daudz dezinformācijas un politiskās propagandas.

Protams, mēs paši ne vienmēr varam izvērtēt ziņu, foto vai video uzticamību, vai tie nav iestudēti vai safabricēti, taču tas, ko mēs varam - nedalīties ar saturu, par kuru neesam pārliecināti!
 
Tipiska dezinformēšanas metode ir izmantot īstus foto un video, kas izskatās ticami, bet nav oriģinālajā kontekstā.

Ja neesi drošs par foto un video izcelsmi:
✅pārbaudi tos interneta meklētājos, ieliekot meklēt konkrēto attēlu vai atsevišķus ekrānuzņēmumus no video. Iespējams, atklāsies, ka šie foto vai video fragmenti ir bijuši publicēti jau iepriekš citā kontekstā, lokācijā vai pat gadā.

✅noskaidro, kad foto un video ir uzņemti, izpētot metadatus - digitālos “pirkstu nospiedumus” jeb datus, kas apraksta foto vai video. Tā, piemēram, izpētot metadatus, tika secināts, ka Vladimira Putina video uzruna bija nofilmēta jau pāris dienas iepriekš.

✅pievērs uzmanību informācijas izplatītājiem sociālajos medijos, aplūkojot to profilus un ierakstu vēsturi - varbūt jau iepriekš tur tika publicēti propagandas vēstījumi.

✅seko līdzi informācijai no oficiālajiem ziņu avotiem un starptautiskajām ziņu aģentūrām.

Būsim piesardzīgi, izvērtēsim ziņu patiesumu un dalīsimies tikai ar pārbaudītu un noderīgu informāciju, jo šobrīd galvenais ir saglabāt mieru!🙏🏽🇺🇦

#stopthewar
...

 • Piesakies jaunumiem

  Jaunākais no bloga